Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Bu laf güzelmiş heeee :KK9:

Aynen b.k yemek düşerde malesef burunlarını sokmadan duramıyolar ki.Aman boşver sinirlenme kız eskide kalmış hepsi şimdi isteselerde dişlerini sana geçiremezler zaten

Doğru diyosun valla hele benim gibi hassas olunca insan taa uzaktan akrabasının lafından bile etkileniyo işte

Teşekkür ederim canım daha güçlü olmayı da öğrenicem bigün inşallah

İyi kaynattık valla gel kız bırak işleri ben bıraktım :KK9:

Bizde seni öptükkkk :KK19:

Aslında canım senin hassaslığın normal de, sana biraz mantıklı baktırtmaya çalışıyoruz işte dışardan bakınca.
İşin içinde olunca insan duygusallık da girince üzülüyor tabiki .
Benim de depreşmem işte bugün yine eşim alacakmış çocuğu abisigile gidecekmiş babası gelmiş de onlara.
Normal olanı babasının bize gelmesi. Her seferinde böyle oluyor !
Ben de gitmiyorum anlaşıldığı üzere eltimlere, çünkü bize çok saygısızlık yaptılar üst üste. Bir değil iki değil çok kere...
Bir de onlar da beni çok görmeyi istemiyor, ben de öyle zorlamaya gerek yok !

Aslında canım senin hassaslığın normal de, sana biraz mantıklı baktırtmaya çalışıyoruz işte dışardan bakınca.
İşin içinde olunca insan duygusallık da girince üzülüyor tabiki .
Benim de depreşmem işte bugün yine eşim alacakmış çocuğu abisigile gidecekmiş babası gelmiş de onlara.
Normal olanı babasının bize gelmesi. Her seferinde böyle oluyor !
Ben de gitmiyorum anlaşıldığı üzere eltimlere, çünkü bize çok saygısızlık yaptılar üst üste. Bir değil iki değil çok kere...
Bir de onlar da beni çok görmeyi istemiyor, ben de öyle zorlamaya gerek yok !

Biçok konuda karşıdan bakanın fikirleri çok daha doğrudur.Çünkü dediğin gibi olayın içinde olunca insan mantığını kaybedip,duygularıyla bakıyor olaya.
Kayın babanla konuşmuyormusunuz niye gelmiyor ki size canım?

Biçok konuda karşıdan bakanın fikirleri çok daha doğrudur.Çünkü dediğin gibi olayın içinde olunca insan mantığını kaybedip,duygularıyla bakıyor olaya.
Kayın babanla konuşmuyormusunuz niye gelmiyor ki size canım?

Ya işte biraz rahatsız beni yormayın oraya demiş !
Arabayla getirecekler sonuçta !

Hey Allahım taş atıpta kolu yorulcak sanki arabayla getirceklermiş sonuçta.
Sen zaten oğlunu özlüyosun bide akşam orda olacak oğlun

Amaaaaan erimesin !! Trafik olurmuşmuş da hastaymışmış da adam, amaaaaan...
Ben onların önceki hallerini de biliyorum, 15 dk.lık yolu yürüdü diye babaları bir kez yazık adamcağız yürümüş ordan oraya diye üzülmüşlerdi,
ben de neeeeey dedim, 15 dk.lık yolu yürüdü diye mi böyle söylüyosunuz demişim. Sapasağlam adam ya , o zamanlar hasta masta da değildi yani !
Benim tüm sülalem ondan yaşlı , hergün 1-2 saat yürüyolar rutin onun dışında da ohooooo bir sürü yürürler hareketliler ve sağlıklılar maşallah ! Yürümekten zarar mı gelir ya !

Onu hadi bıraktım da orda çocuğa bakabilecek mi sanki eşim !!
Ben varken bile geyiğe dalıyor çocuğu unutuyor.
Orda çocuklarla oynasın diyor. Eminim çocuklara verecek diğer odada oynuyolar diye bu da geyik yapacak salonda.
Çocuk üşüdü mü terledi mi düştü mü takip etmiycek !

Bu arada biraz önce face'de bi karikatür gördüm onu koyayım da azcık yumuşasın topiğimiz dert köşesi gibi oldu bugün :KK9:

$184547_315620511855870_708928036_n.jpg :KK52:

Amaaaaan erimesin !! Trafik olurmuşmuş da hastaymışmış da adam, amaaaaan...
Ben onların önceki hallerini de biliyorum, 15 dk.lık yolu yürüdü diye babaları bir kez yazık adamcağız yürümüş ordan oraya diye üzülmüşlerdi,
ben de neeeeey dedim, 15 dk.lık yolu yürüdü diye mi böyle söylüyosunuz demişim. Sapasağlam adam ya , o zamanlar hasta masta da değildi yani !
Benim tüm sülalem ondan yaşlı , hergün 1-2 saat yürüyolar rutin onun dışında da ohooooo bir sürü yürürler hareketliler ve sağlıklılar maşallah ! Yürümekten zarar mı gelir ya !

Onu hadi bıraktım da orda çocuğa bakabilecek mi sanki eşim !!
Ben varken bile geyiğe dalıyor çocuğu unutuyor.
Orda çocuklarla oynasın diyor. Eminim çocuklara verecek diğer odada oynuyolar diye bu da geyik yapacak salonda.
Çocuk üşüdü mü terledi mi düştü mü takip etmiycek !

Niye bu kadar sorumsuz,düşüncesizler bu erkekler yaa herşeyi oluruna bırakmaya bayılıyolar.O muhabbet etsein çocuk işte gider oynar ayy iyice gerildim ben seni gericem esenciğim kusurumabakma

Bu arada biraz önce face'de bi karikatür gördüm onu koyayım da azcık yumuşasın topiğimiz dert köşesi gibi oldu bugün :KK9:

Eki Görüntüle 450110 :KK52:

iyi oldu canım ya, güzelmiş :KK52:

Niye bu kadar sorumsuz,düşüncesizler bu erkekler yaa herşeyi oluruna bırakmaya bayılıyolar.O muhabbet etsein çocuk işte gider oynar ayy iyice gerildim ben seni gericem esenciğim kusurumabakma

Yok bizimki sorumsuz değil !
Ailesine gelince akan sular duruyor !

Aman neyse boşveeeeer...
Gerilme, sadece şuanda beni geren babasının gelmemesi vs. değil.
Oğlanı alıp götürecek olması !
İnşallah ben bir tatsızlık yapmam !
Annemle babam da var evde çünkü şimdi...

iyi oldu canım ya, güzelmiş :KK52:

Yok bizimki sorumsuz değil !
Ailesine gelince akan sular duruyor !

Aman neyse boşveeeeer...
Gerilme, sadece şuanda beni geren babasının gelmemesi vs. değil.
Oğlanı alıp götürecek olması !
İnşallah ben bir tatsızlık yapmam !
Annemle babam da var evde çünkü şimdi...

Boşver canım yaa götürsün takma kafana tatsızlık çıkarsak daha kötü olur annenle baban da evdeymiş onlarda üzülürler.

Boşver canım yaa götürsün takma kafana tatsızlık çıkarsak daha kötü olur annenle baban da evdeymiş onlarda üzülürler.

İşte canım birgün anne olunca anlarsın, insan kötü olma pahasına bile çocuğunu koruyor :)
En azından ben öyleyim.
Aman götürsün boşver diyemiyorum ben.
Bir de aman aman çocuğu özleyen kişiler değil !
Lafta derler de , lafta !

Son düzenleme:
Aman gözünü korkutmasın bu anlattıklarımız gülincim :)
Aslında hep kötü yönler anlatılır ya bazen kızdığımız zamanlar olur öyle birşey evlilik işte...

işte canım birgün anne olunca anlarsın, insan kötü olma pahasına bile çocuğunu koruyor :)
en azından ben öyleyim.

esencm sen baya tepkilisin aileye karşı:)

İşte canım birgün anne olunca anlarsın, insan kötü olma pahasına bile çocuğunu koruyor :)
En azından ben öyleyim.

Aman gözünü korkutmasın bu anlattıklarımız gülincim :)
Aslında hep kötü yönler anlatılır ya bazen kızdığımız zamanlar olur öyle birşey evlilik işte...

Annelik bambaşka bi duygudur eminim umarım Rabbim zamanı geldiğinde bu güzel duyguyu bana da yaşatır.
Yok gözüm korkmuyo canım yaa biliyorum evliliğin güzel yanları olduğu kadar kötü yanları da çok.
Kendi annemiz,babamızla bile aynı fikirde olup anlaşamazken evlenince eşle anlaşmak hiç kolay olmıycak

esencm sen baya tepkilisin aileye karşı:)

Başta gözüm kapalıydı , şimdi açıldı :)

Annelik bambaşka bi duygudur eminim umarım Rabbim zamanı geldiğinde bu güzel duyguyu bana da yaşatır.
Yok gözüm korkmuyo canım yaa biliyorum evliliğin güzel yanları olduğu kadar kötü yanları da çok.
Kendi annemiz,babamızla bile aynı fikirde olup anlaşamazken evlenince eşle anlaşmak hiç kolay olmıycak

Evet bir de farklı kültür olursa daha da zor...
Ama anneliği inşallah allah sana nasib etsin birgün herşeye değer !

Ben yiğenim yüzünden çocuktan soudum evendiğimde 3-5 yıl kesinlikle düşünmüyorum!!!

kesinlikle katılıyorum çok zor valla zor yanı

X