Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Bi kerecik yedim:KK43: çitos:)) fistikli olanindan. Bi daha yemem. Aramiyorim zaten. Sagliksiz dedigin gibi. Iste oldu bi kere. Kubra olsaydi simdi benle ugrasirdi:KK1:
Kiyamam kuzuma ya.. Cani uyumak istemiyordur canım. Seninle vakit gecirmek istiyordur belki.
Sen uykusuzluga dayaniklisin masallah. Oglunda sana cekmistir.

Evet totis buyudu yeter artik derdi :)
Benim de halim yokki..
Simdi babasi kalkti kitap okuyor onunla..
Evet bana cekmis uykusuzluga dayaniyor.
Ama sersem gibi oluyor.

Ben ciktim sen girmissin ben girdim sen cikiyorsun :KK1: bi denk gelemiyoruz:KK43:
Canim sen is yapmadan duramiycan. Git yap bari :KK9: gorusuruz canim. Arada sirada da uyu kuzum:)

Cay icin tesekkur ederim. Icmis kadar oldum. Kahvemi iciyorum bende yine:)
evet bi denk gelemiyoruz ...zaten ben girdiğimde kimse olmuyor ben çıkacağım zaman gelmeye başlıyor arkadaşlar şekil a da görüldüğü gibi..

Canim zaten tasinmayacak misiniz siz? Neden o kadar detayli temizlik yapiyorsun??
Canim fruttare den karpuza terfi ettin bakiyorum da:) ben de senden heveslenip karpuz aldim:)

taşınacağız canım da taşınırken her kalkan eşyanın altından toz çıkmasın diye hem eşyalar gittikten sonra temizlik yapmama gerek kalmasın diye

fruttare sadece bugün yemedim yoksa her gün ikisini de yiyordum biraz da ...ama şu aralar pci karpuzsuz düşünemiyorum karpuz-pc ve ben güzel bir üçlü olduk

herkese günaydın:))))))))))))))

ya 7.45 den beri uyuyamıyorum.sahurda içtim suyu felan şimdi de uykum kaçtı.wc ye gitmekten uyuyamıyrm ay!!!wc de bahçede....:KK37: kim icat ettiyse evn içine wc koymayı ahanda şakadanak aldından öpüyrm,alkışlıyrm:KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar iyi haftalar diliyorum heğiciğinize

5.30 da yattım 2 saatlik uykuylayım ,gözlerim acıyor ya uyumak istiyorummm.ve bugün hiç geçmicekkk:KK31:

O zaman kendini daha fazla yipratmanin da anlami yok canim..

Evet canım, inşallah hayırlısı...
Bu hafta içi eşimle konuşup haftaya dr.a gitmeye ikna etmeye çalışcam.

evet bi denk gelemiyoruz ...zaten ben girdiğimde kimse olmuyor ben çıkacağım zaman gelmeye başlıyor arkadaşlar şekil a da görüldüğü gibi..

Sen gündüz pek girmiyorsun canım. Aslında daha çok gündüz de yazışılıyor. Gece bile girebiliyorsun maşallah sana !
Allah kolaylık versin canım ev işin için de. Ama maşallah sen canavar gibisin yapıyorsun, dikkat et kendine hasta felan olma.

herkese günaydın:))))))))))))))

ya 7.45 den beri uyuyamıyorum.sahurda içtim suyu felan şimdi de uykum kaçtı.wc ye gitmekten uyuyamıyrm ay!!!wc de bahçede....:KK37: kim icat ettiyse evn içine wc koymayı ahanda şakadanak aldından öpüyrm,alkışlıyrm:KK9::KK9::KK9::KK9:

Günaydın ,
Köy ortamındamısınız canım ?
Ancak öyle ortamda wc dışarda olur.

Peki niye geç yattın canım öyle ?

YATIP KALKINCA DAHA ÇOK ZORLANIUYORUM CANIM

o yüzden oturuyorum .3.30 gibi felan yiyip yatıyorum canım..aşklada mesajlaştık gece 2 de çayda içince ister şstemez uykum kaçtı sanırım..

dün lunaparka gittik ablam ben yiğenim gelin..çay içelim ddiydi .içemeydik eve geldik çay demledim çay içtik felan onlar 2 de gittiler.hadi biraz daha oturuyim derken anca o saatte yattım canım.gündüz hep uykulama modundayım .haftasonu oruç tutarken çok zorlanıyorum .gözlerim felan karardı başım döndü girdim yattım hiç hareket etmedim dün..sarsıyor galiba beni ya.ama biraz daha sabrettcem 1 haftam kaldı ..

Ben de dün çok kötüydüm. İftara yakın bir halsizlik, bir uykusuzluk bastırdı. İşe geldiğim günler daha iyi oluyorum.
Hem moral insanı ne kadar çok etkilediğini farkettim, hem de meyve yemediğimin.
Dün artık yedim biraz.
İftarda biraz mercimek çorbası + 1 tane lahmacun yedim. Akşam da 1-2 dilim kavun yedim. O kadar.. Sahurda da kahvaltı yaptım.
Artık çok az yiyorum.

ben de dün çok kötüydüm. Iftara yakın bir halsizlik, bir uykusuzluk bastırdı. Işe geldiğim günler daha iyi oluyorum.
Hem moral insanı ne kadar çok etkilediğini farkettim, hem de meyve yemediğimin.
Dün artık yedim biraz.
Iftarda biraz mercimek çorbası + 1 tane lahmacun yedim. Akşam da 1-2 dilim kavun yedim. O kadar.. Sahurda da kahvaltı yaptım.
Artık çok az yiyorum.

aynen beni deöyle

kan şekeirmiz düşüyor sanırım.

Bende az yiyorum artık aç karnına 57 yi görüyorum tokken 58,4 gr..çıkıyorum..

Günaydın kızlar gözlerimi açamıyorum uykusuzluktan birde hareketsiz bütün gün bilgisayar başında vakit geçmiyor iş yerinde :KK50:

X