Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kiz december ayrildiniz mi siz?? Aaa bak hic soyluyor mu? O kadar yalvardi sana barisalim diye? Niye ayrildi ki ? Dengesiz olsa gerek:KK43: aman ii olmus tatlim ya ben de uzulmedim. Sen daha iyilerini hak ediyorsun:)

yok canım çıkmadı 4 lü set olarak böyle tavası ve 3 lü takımı var.

Inşallah canım inşallah.

Ben set olarak aldım canım tencere takımımın içinde cezve takımlarım,tavalarım,düdüklüm,çaydanlığım hepsi var.İyi oldu hepsi aradan çıktı

kızlar kızlar gelem mi :KK24:
yanağızdan öpem mi :KK24:

Beni mi takip ediosun napıosun anlamadım ki :KK14:

December hosgeldin canım sende :)
Bende alsam ii olacak diyorum. Bakiyorum bakiyorum sonra siparisler bi geliyor ben yine ayakkabi canta almisim :) :KK9::KK9:

morhipodan ben de cok memnunum iyice sariyorlar sarmaliuorlar gonderirkrn :) bi de lokumlari var :)

Ay cok guzelmis kizlar aldiklariniz:) gulin senin yagdanliklara bayildim :) december canım senin de takim super :)

Gulincim hediyelerin de cok guzelmis:) ay ne guzel oyle seyler yapmaniz.:)

Ben de artık internetten çeyiz almamaya karar verdim.Siparişlerim geldi.Kırmızı saplı sipariş ettim pespembe saplı geldi sinir oldum :KK47:

Getirelim kuzum ya :)
Var mi yakin zamanda istanbul planiniz ? Biz de orta nokatada bulusuruz napalim :KK1: december da gelir mi acep??

Şuan için yok kuzum bakalım kısmet şimdiden bişey demiyim :KK48:

merhabalaar gözlerime inanamadım ne güzel herkes gelmiş .maşallah canlanmış topik çok sevindim ben artık mefta gözüyle bakıyordum ama canalanmış iyi iyi ..bana bakın kızlar bu topik ikinci bi terkedeşi kaldıramaz.. benden söylemesi

hoşbuldum kuzularım:KK16:
yeniden canlandıralım şu topiği:emir_bebek:
bravo kübracığım ha gayret

bayadır uğramadık soğuduk diye
sonra da üzüldüm, güzel sohbetimiz vardı
yitirmeyelim bunu.

facede bişiler gördüm sanki:KK31:

ev kadını napar kuzum :26:evle uğraşıyom işte:KK37:
bu arada karşı komşum tam benim kafadan çıktı, hadi hayırlısı:KK16:
ne gördün kız face de ben görmedim

evet evet kışda geliyor herkes gelir eminim ben.

ayrıldı benden canım..
hiç üzülme canım zaten seni haketmiyordu. evlendikten sonra 180 derece dönecekmiş gibi geliyordu neymiş derdi özelden yaz da öğrenelim bence evlenmeden gerçek yüzünü gösterediği için şanslısın Allah sana senin kıymetini bilecek pırlanta gibi eş nasipietsin inşallah

ee anlat
sebep neymiş
yaz ayrıntıları faceden

üzülme sakın
ben çok sevindim ayrıldığınıza
ondan adam olmaz

sana ta başta dedik ama
safsın, iyi niyetlisin.
karşındakini de öyle sanıyosun

akıllan biraz:KK47:
aç gözünü:KK47:
haklısın ben de çok safımdır ama açmak lazım gözümüzü ..kendi üstüme alındım sözlerini yarası olan gocunurmuş

selam kızlar :KK3::KK3::KK3:
ayyyyyyyyyyyyyyyne güzel herkes burada:KK16: :21: :KK12: :KK55:

adama ne yemeği yapsam dedim evdeki bütün ihtimalleri eledi hay nerden demişim napçam ben şimdi yaaa:KK56:

Gulin bebisim niye oyle cikti ki pespembe.. Iade edebilirsin begenmediysen.. Bende tuzluk takimi almistim kullanmak icin o da bekledigimden daha kucuk cikti ama renkler gayet iyiydi :) ben en son topuklu ayakkabi aldim begenmedim gondercem bugun. Topuklarindaki boyalar inceden kalkmis kullaninca iyice gitcek. Ama diger aldigim topuklu gayet ii cikti:) iki tane siparis etmistim. Bildigin markadan sasmayacaksin :)

bu arada çeyizlere bayıldım :KK9:

güle güle kullanın kızlar.:KK16:

Teşekkür ederimmm :KK16:

Gulin bebisim niye oyle cikti ki pespembe.. Iade edebilirsin begenmediysen.. Bende tuzluk takimi almistim kullanmak icin o da bekledigimden daha kucuk cikti ama renkler gayet iyiydi :) ben en son topuklu ayakkabi aldim begenmedim gondercem bugun. Topuklarindaki boyalar inceden kalkmis kullaninca iyice gitcek. Ama diger aldigim topuklu gayet ii cikti:) iki tane siparis etmistim. Bildigin markadan sasmayacaksin :)

Aman kalsın kuzum uğraşamıcam onunla yaa olmazsa birine hediye ederim ama çok sinirim bozuldu.Kaç oldu alıorum ya küçücük çıkıyo ya da geç geliyo illa sorunu çıkıyo ya

Hadi çeyize başla sen de artıkkkk sıra düğüne geliyo bebekiiimm
bayramda annemlerin yanina gidince annem de baslar sen gibi :) hadi simdiye kadar bahanemiz vardi :) bundan sonra bahane de yok :)
Babannem de senelerdir yorgan diktircem yorgan diktircem sana deyip duruyor :) soyleyim de diktirsin bari :)

Aman kalsın kuzum uğraşamıcam onunla yaa olmazsa birine hediye ederim ama çok sinirim bozuldu.Kaç oldu alıorum ya küçücük çıkıyo ya da geç geliyo illa sorunu çıkıyo ya
Tatlim dedigin gibi simdi onu gondermesi de zor olur..Hadi benimki kolay bi ayakkabi yurtici kargoda evimin dibinde:) pembe de guzel canım ya yok mu bi fotosu cek de koy bakayim:)

bayramda annemlerin yanina gidince annem de baslar sen gibi :) hadi simdiye kadar bahanemiz vardi :) bundan sonra bahane de yok :)
Babannem de senelerdir yorgan diktircem yorgan diktircem sana deyip duruyor :) soyleyim de diktirsin bari :)

Beklemeyin artık kuzum yaa evlenin gitsin ohhh ne güzelll :21:

Tatlim dedigin gibi simdi onu gondermesi de zor olur..Hadi benimki kolay bi ayakkabi yurtici kargoda evimin dibinde:) pembe de guzel canım ya yok mu bi fotosu cek de koy bakayim:)

Akşama unutmazsam çekerim canımcım :KK16:

X