Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Papatya1610

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1.600
2.446
Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Yüreğini ferah tut canım benim Allah yar ve yardımcın olsun bebeğini sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Yüreğini ferah tut canım benim Allah yar ve yardımcın olsun bebeğini sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz için. Rabbim onun ve benim için nasıl hayırlı olacaksa o yolu gösterir inşallah bana. En kısa zamanda da buraya kanseri yendim ve bebegim kucağımda yazabilirim

Allah acil şifalar versin .

Allah dualarınızı kabul etsin insallah... ben 100 tane okurum insallah sifa olur

Allah razi olsun çok teşekkür ederim oraya da konu acarim o zaman öneri için de çok teşekkür ederim

Okuycagim canim elimden geldigince Rabbim en kisa surede hic yasamamis gibi sifani versin cok uzuldum cok dua edecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…