Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Rabbim şifa versin inşallah. 100 tane okuyum

Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah 100 tane okudum tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallahh dualarımda olacaksınız

Duayı görmedim ilk başta 100 Ya Şafii okudum ardından duayı gördüm 20 tane okudum elimden geldiğince okuyacağım Rabbim tez vakitte şifa verin

Canım 50 tane okudum, yine okur buraya da yazarım inşallah. Allah şifa versin. Sağlıkla bebeğini de kucağına alırsın inşallah.

30 tane okudum Rabbim bu mübarek ayın mübarek günün hürmetine şafi ismiyle şifa versin inşallah Amin

Merhaba, ben de 30 kere okudum iyileşmenizi ve bebeğinize de sağlıkla kavusmanıza niyet ederek. Allah herşeye kadirdir.

Allah şifa versin 100 aldım reglim şu an o yüzden yarın ya da öbür gün okuyup okudum diye güncelleme atarım

O kadar çabanın üstüne doğal yolla hamile oluşumuz bile güzel mucizelerin habercisi demekki her şey çok güzel olacak sıkıntıların ardında mutlu bir hayat bekliyor sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…