Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

keyfine düşkün biriyle
doğruya doğru, siz de hayli neşeli birisiniz. Sıkıntıya fazla gelemeyen, eğlenmeyi seven… haliyle monoton bir yaşamı olan, hele kendini hiçe sayan biriyle yaşayamazsınız. Size hayattan her an zevk almayı bilen, olumlu, güler yüzlü bir eş lazım. Bununla birlikte sevgi dolu ve sıcakkanlı da olsun. Böyle birinin arada bir tembellik, yeri geldiğinde bencillik yapmasına göz yumabilirsiniz. Keyfi tembelliğe çevirme oranı arttığında hafiften bir ayar yaparsınız, olur biter... Size ve eşinize bol keyifli bir evlilik hayatı dileriz...

Bana da bu çıktı :)

banada aynısı çıktı zaten sen benım öncekı halıme benzıyosun demıstın esencım:))

Bana önerebilceniz bi şey yok mu kızlar ya.
Şu lekeleri hafifleten.

Akşam yemeğinden sonra dışarı çıkıp teramisin alcam.
Varsa duyduğunuz bişey söyleyin:KK5:

bana önerebilceniz bi şey yok mu kızlar ya.
şu lekeleri hafifleten.

canım benım kadesımde de çok oluyo yuzunde oyle lımon suruyo lımon yakıyo ama kurutuyomuş oyle dedı yan etkısı de yok

banada aynısı çıktı zaten sen benım öncekı halıme benzıyosun demıstın esencım:))

Nasıl önceki haline benziyorum ?
Önceki ve sonraki halin nasıl ki ?

Bana önerebilceniz bi şey yok mu kızlar ya.
Şu lekeleri hafifleten.

Bepanten de sürebilirsin canım. O her derde deva ...
Belki seninkine de iyi gelir ama eczacıya sor kullanmadan önce çünkü bazen kötü de gelebiliyor hastalığın cinsine göre.

Belki seninkine de iyi gelir ama eczacıya sor kullanmadan önce çünkü bazen kötü de gelebiliyor hastalığın cinsine göre.

HANI DEMISTIN YA sen bende evlenmeden once sen gıbı neselıydım senı oncekı halıme benzetıyorum dıee

Bepantenin merhemini alıyım, bak iyi hatırlattın esencim.
Evet o iyi geliyo, inşallah hafifletir.

Kizlar naber?
Firsattan istifade yazayim dedim size..
Haftasonu gezildi tozuldu tabi haftaya yorgun girildi. Aman bosverin canlarim gezmek iyidir. Esenin dedigi gibi aslinda dinlendirir:) ben de persembe tekrar izin almayi dusunuyorum.. İzmire gidicem:)) ordan da belki antalyaya:) bakalim kismet...

Esencim ben de yaptim testi:)

Entelektüel biriyle

Evlilik kurumunu sorgulamaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bu nedenle evlenip evlenmeyeceğinizden emin değilsiniz. Bir yanınız bu kuruma kötü gözle bakmamaktan yana. Öte yandan hayat yolu çetrefilli... Yalnız yürümek kolay değil. Paylaşmadıkça da zevki yok. Size evlilik üzerine kafa yormuş biri gerekiyor. Olabilecek her türlü aksiliği öngörsün. Birikimiyle entelektüel beklentilerinize cevap versin. Onunla her türlü konuda konuşup fikir alışverişinde bulunabilin. Bilgi ve görgüsü ile çevresindeki herkesin saygısını kazansın. Ayrıca en iyi dostunuz olsun... Mutluluklar dileriz

testi çözdüm bana bu çıktı
Evcimen biriyle
Siz, aile kurumunun en sadık üyelerindensiniz. Sizin için, aile çok önemli. Aile, mutluluğun kaynağı, insan türünün doğal yaşam ortamı… Seçeceğiniz eş de, sizin gibi olur. Evine, eşine ve çocuklarına düşkün, düzenli yaşamayı seven biri. Üstelik yardımcı, ilgili ve fedakâr da. Bırakın gözü dışarıda olmayı, evine ve eşine o kadar bağlı ki dışarıdayken dahi aklı hep sizinle.... Onunla evlenmenizin sebebi ise hayat yolunda yanınızda sadık bir dost istemeniz. Tabii çocuklarınız için iyi bir ebeveyn olacağından da eminsiniz. Mutluluklar dileriz…

yarı yarıya tuttu diyelim :)))

ayy ben dııgıl sen onceden daha neselıydım demıstın tatlım :)))))unutmussun

Ayy evet şimdi oldu :)
Tekrar okuyunca yanlış anladığmı gördüm..
Kafam çorba oldu birden ya :)))
Evet aslında yine biryerlerde neşeli halim var da çıkarmak lazım :)

Kizlar naber?
Firsattan istifade yazayim dedim size..
Haftasonu gezildi tozuldu tabi haftaya yorgun girildi. Aman bosverin canlarim gezmek iyidir. Esenin dedigi gibi aslinda dinlendirir:) ben de persembe tekrar izin almayi dusunuyorum.. İzmire gidicem:)) ordan da belki antalyaya:) bakalim kismet...

Esencim ben de yaptim testi:)

Entelektüel biriyle

Evlilik kurumunu sorgulamaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bu nedenle evlenip evlenmeyeceğinizden emin değilsiniz. Bir yanınız bu kuruma kötü gözle bakmamaktan yana. Öte yandan hayat yolu çetrefilli... Yalnız yürümek kolay değil. Paylaşmadıkça da zevki yok. Size evlilik üzerine kafa yormuş biri gerekiyor. Olabilecek her türlü aksiliği öngörsün. Birikimiyle entelektüel beklentilerinize cevap versin. Onunla her türlü konuda konuşup fikir alışverişinde bulunabilin. Bilgi ve görgüsü ile çevresindeki herkesin saygısını kazansın. Ayrıca en iyi dostunuz olsun... Mutluluklar dileriz

Sana akademiysen biriyle evlen diyor bu test :)))
Bu arada biz şehir için geziyoruz , sen şehirlerarası maşallah :KK66:

Nereye gittiniz kızlar ?
Benim çok uykum geldi yaaa, geç saate kadar çalışacağız bugün. Napacam bakalım...

Sana akademiysen biriyle evlen diyor bu test :)))
Bu arada biz şehir için geziyoruz , sen şehirlerarası maşallah :KK66:

Evet canim sanirsam oyle diyo:)))
Bu arada testin sonuclari uydu bana:)

Canim eskisehiri gez gez bitti:) mecburen disariya aciliyorum:) bi ara da istanbula gelme planim var:) ama bu sicakta cekilmez simdi orasi:) havalar biraz serinlesin:)
Ailemle tatil yaptim.. Sira arkadaslarimla yapmakta.. Ramazan falan ama mecbur. Sonra izin kullanamayacagim:KK43: Sonra son olarak da sevgilimle yapacagim.. Sonra yaz sezonu finish..

Ayy kiyamam canım kotu gune denk gelmis:KK43: yorgunken:KK43: insallah kolay gecer bugun canım. Bizim de sinav haftasi biz de cok yogunuz bu hafta:)

Sağol canım.
Benim genel halim böyle :KK43:
Ramazanda biter inşallah şu mesailer..
Yoksa ben de biteceğim !

Son düzenleme:
Ramazanda mesai de cok insafsizca olur:KK43: insallah biter canim.. Hem oglusuna da daha fazla zaman ayirirsin:)

X