Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Hoşbuldum canlar,
Vallahi ne oldu bana bilmiyorum yazmak gelmiyor içimden okuyup çıkıyorum.Zaten pekte vaktim olduğu söylenemez.Bütün hafta çalışıyorum eve gidince yemek yap bulaşık çamaşır çocuklar derken gece yarısı yatıyorum şimdi birde saat 3:30 da kalkıp 4:30 da tekrar yatmak ve tekrar 6:45 de kalkıp işe gelmek beni mahfetti.
bu sene birde eşim sağolsun yazlık alıp bize süpriz yaptı ama çalışan için çok yorucu hafta içi bu evin işini bitir hafta sonu yazlığa git ee ordada bütün işler bende yemek yap denize git çocukları yıka eşyaları yıka topla bahçeyle uğraş pazar akşamı eve dön yorgun argın ütüydü sağı solu topla vallahi bittim.İlk kez bu sene tatilde kilo verdim tek faydası bu oldu sanırım :KK1:

Canım ne güzel bir süprizmiş o :)
Senin haberin yokken yazlık mı alıyor ?
O da enteresan...
Güzel olmuştur ama tabi yorucu oluyor yazlık olayı.
Biz de memlekete yazlığa gitcez ama bana kalsa bir otel tatiline gitseydik diyorum...

allahın ökuzune bak ınsanlıktan çıkmıs yaaa...........................çok kızdım ınsanın dusmanı bıle yapmaz allah onu senın elıne dusursun ınsallah yaa

Valla canım sorma içim kötü oluyor. Sinirlensem mi üzülsem mi...
Biz kopma noktasındayız bu yüzden :KK43:
Ama şimdi birinin karşısına çıksa benim birsürü hatamı sıralar, ona göre kendisinde hiç suç yok.

Canım ne güzel bir süprizmiş o :)
Senin haberin yokken yazlık mı alıyor ?
O da enteresan...
Güzel olmuştur ama tabi yorucu oluyor yazlık olayı.
Biz de memlekete yazlığa gitcez ama bana kalsa bir otel tatiline gitseydik diyorum...

.

Evet canım bana söylese istemiyeceğimi bildiği için araştırmış bulmuş almış :)
Ben yazlığa hep emekli işi derim çalışan için oteller iyi ama onada yılda bir kez bir hafta gidebiliyoruz hem iş yerinden fazla izin alamıyoruz hemde düzgün otellerin ücretleri uçuk..Ama hafta sonları sıkıcı oluyor.Eşimde ondan böyle birşey yapmış şaşırdım bana danışmadan ilk kez birşey alıyor.Ama napsın adamcağız mecbur kalmış :) Evimizle arası 1:30 saat cuma iş çıkışı gidiyoruz pazar akşamı dönüyoruz fena olmadı ama yorucu birde çocuklara söz verdi bu seneden sonra ( bu sene borca girdiği için olmuyor) her yıl bir kez kaydıraklı otellerde tatil yapacağız :KK1:

Ben yazlığa hep emekli işi derim çalışan için oteller iyi ama onada yılda bir kez bir hafta gidebiliyoruz hem iş yerinden fazla izin alamıyoruz hemde düzgün otellerin ücretleri uçuk..Ama hafta sonları sıkıcı oluyor.Eşimde ondan böyle birşey yapmış şaşırdım bana danışmadan ilk kez birşey alıyor.Ama napsın adamcağız mecbur kalmış :) Evimizle arası 1:30 saat cuma iş çıkışı gidiyoruz pazar akşamı dönüyoruz fena olmadı ama yorucu birde çocuklara söz verdi bu seneden sonra ( bu sene borca girdiği için olmuyor) her yıl bir kez kaydıraklı otellerde tatil yapacağız :KK1:

NE KADAR ŞANSLISIN CANIM ..
Aslında bayramlarda o kadar güzel oluyor ki bu yazlığın olması canım.
bizde düşünüyoruz ama bakalım.
siz nerden aldınız canım?

Ne güzel ya...
Eşin sizler için çabalıyor ne güzel...
Bizim de annemlerin var (yani benim yine de )
Oraya gideceğiz bayramda nasib olursa...
Siz manisada oturuyorsunuz sanırım. Oralarda tabi imkan çok.
Hayırlı olsun canım, güle güle kullanın :)
Senin kaç tane çocuk var canım ?

buralardayım da çok yogunum sorma :)dugun bayram hazırlıgı derken kosusturup durdum:)

ne düğünü kim evleniyor???
Hoşbuldum canlar,
Vallahi ne oldu bana bilmiyorum yazmak gelmiyor içimden okuyup çıkıyorum.Zaten pekte vaktim olduğu söylenemez.Bütün hafta çalışıyorum eve gidince yemek yap bulaşık çamaşır çocuklar derken gece yarısı yatıyorum şimdi birde saat 3:30 da kalkıp 4:30 da tekrar yatmak ve tekrar 6:45 de kalkıp işe gelmek beni mahfetti.
bu sene birde eşim sağolsun yazlık alıp bize süpriz yaptı ama çalışan için çok yorucu hafta içi bu evin işini bitir hafta sonu yazlığa git ee ordada bütün işler bende yemek yap denize git çocukları yıka eşyaları yıka topla bahçeyle uğraş pazar akşamı eve dön yorgun argın ütüydü sağı solu topla vallahi bittim.İlk kez bu sene tatilde kilo verdim tek faydası bu oldu sanırım :KK1:

e hayırlı olsun ne güzel ya güle güle oturun.ama o uçuk fiyatlı otellerden yırtamamış eşin desene:KK1:

kızlar bu uyku sorununu nasıl aşıcam ben ya..:KK43:

zennube canım ben hemen tanıştıramam malesef:KK43:bizimkiler şüpheleniyorlar onunla konuştuğuma çok zor bir durum bu ya..

NE KADAR ŞANSLISIN CANIM ..
Aslında bayramlarda o kadar güzel oluyor ki bu yazlığın olması canım.
bizde düşünüyoruz ama bakalım.
siz nerden aldınız canım?

Hayırlısı canım Allah gönlünüze göre verir inşallah. Bizim Kuşadası'nda hem yakın hemde arkadaşlarımız var orada çok.

Ne güzel ya...
Eşin sizler için çabalıyor ne güzel...
Bizim de annemlerin var (yani benim yine de )
Oraya gideceğiz bayramda nasib olursa...
Siz manisada oturuyorsunuz sanırım. Oralarda tabi imkan çok.
Hayırlı olsun canım, güle güle kullanın :)
Senin kaç tane çocuk var canım ?
Evet canım Manisa'dayız bize heryer yakın.2 tane çocuğum var biri erkek 5.sınıfa geçti diğeri kız oda bu sene 1.sınıfa başlayacak.Sizin nerede yazlık?

ne düğünü kim evleniyor???

e hayırlı olsun ne güzel ya güle güle oturun.ama o uçuk fiyatlı otellerden yırtamamış eşin desene:KK1:

:KK1: Evet yırtamadı ee çocuklar eğlence istiyor animasyon olacak kaydırak olacak miniclup olacak olacakta olacak ...

kızlar bu uyku sorununu nasıl aşıcam ben ya..:KK43:

zennube canım ben hemen tanıştıramam malesef:KK43:bizimkiler şüpheleniyorlar onunla konuştuğuma çok zor bir durum bu ya..

Erkenden yatsan, gece kalkıp yapsan sahuru. Ya da daha erken yiyerek yatsan olmaz mı ?
Ama uyuyamıyorum diyorsan, kafan rahat değildir...

Erkenden yatsan, gece kalkıp yapsan sahuru. Ya da daha erken yiyerek yatsan olmaz mı ?
Ama uyuyamıyorum diyorsan, kafan rahat değildir...

işte onuda yapamıyorum ki canım çay faslı derken 12 oluyor ee bu saatten sonra da yatmak olmuyor..
gece dön oraya dön buraya delli oldum çokta sıcaktı .camıda açamıyorum inşaattan dolayı ..eve gidip hemen uyumayı düşünüyorum iftara kadar.

Hayırlısı canım Allah gönlünüze göre verir inşallah. Bizim Kuşadası'nda hem yakın hemde arkadaşlarımız var orada çok.

Evet canım Manisa'dayız bize heryer yakın.2 tane çocuğum var biri erkek 5.sınıfa geçti diğeri kız oda bu sene 1.sınıfa başlayacak.Sizin nerede yazlık?

:KK1: Evet yırtamadı ee çocuklar eğlence istiyor animasyon olacak kaydırak olacak miniclup olacak olacakta olacak ...

Yakın arkadaşlar varsa çok iyi ama yazlık işi pek akıl işi değil. Daha çok yorgunluk oluyor aslında. Ben otel tatili taraftarıyım. Özellikle de çalışan bir bayan olarak..
Bizimki mersinde canım.
Allah bağışlasın yavrularını da maşallah sen epey büyütmüşsün. Sana yardım etsinler artık :)
Sen çalışmıyordun değil mi ?

amin canım çok saol..

işte onuda yapamıyorum ki canım çay faslı derken 12 oluyor ee bu saatten sonra da yatmak olmuyor..
gece dön oraya dön buraya delli oldum çokta sıcaktı .camıda açamıyorum inşaattan dolayı ..eve gidip hemen uyumayı düşünüyorum iftara kadar.

Evet haklısın. Ben olsam da erken uyuyamam.
Ama bak iftardan önce uyuyabilirsin onu yapabiliyorsan.
Evde yemekleri annen yapıyordur heralde.
Ben eve yorgun gidiyorum bitiyorum ama sadece uzanabiliyorum biraz.
Hem çocuk var onu geçtim , evlilikte sorumluluk oluyor (gerçi eşim istediği gibi özgürce yatar) ... Anneme yardım etmeye çalışıyorum bir yandan en azından sofra kurmada.
Yine de annem sağolsun çocukla felan o ilgileniyor. O olmasa napardım bilmiyorum :KK43:

Yoruluyorum ben ya tüm gün , bilmiyorum ben de mi sorun var :KK43:

Yakın arkadaşlar varsa çok iyi ama yazlık işi pek akıl işi değil. Daha çok yorgunluk oluyor aslında. Ben otel tatili taraftarıyım. Özellikle de çalışan bir bayan olarak..
Bizimki mersinde canım.
Allah bağışlasın yavrularını da maşallah sen epey büyütmüşsün. Sana yardım etsinler artık :)
Sen çalışmıyordun değil mi ?

Çalışıyorum canım çalışmasam ohhh gider yazlığa keyfime bakarım.

Çalışıyorum canım çalışmasam ohhh gider yazlığa keyfime bakarım.

O zaman işin zor canım. Allah kolaylık versin.
2 çocuğu nasıl büyüttün? Bu yaşa getirmişsin maşallah.
Ben şimdilerde çok ümitsizim bu konularda :KK43:
Bir de tek başına büyütme fikri olunca :KK43:

Son düzenleme:
Evet haklısın. Ben olsam da erken uyuyamam.
Ama bak iftardan önce uyuyabilirsin onu yapabiliyorsan.
Evde yemekleri annen yapıyordur heralde.
Ben eve yorgun gidiyorum bitiyorum ama sadece uzanabiliyorum biraz.
Hem çocuk var onu geçtim , evlilikte sorumluluk oluyor (gerçi eşim istediği gibi özgürce yatar) ... Anneme yardım etmeye çalışıyorum bir yandan en azından sofra kurmada.
Yine de annem sağolsun çocukla felan o ilgileniyor. O olmasa napardım bilmiyorum :KK43:

Yoruluyorum ben ya tüm gün , bilmiyorum ben de mi sorun var :KK43:

geçen hafta hep öyle yaptım..gidip hemen yattım..

senin işin zor tabii .çocuk olmasa yine yatarsın ama annen gün boyunca bakınca eve gidip yatamıyorsun tabii vicdanen.
canım benim ablamda öyle merak etme sende sorun yok ama ,senin kafanda dolu o yüzdendir..

evlide olsam çok koymaz bana ben mutfağı çok sevdiğim için hemen bişeler yapar koyarım yani..evet annem yapıuyor masayı hazırlıyoruz veya pilav ,makarna salata yapılcaksa yapıyoruz.ama haftasonları ben yaparım evde yemeği genelde..

X