Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben yavaştan kaçıyorum kızlarr,eve gidip daha saç baş yapıcam sonra doğru Gelibolu'ya :KK55:

Decembercim senin Gelibolu'yu çok özlediğini de söyliycem martılara :KK19:

Hoşçakalınnnn :KK16:

Kızlar peki şu tupperwareler için ne diyosunuz?
Alınmalı mı çokta pahalılar :26:

Bir arkadaşımın tüm mutfağı tupperware ile doluydu. O indirimli alıyordu sanırım.
Güya hava aldırmıyormuş çok kullanışlı vs. demişti.
Bana plastik kaliteli de olsa itici geliyor. Ben cam saklama kaplarını seviyorum.
Ama yeşillikleri felan baya uzun süre taze tutuyormuş.
Belki denesek severiz bilemiyorum.

Bir arkadaşımın tüm mutfağı tupperware ile doluydu. O indirimli alıyordu sanırım.
Güya hava aldırmıyormuş çok kullanışlı vs. demişti.
Bana plastik kaliteli de olsa itici geliyor. Ben cam saklama kaplarını seviyorum.
Ama yeşillikleri felan baya uzun süre taze tutuyormuş.
Belki denesek severiz bilemiyorum.

Aynı fikirdeyim sonuçta plastik.Camdan daha sağlıklısı yok.
Gülincim güle güle iyi yolculuklar iyi eğlenceler

Kızlar peki şu tupperwareler için ne diyosunuz?
Alınmalı mı çokta pahalılar :26:

benim birkaç tane var kullanıyorum ekmek ksaklama kabı falan da aldım ama öyle ekmeği uzun süre saklamıyor ben hepsini sebzeler için saklama kabı olarak kullanıyorum ama tini mini hanımlar güzel bir de dondurucu da saklamak için antarktika serisi var bu ikisi güzel birde el rondoloarı var o da güzel..bunları alabilirsin ama diğerleri çok de gerekli değil bence kampanyalı olduğu zaman al yoksa pahalı olur zaten kaöpanyalşısı bie pahalı

Başım ağrımaya ve uykum gelmeye başladı...
Cuma günü haftanın tüm yorgunluğu hissettiriyor kendini...

Başım ağrımaya ve uykum gelmeye başladı...
Cuma günü haftanın tüm yorgunluğu hissettiriyor kendini...
Canim kiyamam ya yorgunluktan agriyordur. İyi yonden bak cumaya geldik 2 gun tatil:) Ben de simdi geldim eve yuruyerek. Sanirim benim de basima gunes gecti. Benim de agriyo basim:KK43:((

Canim kiyamam ya yorgunluktan agriyordur. İyi yonden bak cumaya geldik 2 gun tatil:) Ben de simdi geldim eve yuruyerek. Sanirim benim de basima gunes gecti. Benim de agriyo basim:KK43:((

Oooo erkenden eve gelmişsin ne güzel...
Evet uykusuzluk ve yorgunluk. Bugünlerde erken uyuyamıyorum. Aslında uykum oluyor ama kafam kuruyor...
Evet yarın kilyos'a gideceğiz o yüzden heyecanlıyım.

Ooo sadeceyalan hoşgeldin.
Ama bu noktalar nedir ??

ne bıleyım bısıyler yazmak ıstıyorum elım gıtmıyo bole bı bıtkınlık var ustumde canım sıkılıyor ya ben herkesı mutlu etmeye calısıyorum herkez bana farklı bakıyo gerı zekalı felan dıılım espırıyı gulmeyı sevıyorum ama ınsanlar espırı yaptıgımda anlamayacak kadar gerı zekalı çıkıyo ya bunaldım kendımı deyıstırmek ıstıyorum artık baskaları benı guldurmeye calıssın bana yardım et esen bı akıl ver

bakıyorum olmuyo işi delılıge vuruyorum bakıyorum bırı uzgun kendımle bıle dalga gecıyorum nesesı yerıne gelsın dıye ama bı sure sonra bana saf muamelesı yapmaya baslıyo uzuldugum kısıler offffff kendıme format atmak ınsan dolu bı statta avazım çıktıgınca bagarmak ıstıyorummmmmmm benıııııııııııııııııııııııııııı anlayan varmıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Kizlar sizce temizlik mi yapayim? Alisverise mi cikayim?

alışverişşşşş:KK9:

ne bıleyım bısıyler yazmak ıstıyorum elım gıtmıyo bole bı bıtkınlık var ustumde canım sıkılıyor ya ben herkesı mutlu etmeye calısıyorum herkez bana farklı bakıyo gerı zekalı felan dıılım espırıyı gulmeyı sevıyorum ama ınsanlar espırı yaptıgımda anlamayacak kadar gerı zekalı çıkıyo ya bunaldım kendımı deyıstırmek ıstıyorum artık baskaları benı guldurmeye calıssın bana yardım et esen bı akıl ver

canım bence kendin için gül eğlen boşver diğerlerini,anlamayan anlamaz anlamak isteyene .işine gelince anlarlar boşver takma kafaya gül geç,eğlen hayatın tadını çıkar.kendileri o şekilde yapamadıkları için sana öyle bakıyorlar canım..

hayatımda bos yere yer kaplayan herkesı sılmek ıstıyorum sadece benı anlayan bırılerıne ıhtıyacım varrr

alışverişşşşş:KK9:

canım bence kendin için gül eğlen boşver diğerlerini,anlamayan anlamaz anlamak isteyene .işine gelince anlarlar boşver takma kafaya gül geç,eğlen hayatın tadını çıkar.kendileri o şekilde yapamadıkları için sana öyle bakıyorlar canım..

bugune kadar öyle yaptım ya herseye guldum dalga gectım ama olmuyo ınsanlara yaranamıyosun ya

X