Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Canım benim epey uykum geldi...
Sahurda da hiçbişey yiyesim gelmiyor...
Akşamki yediklerim duruyor midemde
Heralde sahuru yapmadan tutacam yarın..
Karnım hala şiş...
iyi geceler, Allah rahatlık versiiin.
görüşürüizzzz, öptüm

aaa tabi plancısın bide onu unutmuşum

tatlım olmaz öyle yine ye bişeyler..
iyi geceler tatlım...
öptüm ben de cok cok

oooo kübracığım hoşgeldin nerelerdesin kuzum yaaa merak ettim seni

kardelencım, sagol canım. Gezıyorum paso. 1 yıl dag basında beklemenın acısını cıkarıyorum salı gunu gıdıyorum kıbrısa allah nasıp ederse. Hep aklımdasınız da, pek vakıt bulamadım. Face foto yukleyıp cıktım hep. Sımdı de yoldayım, telden gırıyorum, yengemın annesı acıllestı, onu samsuna getırdım, tekrar gerı donuyorum ankaraya. bıraz okudum demın, esen ve gulın dunyada hıc bır sey ıcın moralınızı bozmaya, uzulmeye degmez. Esen senın durumlar fena olmus, cok uzuldum okurken. Son yazıları okuyamadım sımdı durumlar nasıl. Gulıncım barıstınız mı sevgılınle. kardelencım sen nasılsın, ne var ne yok.

gülin ayrılmış aramızdan yine bekleriz

eşinle konuştunuz mu hiç canım.. bu aksam durumlar nasıl peki?

Kuzucuğumm ayrıldım evet dayanamadım çokta yorgundum hemen yatıp uyudum.
Bu arada yaşının 26 civarı olduğunu biliodum ama hani daha olgun daha büyük hayal ediodum seni neden biliomusun hala kendi yaşıma inanamıorum eylül'de 24 e giricem ama başkaları 25-26 yaşındayım diyince sanki çok büyükmüş ablaymış gibi geliyo bana
Tuhaf bi psikoloji biliyorum

Evet kuzucuğumm işe gidiceğim için yattım,c.tesi bana da tatil olsaya çok uykum var çoookk

Merhaba bebişimmm hoşgeldinn.Faceden fotolarından takip ettim hep seni amma gezdin

Barıştık bebeğimm sevgilicikle çok şükür

Hosgeldiin kubracim. Tahmin ettim hep gezdigini. Gez, cikar tabi acisini..
Evet benim durum vahimlesti canim. Sona yaklasiyoruz.
Konusmaya calistim daha da kotu oldu.. Son durumlar bu yani..

Arada ugra ozletme kendini.
İyi gezmeler canim!

Neye takildin kiz? Ne var tv'de?
Bende calismayi biraktim artik yarin devam ederim..
Hava cok serin usuttum galiba karnim agriyo pencereyi kapatmak yeni aklima geldi

Canim dun gece dayanamayip ben de yattim.
Yarim saat/ 1 saat sonra bizimki sahura kaldirdi beni, biseyler hazirlamis.
Hicbisey yemiycem derken cok yedim

Kuzum ya dikkat et, karin agrisi genelde usutmeden oluyor. Simdi nasilsin?

O yas konusu ozellikle senin yaslarindayken bana cok olurdu. Bir de kucuk gosterirdim minyon tipli olunca..
Simdi de cok geliyor aslinda ama farkinda degilim yasimin felan
Zaman cabuk akip geciyor

Ben de daha da uyumak istemistim ama uyandim
Uykumu tam alamadim ama uyuyamiyorum.
Bugun kardesiyle iftar yapck bizimki , yani bostayim. Canim skiliyor. Nereye gitsem napsam tek basina da zevki yok
Ben kocamla basbasa gezemedikten sonra o evlilikten ne anladim!
Gecen kaldigimizda planlar yapmistik, surekli gezmistik.
Adam iyice zivanadan cikti..

Eşin de durumu abarttıkça abartıyo artık,azcık adım atıcağına daha da soğutuyo kendinden

Eşin de durumu abarttıkça abartıyo artık,azcık adım atıcağına daha da soğutuyo kendinden

Oyle tatlim...
Adam bir de evlendigimiz gunden beri skintim var dedi ya, artik agziyla kus tutsa benim gonlumu bir daha alamaz. Sadece pisman olmasini, vicdan azabi cekmesini istiyorum bu saatten sonra. Ben onun ve ailesinin yaptigi hatalari gormezden gelmeye calisiyorum adam malzeme toplamaya calisiyor surekli. Halbuki kendi de kabul ediyor ailesinin yaptigi hatalari..
2 sene onceki mevzulari acip sen soyle soylemistin diyor. Adam normal laflari bile buyutuyor!
Bunlarla mi ugrascam ben ya! İsim gucum var, ilgilenmem gereken bir oglum var. Gundemim hep bunun ailesi ve kaprisleri mi olacak ya!

Allah sabır versin canım.Çiftler ne olursa olsun içinde tutmamalı hiç bişeyi yaa her iki tarafta çözümcü oldup ufacık hataları bile çözmeye ve sıkıntılarını anlatmaya meyilli olsalar boşanma sayıları azalırdı kesin.

Madem evliliğin ilk başında beri var o zaman söyliycekt, bunu şimdi değil.Nasıl biriktirir bi insan bu kadar.Erkeklerin çoğu böyle sanırım.Hem çözmeye yanaşmazlar hem de anlatmazlar.Sonra kadında dırdırcı olur gözünde.Neden sorunları zamanın da çözmekte,çabalamakta aciziz bu kadar anlamıyorum

Canim bizim evliligimizin ozellikle ilk 1,5 yilinda onun acisindan bir skinti yoktu. Ozellikle benim acimdan vardi. Esime surekli baski yapiyorlar o yuzden problem goruyor. Yani evlenmeseydi bu kadar baski olmazdi onun uzerinde ailesi tarafindan. Abileri de biz cok mutlu oldugumuz icin kiskaniyorlardi, cunku onlar asik olarak evlenmemisler ve de hepsinin evlilikleri problemliydi. Surekli beni abilerine overdi esim, iste tam ideal kadin, kaprisi yok cok sukur vs. diye.. Onlar da tabi gicik kapmistir.
Simdi psikolojik tahliller de yapip kafamizi yormayalim.
Suanda , daha once bana soyledigi "sen hayal ettigim kisisin, hic kaprisin bana skintin yok, yengemler gibi sorunlu bir kadin degilsin" dedigi gunleri unuttu. Surekli kiyaslama yaparlar bunlar ailecek. Halbuki ne geregi var, araya fitne sokuyorlar zorla!
Neyse yani anlatmaya calistigim, evliligimizin basindan beri olan problem varsa kendinin ve ailesinin uydurdugu problemler. Kimse dort dortluk degil.
Yoresel, kulturel farklar cok..

Aileler bu yüzden genellikle yöre farkı evliliklere sıcak bakmıyolar.Benim babam bu konuda nettir.Aslında çokta haklılar.Farklı yörenin farklı düşünce tarzı,farklı bakış açısı oluykusa da okumasa da bu böyle.Böyle bi aşkı anlatan kitap okumuştm.Canan Tan'ın Piraye isimli kitabı yöre farkı olan 2 gencin aşklarını anlatıyodu,çok etkilenmiştim ben şuan okuduğun kitabın yoksa tavsiye ederim ama gerçi pek melankoli şeyleri sevmiyosun sen

Evet benim annem de netti. Hatta ben bile diyordum akdeniz ege disinda yapamam diye. Ama insan sevince, bir de hic oyle gorunmemisti gozumuze.. Gerci dugun asamasinda sinyallerini verdi ama.. Nasip iste. O ailenin icine girmeyince bilinmiyor. Sorusturduk sonucta iyi aile, soylari soplari iyi.. Hepsi egitimli..

Ben de kitap yazayim bari :)
Tavsiye ettigin kitap melankolik bir kitap mi?
Okudugum kitap var ama onu da merak ettim simdi

Nasip kısmet biyerde olucağı varmış,bilemezsin ki sonunun ne olacağını.

Evet melankolik bi kitap ben duygusal olduğum için bazı yerlerinde ağlamıştım bile
Eşinin memleketine gidip yaşamak zorunda kalıyo,ailevi sorunlar başlıyo.
Erkek egemen görüşleri var,çalışmasını falan tuhaf karşılıyolar.Bi sürü sorun yaşıyo kültürel anlamda.
Akıcı bi kitaptı gerçekten

Selam güzeller. Güzel geçsin tatiliniz:)
Öff yine bunaltıcı hava...

Aleyküm selam canım..
Hakkaten çok bunaltıcı bi hava yaa

Anladim ben seni kuzum yasimi gostermiyon demek istemissin
Tesekker ederim tatlim. Bi 25 ol hala biri 25yasindayim deyince hala sendrn buyukmus gibi hissediyorsun. Yani ben bile hala oyle hissesiyom

Ne zaman cikcan kuzum isten 2 de miydi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…