Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

İdare eder...
Evde yalnız oturuyorum işte...

ben de yalnızım oğlan uyudu eşim de dışarı çıktı ben de balkonda hem çay içiyorum hem de pc deyim çok yoruldum da 56ya düşmüşüm bu ara da ... ama şu aralar çok hareketliyim diye dikkat etmiyorum sahurda kayısı reçeli yiyırum iftarda da çorba ekmek karpuz yiyorum az önce de az ekmekle patlıcan yedim almam inşallah

Nasıl gidiyor yalnız gecen?
Selam kardelencim hoş geldin.Azaldı mı işlerin?

hoşbulduk canım azaldı gibi ama akşama kadfar iş yapıyorum .spor için spor salonuna gitmeyin benim koltuk kılıflarını çıkartıp takın spor salonunda 30 dakika ağır spor yapmış gibi olursunuz

Afıyet olsun canım...
Pufur pufur ne guzel balkon keyfı yapıyosun...
bu kosturmada kılo almazsın sen canım.dıkkat et gucten dusme, vştamınsız kalma

bu arada bızımkı dısarda ıftar yapmıs tek basına...

Nasıl boğazından geçiyor?Sen de niyetli değil miydin?
Bencillikte sınır tanımıyor bu erkekler

boşver sen onu canım eve gelip seni sinir edeceğine gelmesin daha iyi sen de sessizliğin tadını çıkar...

Geldim canım telefondaydım...
İftar planları yapmaya çalışıyordum. Bir arkadaş dışarda iftara davet etti. onu eşime söyledim....
Niye yaptım onu da bilmiyorum. Yalnız gitmek istemedim, karı-koca olacaklardı. O arkadaşı da görmeyi çok istedim...
Bilmiyorum, çok tuhafım şuanda !

Dediğin gibi iki yabancıya dönüşmüşsünüz siz.
Üzme kendini böyle istiyorsa kendi bilir.

Ayrılsak da kötü olmayalım diyorum.
Adamın yaptığına bak !
Üstelik ona rağmen onu iftara davet ediyorum !
Bana neler oldu arkadaşlar ya biri açıklasın ??
Yalnız gitmemek için yaptım ama kendimi kötü hissediyorum (

eşin ne dedi gelecek mi bence söylemekle iyi yapmışsın bu harekewtinle onun seviyesi ve kendi seviyeni belirtmiş oldun ezdin onu..asaletinle ezdin canım ..

Kötü hissetme.Sen elinden geleni yapmış olacaksın.
Ayrıca doğru davranan sensin.İçin rahat olsun

eşin ne dedi gelecek mi bence söylemekle iyi yapmışsın bu harekewtinle onun seviyesi ve kendi seviyeni belirtmiş oldun ezdin onu..asaletinle ezdin canım ..

Ah sağol canım benim !
Keşke eşim ve ailesi de bana senin dediğin şekilde bakabilse.. Bu yaptıklarımı plan olarak değerlendiriyor eşim düşünebiliyor musun ? Ne planı olabilir ki ? Ben o kadar kötü düşünemiyorum valla biri bana açıklasın ne planı olur ?

Evet gelecek ama şöyle bir tepkisi oldu : " iyi senin iyi olman için gelelim napalım " . Sanki işkenceye götürüyorum dedim ben de !

Anneme anlattım biraz dün akşamki konuştuklarımızı, "neeeee bu basit şeyleri mi konuştunuz , ilk başbaşa kaldınız" diye bir tepki verdi...
Ben de dedim adama basit konuşmasam farkında değil ailesinin basitliklerinin diye...

bence bu cevap istemem yan cebime koy cevabı teklifin hoşuna gitmiş gurur yapıyor ...işte bu yüzden yalnız konuşmayın demiştim ayrıntılara takılıp asıl meseleler konuşulmuyor kendimden biliyorum biz ayrıntının da ayrıntısına takılıyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…