Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

rabbim görmemişe döndürsün seni canım ,

bugunler geldi ve geçecek inşallahhh ,

meselaaa 1 ağustos 2022 de çıkacagın tatili düşün ve o tarihe güzel planlar kur ,

ama tatile giderken banada haber ver tamam mı

Aminnn insallaahhhhh cok istiyorum gercekten o gunlere gitmeyi tabiki haber veririm burda her seyi haber vericem insallah hamileyim dedigim gunleri dogurdum bi kizim/oglum oldu saglikli bir sekilde demeyi nasip eder rabbim

Aminnn insallaahhhhh cok istiyorum gercekten o gunlere gitmeyi tabiki haber veririm burda her seyi haber vericem insallah hamileyim dedigim gunleri dogurdum bi kizim/oglum oldu saglikli bir sekilde demeyi nasip eder rabbim

inşallahhhhh rabbim sağlık sıhatlı güzel günler nasip etsin ümmeti muhammede içinde bize de sizede

Allah Şafi isminin hürmetine rahmeti ile tedavinize şifa sağlık sıhhat nasip etsin inşallah iyi olucaksın güzel haberlerini yazıcaksın benzer durumdaki arkadaslarımıza umut olucaksınız sevgiler sağlıkla kalın

Mevlam bu sıkıntılı zamanları hemen atlatıp sağlığınıza kavuşmayı nasip etsin İnşallah Sabret kardeşim Rabbim yardımcınız olsun, Şafi ismi hurmetiylen Şifa nasip etsin size

Çok çok geçmiş olsun. Dualarımda senide eksik etmeyeceğim. Rabbimden çok çok şifa diliyorum ve dayanma gücü versin. inşallah tedavini olursun ve Allahın izniyle iyileşip yine bebek sahibi olursun

Mevlam bu sıkıntılı zamanları hemen atlatıp sağlığınıza kavuşmayı nasip etsin İnşallah Sabret kardeşim Rabbim yardımcınız olsun, Şafi ismi hurmetiylen Şifa nasip etsin size
Aminnn insallah rabbim bana da sifa verir diger hastalarla beraber cok tesekkur ederim guzel dualariniz icin. Insallah yil sonuna tedavim bitecek ve insallah iyilesirim hic bu hastalik vucuduma gelmemis gibi

Rabbim yar ve yardımcınız olsun tüm hastalarla birlikte inşallah bu günleri hiç görmemişe döneceksiniz Rabbim inşirah ferahlığı versin yeniden bebek sahibinde olacaksınız Allahın izniyle
Rabbim mucizeler yaratsın o ol der ve olur inancınızı bian bile olsun yitirmeyin neler neler olur hemde
Ben size her namazımda dua edeceğim Allah yardımcınız olsun bian önce kurtulup şükür secdeleri yapın inşallah

Aminnn Allah razi olsun gercekten cok tesekkur ederim carsamba gunu pet cekilicem cuma gunu de 5.kemoterapimi alacagim korkuyorum simdiden yan etkilerden cok bulanti kusma ve uyutmayan agrilar oluyor Allah guc kuvvet versin insallah bana, dayanma sabri versin yarabbim

Rabbim şafi ismiyle şifalar versin inşallah çarşamba günü nasip olursa senin için özel dua edicem inşallah hayırlı sonuçlar alırsın görmemişe dönersin
İsmin neydi isminle dua edeyim

Rabbim şafi ismiyle şifalar versin inşallah çarşamba günü nasip olursa senin için özel dua edicem inşallah hayırlı sonuçlar alırsın görmemişe dönersin
İsmin neydi isminle dua edeyim
Aminn Allah razi olsun, Gulsah Tunc ismim. Cok tesekkur ederim tekrardan Allah ne muradiniz varsa versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…