Hem Lenf Kanseri Hem Gebelik!

Rabbim bir an önce sağlığınıza kavuştursun, tüm dualarım sizinle.. en kısa sürede güzel haberlerinizi alırız inşallah..

Benim de hodgkin lenfoma cok gecmis olsun rabbim bir daha yaşatmasın inşallah allahim bana da yenmeyi nasip etsin

Rabbim mübarek Kadir gecesi hürmetine tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah okuyunca sayı yazacağım

50 tane okudum şifa olsun İnşaAllah

101 tanede ben okudum.

Allah yar ve yardımcınız olsun. Çok yakın zamanda kanseri yenip bebeğinizle hayırlı sağlıklı bir hayat sürersiniz inşallah

Canım allahım şifa versin bir an önce iyileş ve bebeğini sag salim kucağına al inşallah canım. Sınandıgın şey için sükret sabret ve
dua et canım
100 tane okudum canım.
Dahada okur yazarim ben burdan sana canım.

merhabalar... çok üzüldüm gerçekten ... ne desem bilemedim kaldım öyle...

yalnızca bu ayet okunacak değil mi? ne zamana kadar? ben 100 tane okurum şimdilik,olur mu? bitirirsem daha da okurum size sayı bildiririm :)

Rabbim şifa versin,sizi evladınıza ve eşinize bağışlasın inşallah

Benim de hodgkin lenfoma cok gecmis olsun rabbim bir daha yaşatmasın inşallah allahim bana da yenmeyi nasip etsin

İnşallah Rabbim hem sizin hem yanınızdakilerin yardımcısı olsun Hastalığı unutun, hastayım demeyin bile emin olun Allahın izniyle bitecek.

100 tane okudum bu arada Allah kabul etsin inşallah şifa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…