hem klomen kullanıp hemde rahim filmi çektiren varmı yumurtaya zararı oluyomu?

canım rahim filmi adetin 9-10. günlerinde yapılıyor ben kullandım 1 ay sonra adetim gelip 10 gün geçtikten sonra çektiridim sen sen kullanırkenmi çektirdin yani adetin 5. günü klomen hatırladığım kadarıyla 5 gün sürüyor toplam 10 gün sonra rahim filmi doğrumu arkadaşım öyleyse iğne vurulsan bile ne olucakki zaten filimden sonra bikaçgün ilişki yasaklanmıyormu biraz garip eğer böyle olduysa sen yine bi doktorunla konuş canım.iğnede 22 lira civarıydı onunda yarısını ssk nız varsa devlet karşılıyor raporla allah yardımcın olsun.

canım ben ilçede çalışıyorum o yüzden ilaçlarımı ilçeden almak zorundayım ilden alırsam ücretle alıyorum, ilçedede bu iğne yok, bü yüzden almadım bu sefer 70 milyon falandı iğne çok fazla geldi bize geçen ay almıştık zaten bi işe yaramadı, benim doktorum adetin 3. günü başlatıyo klomene bittikten 3 gün sonra gel diyo rahim filmide adetin 9. günü çekiliyomuş yani ikiside aynı anda olacaktı bende anlamadım doktorumuda göremedimki

canım ben ilçede çalışıyorum o yüzden ilaçlarımı ilçeden almak zorundayım ilden alırsam ücretle alıyorum, ilçedede bu iğne yok, bü yüzden almadım bu sefer 70 milyon falandı iğne çok fazla geldi bize geçen ay almıştık zaten bi işe yaramadı, benim doktorum adetin 3. günü başlatıyo klomene bittikten 3 gün sonra gel diyo rahim filmide adetin 9. günü çekiliyomuş yani ikiside aynı anda olacaktı bende anlamadım doktorumuda göremedimki

valla şaşırdım canım aynı ay içinde niye bukadar yoruyorki seni.ben pregnil ampul kullndım(iğne) 22 liraydı 11 lirasını devlet ödüyordu bi sor istersen çünkü benim dr bu iğneyi bulamazsan gel alternatf yazarım demişti belki alternatifi vardır

kadriyecim bunu bilmiyodum demek günde 2 mm büyüyomuş, benimkiler daha çatlamaz o zaman 15 ve17 mm büyüklüğündeymiş, birde bana doktor rahim filminden sonra ilişki yasak falan demedi hiçbişey demedi ya çok can sıkıcı

valla şaşırdım canım aynı ay içinde niye bukadar yoruyorki seni.ben pregnil ampul kullndım(iğne) 22 liraydı 11 lirasını devlet ödüyordu bi sor istersen çünkü benim dr bu iğneyi bulamazsan gel alternatf yazarım demişti belki alternatifi vardır

o ucuzmuş ya doktora soruyum o zmana onu, ama sanki oda zor bulunuyo diye duymuştum doğrumu, öyle ucuz olsa hemen alırdım valla

kadriyecim senin rahim filmi sonucunu hemen almışmıydın, hemen söyledilermi tüpler açık diye, birde ilacın geçişini gözledilermi, bende gözlenmedi normal filmi gibi iki tane filmi çekildi

benım kendı doktorum cektı rahım fılmını benım 3tane cektıler ılaÇı vermedn ılaÇı verırken ılaÇtan sonra.
Hemnde sÖledı doktorum 10dakka sonra faln ben kendıme gelınce cunku benım korkudan tansıyonum dustu kustum falan.
Dokotr tektek anlattı .

fılmden sonra kanaman olmaıdmı senın.kaÇgun oldu hangı gÜn cektırdın sen fılmı 3 4gun leke gıbı kan oldubende ılk gun adet kanı gıbıydı yogunlugu benım adetten hemn sonra cekıldı canım carsamba sabh banyoyaptım persembe ÖĞlen fılm Çekıldı

yok bendede kanama olmadı sadece ilacı içeri verirken çığlık attım çok acıdı adet sancısından daha şiddetli bi ağrıydı

o ucuzmuş ya doktora soruyum o zmana onu, ama sanki oda zor bulunuyo diye duymuştum doğrumu, öyle ucuz olsa hemen alırdım valla

prely ucuz ama piyasada yok canım iğne içinde keşke rapor çıkartabılseydın benım doktorum sağolsun yardımcı oldu raporum var serophen ve ovitrelliyi 15 ytlye aldık

canım sen şimdi devletteki doktorun özelinemi gidiyosun, rahim filmini devlet hastanesindemi çektirmiştin

devlettekı doktorun Özelıne gıdıyorum evt.fılmı Özel gÖruntuleme merkezınde cektırdım300e sen kaÇa cektırdın.hangıgÜn cektırdın bıde

filmi dün çektirdim yani adetimin 9. günü ben 150 ye çektirdim ilaç parası verilecek birde hastaneye ayrıca ilaç ne kadar bilmiyorum ama 30 civarındaymış galiba, bence seninkide çok değil hiç değilse ilgilenmişler ve daha ayrıntılı çekmişler seninkini, ben özel hastanede çektirdim yeni ve güxel bir hastane aslında ama ne biliyim daha ayrıntılı olacak sanıyodum, bazı yerlerde geliba ilacın verilişini gözlüyolarmış

yaa canan yetkılilerle görussende nickını degiştirsen beee söle guzelbakıncainasın yzunu gulduren bı nıck bulsann

canım değiştiricem inşallah o gülerde gelecek ama hamiş olmadan değiştirmicem hamiş olduğumu öğrenince ilk işim bu olacak ve hemen isimden tanıyacaksınız tam tersi bi isim kullanıcam mesela çok mutlu, çok umutlu mutlu olunurda bu kadarmı olur gibi o anki ruh halime göre daha farklı şeylerde olabilir

Arkadaşlar rahim filmi nasıl normal film gibi olur anlamadım yaa..:uhm:Bana anestezi falan yapılmamıştı bazılarından duyuyorum anesteziyle de yapılıyomuş neyse ilacı verirken diğer doktor izliyodu hatta çok ağrım olmasına rağmen asla kıpırdamamamı söylediler ilacı verdikten sonra da 15-20 dakka öylece yattım ve filmden hemen sonra sonucu söylemişti doktor özel yaptırdım ben 2 sene önce 150 falan tutmuştu herhalde..

ayy yok ya benimkinde izleme falan olmadı izlenmesi gerekiyo normalde bende öyle biliyorum nasıl iş anlayamadım valla bir daha çekicez falan derlerse bu sefer patlarım heralde

kızlar ben bu ay hem klomen kullandım hemde rahim filmi çekildi yumurtalara zararı olurmu doktor net bişey söylemedi sizdede böyle bi uygulama yapıldımı hiç, sadece çatlatma iğnesini bi gün sonra yaptır dedi, ücretle alacağımız için iğneyide alamadık kaldım yani

cnm bende hsg cekıldıgım gun klomene baslamıstım hıcbırsey olmadı.catlatma ıgnesı de raporla alabılırsın.ozelııne gıttıgın dr buyuk bır ıhtımal devlette de hekımlık yapıyodur.eger yapıyorsa dr una rıca et sana devletten catlatma ıgnesı ıcın rapor cıkarsın.benım ıgne de 73 ytl bırseydı bu sekılde %10 unu odedım 7.3 e geldı aldım cnm. sende boyle yapabılırsın.

filmi dün çektirdim yani adetimin 9. günü ben 150 ye çektirdim ilaç parası verilecek birde hastaneye ayrıca ilaç ne kadar bilmiyorum ama 30 civarındaymış galiba, bence seninkide çok değil hiç değilse ilgilenmişler ve daha ayrıntılı çekmişler seninkini, ben özel hastanede çektirdim yeni ve güxel bir hastane aslında ama ne biliyim daha ayrıntılı olacak sanıyodum, bazı yerlerde geliba ilacın verilişini gözlüyolarmış

canım hsg yı cekılırken kı ılacın ısmını ogren aynısını devlet hastanesınde calısıan bır urologa gıdıp yazdır onu da cok az bır mevlayla 3-4 ytl kadar bır parayla alabılırsın.sonra o ılacı al ve ozeldekı hastanene ver.sana kullandıklarının yerıne anladınnnn???bak ben ozelde sadece muayenemı oluyorum.dr um benden ılac,kan,tahlıl vs herhangı bırsey ıstedıgınde ben bunların hepsı ıcın devlet hastanesıne gıdıp ordakı herhangı bır kadın dogum uzmanından ozelımdekı doktorumun ıstedıklerını karneme yazdırıyorum.ve karnemle alarak buyuk bır kısmını devlet odemıs oluyo ben cok cok cok az kısmını odemıs oluyorum.sende tum ıslerınde tum muanelerınde boyle yapabılırsın.bosu bosuna ılac tahlıl ıcın ozellerde kazıklanma cnmcım.

X