Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Merhaba kizlar, hepiniz bana cok dua ettiniz Allah hepinizden razi olsun. 2 kür bitti daha 4 kür var ve ben cok zorlaniyorum. Her gun agliyorum hic umudum kalmadi. Kendi kendime vesvese veriyorum resmen. Hele ki bebegimi aldiklarinda ben daha da çöktüm. 11inde pet cekilecek verilen 2 kür ise yaramis mi yaramamis mi diye. Benim icin dua eder misiniz Allah rizasi icin 🤲
ALLAH im şifa versin Şafii ismiyle, Gönlüne ferahlık versin, Diyeceğim şey şu ki kesinlikle her ne olursa olsun umudunu kaybetme, RABBİM derdi verdiyse dermanını önce hazırlamıştır, imtihan dunyasindayiz yenik dusme sakın, umudunu yitirme inanıyorum ki buraya çok güzel şeyler yazacağın günler yakın🍀

Merhaba kizlar, hepiniz bana cok dua ettiniz Allah hepinizden razi olsun. 2 kür bitti daha 4 kür var ve ben cok zorlaniyorum. Her gun agliyorum hic umudum kalmadi. Kendi kendime vesvese veriyorum resmen. Hele ki bebegimi aldiklarinda ben daha da çöktüm. 11inde pet cekilecek verilen 2 kür ise yaramis mi yaramamis mi diye. Benim icin dua eder misiniz Allah rizasi icin 🤲
Rabbim ya Şafi ismiyle sifa versin ins, acilarini, ağrılarını dindirsin😥

Rabbim şifanızı versin 🤲

ALLAH im şifa versin Şafii ismiyle, Gönlüne ferahlık versin, Diyeceğim şey şu ki kesinlikle her ne olursa olsun umudunu kaybetme, RABBİM derdi verdiyse dermanını önce hazırlamıştır, imtihan dunyasindayiz yenik dusme sakın, umudunu yitirme inanıyorum ki buraya çok güzel şeyler yazacağın günler yakın🍀
Aminnn insallah Allahim guzel seyler yazdığım gunleri gormeyi nasip eder 🤲 cok korkuyorum

Arkadaşlar merhaba. 21 nisanda bana hodgkin lenfoma tanısı kondu. Bu arada doğal yolla gebelik olmadığı için tup bebek tedavisindeydik cunku esim varikosel ameliyatı oldu fakat sayılar daha da düştüğü icin aşılama bile yapılamadı. Bu süreçte 9 tane embriyom donduruldu. Tam kanser tedavisine baslayacakken doğal yolla hamile olduğumu öğrendim. Allah rızası icin bana dua okur musunuz? Ne kadar okuduğunuzu da bana bildirirseniz cok sevinirim. Şimdiden rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. 🤲
Eki Görüntüle 2843883
Bu ayette büyük sırlar var ozellikle namazlardan sonra bolca okuyun, Rabbim sifa versin, yez vakitte kurtulun İnşâAllâh 🤲

İyilestiginiz zamanı düşünün. Gezip göreceğiniz yerleri düşünün bir de ben sizin yerinizde olsam destek alırdım. Ağır bir durum o yüzden bence destek alarak ilerleyin.
Psikologa gidiyorum ama oyle bir sey ki doktorlar bile zaten yasadigim seyin cok zor oldugunu söylüyor 😔 bazen basa cikamiyorum gercekten ama an geliyor diyorum ki gececek bitmek zorunda sonucta 😔

X