Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

hıı, onlar öyle abartır.
bi tulumba yediydik, burnumdan getirmişlerdi.

ama ben hala 53 lerdeyim:KK33:
excityden sonra başladım, ondan önce kilo verdim:KK33:
kendi bize sataşsın anca:KK36::KK36:

Hahahha hatırlıyorum senin tulumba olayını ne pişman olmuştun hee gene bu excity diline dolamıştı seni,şimdi bana yaptığı giib :KK24:

kızlar :KK3:hakkımdaki düşünceleriniz için teşekküe ederm :KK42:amma velakin moralim bozuyldu :KK43:sizin kıysfet ölçüleri okuyunca :KK43:ben yenice 38 e düştüm o da bol kesimlerde...ben de kendimi kilo verdim zayıfladım diyordum ama sizin yanınızda yine en tombik benim herhalde :KK43::44::KK50::KK5:

kızlar :KK3:hakkımdaki düşünceleriniz için teşekküe ederm :KK42:amma velakin moralim bozuyldu :KK43:sizin kıysfet ölçüleri okuyunca :KK43:ben yenice 38 e düştüm o da bol kesimlerde...ben de kendimi kilo verdim zayıfladım diyordum ama sizin yanınızda yine en tombik benim herhalde :KK43::44::KK50::KK5:

Canım benim üzülme kıyamam ben sana
Sen çok azimlisin sakın üzülme hem zayıflamaya başlamışsın da zaten yavaş yavaş oluyo malesef bu zayıflama olayı.
En tombiş benim bikere üzme sen kensini :KK19:

Amanııııın ne kaynatmışsınız kızlar, iyiki bir yemeğe gittim :)

Dur artık ne yapıyorsun dediğimde 67 lerdeydim:)
61 noktalı artık sonuçlar:) Hafta sonu bir pantolon aldım
hiç denemeden baktım şöyle şimdi olmazsa sonra diyerek.
Epey dar bir şeydi içine girdim gerisi de gelecek inşallah:)

Sen 61 kiloyla 38 bedenmisin şimdi ?

Kocam öyle diyor.
Hastalancan ya yemek ye! diyor :KK70:

Dengeler dengeler..
Vücut ideal dengede duruyor merak etme.
Ben valla bişey yemiyorum cidden.
Acıkırsam anında meyve hüpletiyorum, geçiyo.

En iyisi meyve işte, sen olayı kapmışsın :KK34:

canım sen 48 kiloluk halinle 38 beden mi deniyon hala da bol geliyo diyon:KK1::KK1::KK1:
canım ben bile 36 beden giyiyorum yaw:KK3:

canım oldular valla esenle maxima aştı kendini:KK35:

bu arada senin diğer durumlar ne oldu canım? var mı gelişme? hala kararsız mısın?

Ya 38 bedenleri 1 ay önce yeni almıştım ama onlar da çok bol duruyor. Şuanda yeni de pantolon felan almadım.
Benim boyum 158 ya belki ondandır.

Bugün şuana kadar yediklerim;

Sabah: 1 adet sade poğaça

3 büyük bardak su

Öğlen : Patates yemeği
3 dilim ekmek
2 kaşık yoğurt

Ekler ve pasta vardı ama yemedim hayır dedim seviyorum kendimi :KK53:

Patates yemeği ile ekmek yeme fazla. Hatta hiç yemesen en ideali. 3 dilim ekmek de fazla. Kepek ekmeği ya da tam buğday ekmeği tarzı ekmekler ye beyaz ekmek yerine. Yoğurdu da artır. 1 kase yoğurt ye, metabolizmayı hızlandırıyor. Yoğurdun üzerine de kırmızı pul biber serp oh mis gibi. O da metaboliizmayı hızlandırıyor.
Ekleri zaten hayatından tamamen çıkar, 1 metre bile yaklaşma :))))

Olma kııızz esenle sen idolümüzsünüz
Valla ikinizden biri kilo alırsa ben çok fena salarım kendimi,zaten salığım ya o ayrı :KK9:

Sen bize acayip bir sorumluluk yükledin şimdi nolacak :)
O zaman sen de bize yetişmek zorundasın yoksa bak kilo alırız ona göre (ben de sana sorumluluk yükleyeyim :KK1: )

Ya 38 bedenleri 1 ay önce yeni almıştım ama onlar da çok bol duruyor. Şuanda yeni de pantolon felan almadım.

Patates yemeği ile ekmek yeme fazla. Hatta hiç yemesen en ideali. 3 dilim ekmek de fazla. Kepek ekmeği ya da tam buğday ekmeği tarzı ekmekler ye beyaz ekmek yerine. Yoğurdu da artır. 1 kase yoğurt ye, metabolizmayı hızlandırıyor. Yoğurdun üzerine de kırmızı pul biber serp oh mis gibi. O da metaboliizmayı hızlandırıyor.

O zaman sen de bize yetişmek zorundasın yoksa bak kilo alırız ona göre (ben de sana sorumluluk yükleyeyim :KK1: )

Akşam yemeklerinde muhakkak kepek yiyorum o da 2 dilim anca ama öğlenleri de yanmda çantamda mı taşısam ekmeğimi napsam.Hem kepek ekmeği doyurucu oluyo.
Şu pul biberi öğlen değil de akşam yapıcam çünkü çok fena bağırsaklarımı çalıştırıyo wc de otururum bütün gün kesin :KK9:

Sevdüceğimin çarşıda işi varmış bişeye ihtiyacın var mı diye sordu bende ayran istedim.
Şimdi getirdi ama yanında bitane de çokonat getirmiş
İstemiyorum al bunu dedim defalarca ama ye bişey olmaz akşama kadar eritirsin diyo
Hep böyle kanıma giriyo benim ama YEMİYCEM!

Ben yetişemem ki size,siz çok uzaktasınız bana :KK14:

Cancağızım boy olunca kilo öyle oluyor.
Kulağa çok gibi gelse de görünüş abartı değil.
Alt beden 38 oldu ama üstten emin değilim.
Gerçi onda da L dan M düşmüştüm geçen yıl.
Göğüs var biraz benim dar giymeyi sevmiyorum.

Akşam yemeklerinde muhakkak kepek yiyorum o da 2 dilim anca ama öğlenleri de yanmda çantamda mı taşısam ekmeğimi napsam.Hem kepek ekmeği doyurucu oluyo.
Şu pul biberi öğlen değil de akşam yapıcam çünkü çok fena bağırsaklarımı çalıştırıyo wc de otururum bütün gün kesin :KK9:

Taşı tabi.. Gerektiğinde neler yapıyoruz...
Kafaya koydun mu bu meseleyi tamamdır.

Sevdüceğimin çarşıda işi varmış bişeye ihtiyacın var mı diye sordu bende ayran istedim.
Şimdi getirdi ama yanında bitane de çokonat getirmiş
İstemiyorum al bunu dedim defalarca ama ye bişey olmaz akşama kadar eritirsin diyo
Hep böyle kanıma giriyo benim ama YEMİYCEM!

Yeme kız, bir arkadaşına ver :KK1:
Ya da çöpe at !
Bir daha da söyle getirmesin sana çikolata mukulata :)
Ne güzel ya sefgülün sana ayran getirmiş ama çikolatayı iyi yapmamışşş :)

:KK52::KK52::KK52:

$295389_416845931694922_1305365101_n.jpg

X