Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

İyice zayifladim zaten. Bugun bir ara 47.6'yi gordum.
Ama ozel bir caba gostermiyorum.

esenciğim ben senin gidişatını hiç iyi görmüyorum tamam oruçluyken canın istemiyordur ama şimdi oruç değilken yemeye bak güzelim kilon çok düşük ..Allah korusun hasta olursan oğluşun ne yapacak. oğlunu düşün ve bundan sonra vermemeye çalış.sağlık çok önemli ..ben gerçekten sanki yüz yüze görüşen arkadaşmışız gibi yani sanal değil de gerçek anlamında sizleri seviyorum ve sizin için endişeleniyorum

esenciğim ben senin gidişatını hiç iyi görmüyorum tamam oruçluyken canın istemiyordur ama şimdi oruç değilken yemeye bak güzelim kilon çok düşük ..Allah korusun hasta olursan oğluşun ne yapacak. oğlunu düşün ve bundan sonra vermemeye çalış.sağlık çok önemli ..ben gerçekten sanki yüz yüze görüşen arkadaşmışız gibi yani sanal değil de gerçek anlamında sizleri seviyorum ve sizin için endişeleniyorum

Sagol canim benim. Ben de sizleri seviyorum ve bircok seyimi sizlerle paylasiyorum.
Buraya bakmadan duramiyorum. Oruc degilim ama ben de sahur yaptim bizimkilerle, aciktim.
Benim az yemekten dolayi degil de vitaminsizlikten, bir de bundan sonraki surecte can skintisindan zayiflamaktan korkarim iste.
Bugunlerde kafam cok mesgul biliyorsunuz...

günaydın esenciğim.gece ben kapatmışım sen açmışsın .aynen tahmin ettiğn gibi sahurumu yaptım karpuzumu yedim..inşallah hepimizinkini Allah kabul etsin kendimi çok hlsiz hissediyorum yine.benim sahur rutin aynı şeyler iftarda da 2 gündür sadecekarpuz peynir yiyorum sadece dün ekmeksz yarım kase çorba içtim yemek istiyorum ama yiyemiyorum.

Günaydın kızlar ,
Dün keyifsizdim midem bulandı başım ağrıdı iftarı zor yaptım.İftarda da sadece çorba içtim.Akşam sahura kalktım yine canım birşey istemedi ama zorla 1 dilim ekmek yedim yattım işe geldim yine midem bulanıyor offfff...

Günaydın kızlar.Kaç gündür adam akıllı yazamıyorum sizlere.
Geçenlerde iş yoğunluğu,bugünlerde de morali bozukluğu derken yazmak gelmiyo içimden ama takip ediyorum sizleri.
Kendinize iyi bakın..

günaydın kızlar.kaç gündür adam akıllı yazamıyorum sizlere.
Geçenlerde iş yoğunluğu,bugünlerde de morali bozukluğu derken yazmak gelmiyo içimden ama takip ediyorum sizleri.
Kendinize iyi bakın..

günaydın canım hayırdır ne oldu?

Günaydın kızlar ,
Dün keyifsizdim midem bulandı başım ağrıdı iftarı zor yaptım.İftarda da sadece çorba içtim.Akşam sahura kalktım yine canım birşey istemedi ama zorla 1 dilim ekmek yedim yattım işe geldim yine midem bulanıyor offfff...

günaydın mide bulantısı ben de de var sıcaktan herhalde akşamları ben de sadece çorba karpuz peynir yiyebiliyorum sahurda da 1-2 dilim ekmek yiorum ama yanında yediklerim çok.

Günaydın kızlar.Kaç gündür adam akıllı yazamıyorum sizlere.
Kendinize iyi bakın..

hayrdır tatlım ne oldu birde parçalandım yazmışsın sevdiceğin ile ilgili bir durum mu yoksa

günaydın esenciğim.gece ben kapatmışım sen açmışsın .aynen tahmin ettiğn gibi sahurumu yaptım karpuzumu yedim..inşallah hepimizinkini Allah kabul etsin kendimi çok hlsiz hissediyorum yine.benim sahur rutin aynı şeyler iftarda da 2 gündür sadecekarpuz peynir yiyorum sadece dün ekmeksz yarım kase çorba içtim yemek istiyorum ama yiyemiyorum.

Bana kızıyorsun ama canım sen de çok çok az yiyorsun. Bak ben diyete başlamadan önce ve diyetteyken kendimi canavar gibi hissediyordum. Bir de mesailer de vardı. Sonrasında birden böyle hissetmeye başladım.
Sen de kendine dikkat etmen lazım. Çok da yoruluyorsun hem iş güç çok yüklenme kendine..:KK20:

Günaydın kızlar ,

Noluyor kızlar ya hepimizde iştahsızlık...
Ben sizden daha çok yiyorum ha haberiniz olsun. Niye miden bulanıyor acaba ?
Bu sıcaklar da mı etkiliyor :44:

X