Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wgrJq2t/]

[/url]
günaydın bayanlar hayırlı ramazanlar nasılsınız görüşmeyeli size yazamadım internette kota sorunu var da şimdi de kilo çizelgesi için girdim işlerim çok yoğundyu ama sizi hep takip ettim ben iyiyim sabah sporlarını yine yapıyorum internetsiz yapıyorum aklımda kaldığı kadarıyla ...ama ihmal etmiyorum. inşallah ramazanda kilo almayız iftarda çok yemem zaten de sahurda yiyip yatıyoruz ya o korkutuyor yedikten sonra yatmayayım desem ozamanda yatışım en erken 23 olduğu için günlük 4-5 saatlik uyku olacak o zaman da kendimde olmam gün boyu uyuklar dururum bilmiyorum artık gerçi zaten bir kaç gün tutamıycam da amaaan hayırlısı napalım alsak da herhalde 5 kilo alcak halimiz yok 1-2 kilo alırız onu nda verirşiz hepinizi çok özledim kendinize iyi bakın

Günaydıın,
Nasılsınız kızlar ?
Ben çok şükür diyelim.
Dün gece ilk defa sahurumuzu yaptık. Yani kalktık sahura. Tıka basa yedim karnım çok şişti. Biraz fazla kaçtı gibi :)
Bakalım ramazan hepimize hayırlı olsun..

Hoşgeldin canım,
İnşallah kilo almadan atlatırız ramazanı da...
Dediğin gibi en fazla 1-2 kilo alınır ama onu bile almak istemiyorum, ramazan sonunda yine memlekete gideceğiz yine fit görünmek istiyorum.
Benim şuanda yediklerim direk göbeğime oturuyor.
Bu arada sen işyerinden yazmıyor musun ? niye kota sorunu var ?

canım ben mesai saatleri dışında evden yazıyordum evde kota sorunu var haftaya hallolacak işyrinde çok giriş yapmamaya çalışıyorum çünkü sonuçta resmii olduğu için hoş olmuyor .. okuyabiliyorum giriş de yapabilirim ama mesai saatleri içnde olunca hoş olmuyor bilmem anlabildim mi

canım ben mesai saatleri dışında evden yazıyordum evde kota sorunu var haftaya hallolacak işyrinde çok giriş yapmamaya çalışıyorum çünkü sonuçta resmii olduğu için hoş olmuyor .. okuyabiliyorum giriş de yapabilirim ama mesai saatleri içnde olunca hoş olmuyor bilmem anlabildim mi

Ben sadece çorba içtim,aralarda 1-2 zeytin, peynir vehurma yedim.
1 bardak ayran içtim, bol su içtim.
Şişmedim, bilerekfazla yemedim; oturmasın diye.
Benim de direk göbeğe gidiyor ya..
Zaten 2 kilo almışım hemen

Anlıyorum benim de aynı şey sözkonusu aslında...

Günaydın kızlaaaar nasılsınız.
Ramazanınız mübarek olsun..

Hoşgeldin kübracım..
Bizler çok şükür diyelim.
Sen nasılsın?
Geziyorsun heralde ? Keyifler nasıl?

Günaydınnnn kızlarrr
Dün gece ilk sahuru yaptık,bunun verdiği bi uykusuzluk var tabi ki..
Hepinizin Ramazan ayı mübarek olsun...
Rabbim tüm oruç tutan müslüman kardeşlerimize sabır versin

Ben yumurta + 2 tost yedim aslında ama şişmem için yetti de arttı. Komposto da içtim tabi yanında.
Bol da su içtim.
Canım sen o ikramlar yüzünden 2 kilo almışsındır...

Günaydınnnn kızlarrr
Dün gece ilk sahuru yaptık,bunun verdiği bi uykusuzluk var tabi ki..
Hepinizin Ramazan ayı mübarek olsun...
Rabbim tüm oruç tutan müslüman kardeşlerimize sabır versin

Günaydın canım,
Sağol senin de ramazanın mübarek olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…