Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

esencım senın şartellerı attırmıs gene enıste:KK43:((((bence bu erkekler amelıyatla hem beyınlerını hemde anlayıslarını aldırmıslar yoksa GUZEL ALLAHIM mukemmel ınsanlar yaratmıs bızım hodukler sonradan olma

aynen daha bayramda gerı ankaraya gıdecem dugun varya gıtgel gıt gel kafam bulandı

Kız sen böyle geziyosun, o yavrucak nasıl dayanıyor böyle yollara...

esencım senın şartellerı attırmıs gene enıste:KK43:((((bence bu erkekler amelıyatla hem beyınlerını hemde anlayıslarını aldırmıslar yoksa GUZEL ALLAHIM mukemmel ınsanlar yaratmıs bızım hodukler sonradan olma

Sürekli attırıyor zaten. Az önce de oldu bişey artık yazmıyorum buraya da , hangi birini yazıcam...
Konuşmamak en iyisiymişmiş de...

Yok ben hepten değiştircem tüm elektrik devrelerini bir daha attıramıycak !

Eltimlerin çayını doldurur arada onlara yemek yapar öyle mutlu olur...
Evlenmeden önce de öyleymiş zaten...
Çocuğunun da sorumluluğundan kurtulur, arada gelir bir sever gider. Ne güzel bir hayat onun için...

Önemli olan huzur zaten...

Ben de en çok buna üzülüyorum :KK43:
Hiç dayanamıyorum çocuklara...

Hey Allahım eltisine niye yapıyo,madem elinden bu tarz işler geliyo senin de gönlü hoş etsin yapıpta.Şimdi anlamıyo ama senden fayda var ona,onlardan değil.

ya kocam ıyıce zayıflamıs zıyafett cekeyım dedım arada kayın annemlerde kaynamıs oldu:)tek tasla kus katlıyamı yaptım:))))sız bıldıgımden ıyı olun ınsallah hep mutlu olun:))))

Ben evlenince benim kocam hep zafiyet geçirir heralde,hiç elimdne gelmiyo benim böyle şeyler yaa

Hey Allahım eltisine niye yapıyo,madem elinden bu tarz işler geliyo senin de gönlü hoş etsin yapıpta.Şimdi anlamıyo ama senden fayda var ona,onlardan değil.

Ben evlenince benim kocam hep zafiyet geçirir heralde,hiç elimdne gelmiyo benim böyle şeyler yaa

Bilmemen senin hayrına boşver:) Öyle daha kıymetli olursun.

İlk evlendiğimizde yapardı canım. Elinden en az bir ev hanımı kadar iş gelir :)
Ama artık bilerek yapmıyor. Arada yine yapar ama burnumdan da getirir.
Bizim işler biraz karışık...
Gönlümü hoş etmesi öncelikle bana saygı duyması ile olacak...

Amaaan kafanı taktığın şeye bak. Bir sürü hazır şeyler var. Mantı zaten ev yapımı yapıyorlar.
Zaten eşimin bu türlü homidini gırtlak şeylere önem vermesi tepemi attırıyor !
Bizim işyerindekiler nolacak akşama bir tost yaparız beraber yeriz ikimiz de yorgun geliyoruz eve diyorlar çok özeniyorum...
Öyle olmalı zaten...
İlla hergün ev yemeği mi olması lazım.

Bilmemen senin hayrına boşver:) Öyle daha kıymetli olursun.

Doğru diosun.Benim en küçük görümcem geçen sene eylül de evlendi,hala hazır şeyleri yapmak dışında ev yemeği yapamıyo.Kocası işten gelince o yapıyo :KK9:

İlk evlendiğimizde yapardı canım. Elinden en az bir ev hanımı kadar iş gelir :)
Ama artık bilerek yapmıyor. Arada yine yapar ama burnumdan da getirir.
Bizim işler biraz karışık...
Gönlümü hoş etmesi öncelikle bana saygı duyması ile olacak...

Amaaan kafanı taktığın şeye bak. Bir sürü hazır şeyler var. Mantı zaten ev yapımı yapıyorlar.
Zaten eşimin bu türlü homidini gırtlak şeylere önem vermesi tepemi attırıyor !
Bizim işyerindekiler nolacak akşama bir tost yaparız beraber yeriz ikimiz de yorgun geliyoruz eve diyorlar çok özeniyorum...
Öyle olmalı zaten...
İlla hergün ev yemeği mi olması lazım.

Bizim evde de öyledir.Babam öyle niye yaptın bunu demez.Çok yemek seçer ama önüne kahvaltı koysan yer,niye yemek yok demez asla.
Öyle de olması gerekiyo zaten,hep hep yemekte yapılmaz ki

Doğru diosun.Benim en küçük görümcem geçen sene eylül de evlendi,hala hazır şeyleri yapmak dışında ev yemeği yapamıyo.Kocası işten gelince o yapıyo :KK9:

Bizim evde de öyledir.Babam öyle niye yaptın bunu demez.Çok yemek seçer ama önüne kahvaltı koysan yer,niye yemek yok demez asla.

Bizim evde de sorunlu annemdi mesala.O hep sulu yemek ister babam yemek olmasa da
yumurta kırsam diye gözler durur:) Her erkek bir değil yani eseninki alışmış demek ki

[/B]

Görümcen çalışıyor mu ?
Ben de bilmezdim yemek yapmasını ama ilk evlendiğimizde çalışmıyordum. Aklınıza ne gelirse öğrendim , yaptım. Öyle bir dönemimiz de oldu bizim...
O günler çabuk unutuldu o ayrı konu...

Benim babam da illaki yemek olacak diye zorlamaz annemi...
Bazen de kıyamaz kendi yapar yardım eder...

Benim babam da oyledir canim her gun yumurta pisir yine mi yumurta demez anneme, yemek pek yapmaz ama balik, mangal, salata, kizartma gibi seyleri yapar ama kardesim kime cektiyse cok yemek seciyor sonra bi kere daha ayni yemek olsa yine mi ayni seyi yicez diyo hic yardim etmiyo vs vs.. Annem de biz babanla ne guzel rahattik kardesin uni.deyken diyo:KK1:

Benim sevgilim yemek secer de ben yapinca bamya bile yiyiyor:KK1: alistiriyom yavastan. karnabaharda yemezdi simdi cok seviyor:) ama hic yemek aramaz tosta makarnaya lahmacuna bayilir:) askim soyle caninin istedigi bisey var mi sana yapayim diyorum aman bosver ugrasma ben gelirken pizza alirim diyo:)yaptirmiyo:)zaten yoruluyorsun işte diyo:)
ogrenciyken daha cok yemek yapardim ben de iyice alistim tembellige:KK43:
Ama bu aksama taze fasulye yapiyorum:)

Biz yeni sevgiliyken ben hic bilmem yemek yapmayi derdim. Sonra sevgilim benim yemek yaptigimi gorunce cok sasirmisti:KK9:

Benim babam da oyledir canim her gun yumurta pisir yine mi yumurta demez anneme, yemek pek yapmaz ama balik, mangal, salata, kizartma gibi seyleri yapar ama kardesim kime cektiyse cok yemek seciyor sonra bi kere daha ayni yemek olsa yine mi ayni seyi yicez diyo hic yardim etmiyo vs vs.. Annem de biz babanla ne guzel rahattik kardesin uni.deyken diyo:KK1:

Benim sevgilim yemek secer de ben yapinca bamya bile yiyiyor:KK1: alistiriyom yavastan. karnabaharda yemezdi simdi cok seviyor:) ama hic yemek aramaz tosta makarnaya lahmacuna bayilir:) askim soyle caninin istedigi bisey var mi sana yapayim diyorum aman bosver ugrasma ben gelirken pizza alirim diyo:)yaptirmiyo:)zaten yoruluyorsun işte diyo:)

İşte bu !
Zaten yoruluyorsun işte diyor ya o yeter insana !

Görümcen çalışıyor mu ?
Ben de bilmezdim yemek yapmasını ama ilk evlendiğimizde çalışmıyordum. Aklınıza ne gelirse öğrendim , yaptım. Öyle bir dönemimiz de oldu bizim...
O günler çabuk unutuldu o ayrı konu...

Benim babam da illaki yemek olacak diye zorlamaz annemi...
Bazen de kıyamaz kendi yapar yardım eder...

Yok canım çalışmıyo evde oturuyo ayy neyse bu konulara burda girmiyim yerin kulağı var derler :KK1:

Canım siz birliktemi yaşıyosunuz sevgilinle?

Sürekli attırıyor zaten. Az önce de oldu bişey artık yazmıyorum buraya da , hangi birini yazıcam...

Noldu yine canim??? Anlat rahatlarsin:)

Kız sen böyle geziyosun, o yavrucak nasıl dayanıyor böyle yollara...

Canım noldu anlatsana,anlatta rahatla

gülinciğim görümcen kocasının kıymetini bilsin onlardan sınırlı sayıda var benim eşim de balık yapar et yapar hatta bazen melemen de yapar ama laf sokar mutlaka ayrıca bütün malzemeleri de bana hazırlattırır tavaya yağı bile ben koyarım tezgahın altından tencereyi ben çıkarırım adı yemek yaptı olur ama balık yaptığı zamanlar ben işteyken salata da dahil hepsini yapar tabii mutfak berbat olur o ayrı meseleyemeği 7 de yeriz ben 9 a kadar mutfak temizlerim böyle işten gelecek hergün yemek yapacak her lokmayı başıma kakar fitil fitil burnumdan getirir lafla ..ben yemeklerimi sulu olanları hep 1 gün öncden yaparım zeytinyağiyla ertesi gün daha lezzetli oluyor mesela bugün yarın için taze fasülye yaptım

iyi akşamlaar konumuz yine erkekler sanırım tam gaz devam başımızın belaları bazen tatlı bazen de acı belalar ben bugün çay içiyorum gelin içelim

X