Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar valla oruç tutarken hıç mızmızlanmayalım zayıflamak ıçın aç gezıyoruzda oruç ıcın neden mızmızlasıyorur ırademı dövdum garı hıç mızmızlamıyo:)))))))))))))))))))))))

çok doğru söyledin sadeceyalan hiç böyle düşünmemiştim.bu arada bestene de bayıldım.sende sanatçı ısığı görüyorum ben

Zaman mi artik birilerinin etkisi mi bilemiyorum artik. Evet soguyunca geri donusu olmuyor..
Benimki kirginliktan ote..
Herseyin hayirlisi..

süpersın çok guldum ya.))))

Sen de supersin! Yine dokturmussun bestenle..
Kiz arada ugra da senlendir bizi.

Pastane isleri nasil gidiyor?

Kizlar nasilsiniz?? Giremedim kizlar ama cok da bisey kacirmamisim:)
Opuyorum canlarim hepinize iyi ramazanlar..

Günaydınlarrrr..
Ramazanın 4.günü bugün.
Rabbim oruç tutan herkesin yardımcısı olsun.
Bugün sabahtan daha zorlu başladım umarım gidişatım böyle olmaz

Günaydıııın,
Evet ramazanın 4. gününe geldik....
Ben susuzluk dışında açlık felan hissetmiyorum.
Bu arada iftardan önce tartıldım kızlar şoook : 47.9'u gördüm...

Günaydıııın,

Günaydın esenciğimmm...
Aynen ben de susuzluğu hissediyorum en çok.
Açlığa alıştım sanırım,iftarda bile fazla yiyemiyorum 1-2 saat sonra bi farkediyorum ki baya acıkmışım ama yemek yeme isteği duymuyorum..
Bu ramazan bize yarayacak sanırım.Dün benim kilom 65.50'ydi
Ymekten sonra tartıldığım da bile 66.20 falandım.
Önceden açken 66larda oluyodum

Günaydın canım,
Ya süper işte bazıları kilo alıyor ramazanda. Ama var ya yemeyince o kadar rahat oluyorum ki gün içinde. Akşam iftarda da az yiyorum. Hatta yediklerim fazla geliyor. Birtek susuzluk. Bir de uykusuz oluyorum. Gece 2 tost + 1 yumurta yiyorum fazla geliyor aslında 1 tost yesem daha iyi...

Sen de şeytanın bacağını kırdın hadi hayırlısı...
Sana yaradı ramazan

Günaydıııın,

oo maşallah sen iyi verdın valla canımm bende iftardan once 59 çıkıyorum yedikden sonraa 60 çıkıyorumm yine 59 dayım şuan sahurda kahvaltı yiyorum akşamalrıda çok fazla yiyemiyorum ama fazla bir oyama olmadı suan bende inş.almam baklaım zaman göstercek artık

Bana evdekiler kızıyor abarttın diye. Ama napim veriyorum diyorum :)))
Ya verme değil de işte tam iftardan önce tartılınca o kiloyu gördüm.
Ramazanda almamak da birşey aslında.
Ama verilebilir de eğer çok yükleme yapılmazsa.
O yüzden iftar menüsü felan bana uymuyor. İçinde bir sürü şey hepsini birden nasıl yiyelim.
Mide neye alışırsa öyle gidiyor.

Haklısın ramazan da en çok zorlayan susuzluk ve uykusuzluk.
İçim uyuyo resmen

İnşallah daha da veririm de ramazan bayramında güzel bi kıyafet alırım kendime

Bizim oğlan da sahurdan sonra uyandı. Bir daha uyumadı. Bana da diyor anne uyuma.
Biraz onunla oynadım. Biraz da kitap okudum derken 1 saat uyuyabildim anca işe kalktım geldim. Bizim oğlan hala uyanıktı annannesiyle oynuyordu. Anne işe gitme diyor.
Ben de çok özlüyorum oğlumu napim ya (

Son düzenleme:
Hekese günaydınızlar
bugün kalabalığız bakıyorum:)))
dün bayağı tenheidi burası.

ne güzel ya maşallah hedefine ulaştın da aştın bile sanırım di mi:81::81::81:

kesinlikle daha rahat oluyor az yiyince .sadece ramazanda da değil kızlar dikkat edin kendinize gece aç yattıysanız eğer sabah tokluk hissi ile kalkılıyor.ama tok olarak yattıysanız uyandıınızda açlık hissi oluyor.o yüzden sahurda az yemek işimizi kolaylaştırıyor aslında

Selam kızlarr ne güzel tutyorsunuz ya ben çok özeniyorum inşallah bende çarşamba günü oruçlular kervanına katılıcam:)

kızlar ben oruçlu olmadığım hale sadece kahvaltıyla gezdim haftasonu.AKŞAMLEYİN TIKA BASA O KADAR ÇOK YİYORUMKİ SANKİ ORUÇ TURMUŞUM GİBİ.KORKTUM KENDİMDEN ORUÇLU OLDUĞUMDA KİMBİLİR NASL SALDIRIRIM YEMEKLERE YA

HALA 59 KİLODAYIM BEN
Uykusuzluk kadar kötü bişey yok sahura kadar oturup öyle yatayım diyorum çok mu uykusuz kalırım acaba ya?

Son düzenleme:

Ben bakıyorum arada buraya..
Kafam karışık epey , dağıtmaya çalışıyorum...

Sağol canım, aştım canım ya baya. Aslında kilo vermek istediğimden değil de işte normal dikkat etmeye çalışıyorum bir de midem küçüldü ve bu kiloya alıştı sanırım.
O yiyince acıkma ve yemeyince acıkmama olayına katılıyorum. Bir arkadaşım özellikle yaşıyor onu...
Yedikçe yiyesi geliyor insanın ve yemedikçe de yemiyor.

İnşallah sen de çarşamba günü yaşıycaksın bunu. Yememek acayip rahatlatıyor insanı...
Aslında aç gezmekle oruçlu olmak farklı oluyor. Oruçlu olunca insan daha da sabrediyor. Allah kolaylığını veriyor heralde.
İftarda da çok saldıracağını sanmam. Oruç daha farklı birşey aç kalmaktan.
Ben pazar günü biraz zorlandım işte hem uykusuzdum hem de dışardaydık zaman geçmek bilmedi. Eve geldik artık hafif yedim iftarda da rahat oldum.

Bence uyuyup sahura kalk tekrardan. Öteki türlü çok uykusuz kalırsın. Tabi yine sen bilirisn dene biraz...

Çok uykusuz kalırsın bence.Gerçi öbür türlü de uykusuz kalıyo insan çok
Ben 6 da işten çıkıp 7 gibi yatıyorum iftarda kalkıyorum ee o zaman da gece uyuyamıyorum,
Anca 2 de uyukluyorum azcık kestiriyim diyorum tam dalıyorum saat 3 te kalkıp yemek yiyip 4 te tekrar yatağa.
O kadar uykusuzum ki nasıl bi denge tutturucam bilemiyorum

Sen en azından işte gelip uyuyormuşsun. Ben onu da yapmıyorum. Geç de yatıyorum. 3'de de tekrar kalkıyorum.
Şimdilik idare ediyorum...

inan ki saldırmıyorsun.insan su ve meyve ile doyuruyr karnını.canın istemiyor.
sahura kadar oturmak demek 4 e kadar oturmak demek oluyor.daha cok zorlanırsın bence.en iyisi 45dk,1 saat kala kalkmak.hatta eğer annen hazırlıyosa yarım saatte bile halledersin:)))

senin nie kafan karışık ?
kilolarını vermişsin ohhh
bebişin de var
bu ikisi benim zihnimi o kadar meşgul ediyor ki.sağolsun benim adam göbüşüme baktıkça fıttrıyrm bi de azıcık yiyosun biraz daha ye die sıkıştırıyor...iki lafın ikisi de onda...
tabi herkesin kendine göre bi derdi olur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…