Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Ben de 50 tane okudum Rabbim şafi ismi hürmetine şifalar versin inşallah

20 tane okodum Rabbım sızıe acıl sıfalar nasıb etsın bebegınızı saglıkla kucagınıza almanızı nasıb etsın ınsallah

50 tane okudum. Allah yardımcın olsun. Senin sağlığın yerinde olsun bunu veren Rabbim başka da verir. Umarim hem kanserden kurtulur hem bebeğini kucağına alabileceğin bir yol olur içini ferah tut herşey Allahın izniyle yoluna girer

10 tane okudum

Allah şifalar versin

Geçmiş olsun Allah yavrunuzu ve sağlığınızı size bağışlasın.. 15 tane okudum şifa olsun dilerim

Canım çok geçmiş olsun. Bebeğin ile inşallah çok güzel günleriniz olur. Bu konudan iki tane açılmış ben diğerine yazdım. 200 okudum. Şifa olsun inşallah

100 tane aldim şimdilik Rabbim şifa versin inş bu mübarek günlerin hurmetine..

Allah şifa versin. Hem iyileşin hem de bebeğinizi kucağınıza alın inşallah. Ben de yıllarca defalarca tüp bebek tedavisi gördüm. Allah size çok büyük bir mucize bahşetmiş inşallah korusun mucizesini. 50 tane okudum.

Canım senin ve bebeğin için dua edeceğim rabbim sana şifa versin, bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…