Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

fotoları ekledim kızlar, resimlerden bakarken aklıma geldi
her kutunun üzerine paketledikten sonra ayrıca küçük not kağıtlarına şiirler de yazmıştım :dance:
Bi de doğum günü diye içine küçük kek ve mum koymuştum,
ve mektuba şöyle yazmıştım ;
"Bu mektubu okumayı bitirince kekini aç, üzerin mumu koy ve yak,
bir dilek tut ve üfle, doğmu günün kutlu olsun bi tanem, dilediğin olmak dileğiyle...Seni seviyorum"
:1hug:

Canım çok cüzelll olmuş tam düşündüğüm gibi. Ben kutuyu biraz daha küçük düşünüyorum ve sanırım kırmızı tülle kaplayacağım kutuyu:asigim:

kutunun en son görünümünün büyük hali

Son düzenleme:

GLCNNN süper gerçekten kutu da süper, notlar da süperrr inşallah ömürboyu süren süperr bi ilişkiniz olur:Saruboceq:

Canım çok cüzelll olmuş tam düşündüğüm gibi. Ben kutuyu biraz daha küçük düşünüyorum ve sanırım kırmızı tülle kaplayacağım kutuyu:asigim:

kutu o an o uygundu,hoşuma da gitmişti
ama burcuözge'nin ki kutunun anlamına daha uygun ve daha hoş bence,
o tarz bi kutu seçebilirsin,
içindeki hediyeleride ayrı ayrı kırmızı kalpli hediye kağıdı ile paketlemiş
ve kırmızı kurdela ile bağlamıştım :)

ya of kızlar ben çok kararsızım yaa.o çikolataya 40 milyon vercem ve hemen yicek bitçek =) boşuna olcak gibime geliyo..dvd oynatıcı istiyodu ne zamandır onumu alsam..polar da istiyodu benim aşkım..of çok kararsızım yardım edin lütfen :S

Kızlar kol düğmesi fikri çok hoşuma gitti ve bugun bir gümüşçüye sordum yaparız 70 ytl dedi çok geldi dedim 50 olur mu 55 olur dedi.Sizce 55 nasıl fiyat olarak yaptıranlar ne kadara yaptırdınız.Bir de benim baktığım örnekte kalıp olmadan direk harf vardı ama gümüş kalıp üstünede harf yapabiliyorlarmış.
Sizce hangisi güzel olur?

Şu cd olayı çok hoşuma gitti Cd kapağını nerede nasıl hazırlatıyorsunuz.Burcuözge senin hazırladığın kapak çok güzel nerde yaptırdın acaba ?Slayt gösterisi düşünüyorum müzikli inş güzel olur..

Günaydın kızlar :)
ilginç fikirlerde bir tıkanma seziyorum sanki?

canım onubr yerde yaptırmadım şöyle yani. bizim öyle bir fotomuz vardı. ben power pointte altına yaz ekledim renkli işte... sonra aldım onu fotocuya götürüm 50 kuruşa normal fotograf boyu bastırdım. bir tanede cd kutusu aldım 1 ytl ye. oldu bitti... bu kadar.....a.s.

oldukça pratik ve şık

plaketi nasıl ve nereye yaptırdın canım

internette plaket yazınca çıkıyor bir sürü firma hatta bazıları albüm şeklinde resimli plaket yapıyorlar. ben still reklam mıydı neydi ole bi yerden yaptırttım.:lepi:

benim plaketim buydu:asigim:

Eklentiler

• $adsız.JPG
    9,7 KB · Görüntüleme: 40
kız khena ne güzel düşünmüşsün öylee
çok değişik

işyerime yakın bi yerde plaketçi var acaba bende mi yaptırsam nee:))

benim kardeşim plaketçiye gitmişti 40 tl demişler ve hiç güzel değilmiş. ben bunu netten bulup adamla konuştum yazılacak yaz falan. sonra a dam son halini mail attı bazı değişiklikler yaptık. adama havale gönderdim oda aynı gün kargoya verdi. istersen sende sor plaketçiye bu mukavva plaket değil bide mobilya gibi tahtadan kaydirigubbakcemile3

netten bulduğun adama nasıl güvendin canım yaa ben cesaret edemem ki:))

nerye yaptırdığını hatırlıyo musun peki??

canım bu kutuyu nasıl yaptın?Ayrıntılı anlatır mısın?

canım bu kutuyu nasıl yaptın?Ayrıntılı anlatır mısın?

plaket fikri çok orjinal arkadaşlar tebrik ederimmkaydirigubbakcemile5

canım kutuya gelince..
benim teyzemin gümüş ve bijutieri dükkanı var. saatçisi geliyor oraya haftada bir. bu kutuların içinde saat dolu oluyor. bu boşalanı alabilirmiyim dedim aldım :roflol:
sonra kırtesiyeye gittim bir adet büyük tabaka kap aldım. düz pembe. sonra eve giderken sagra spesial de üstünde ki klp çubukları 1 ytl ye sattıklarını gördüm bir şekilde kullanırım diye aldım... sonra oldu olacak birde pembe kurdele alayım dedim çiçekçi bir ablamız var ona gittim bedava verdi sırnaşık şey dur sana yaprakları çok açılmış güllerden vereyim bir tane içine serpersin dedi. onuda aldım. altınada çiçekçiçerin çiçek sardığı delikli tülden aldım gene çiçekçi ablamdan. ganimetlerimle evin yolunu tuttum... bildiğin defter kaplar gibi uhuyla kapladım ama uhu sıvı olandan değil. hani böyle sürmeli olandan. kardeşimin yardımıyla kapladık hava kabarcığı bırakmadan.
sonra en alta tülü yerleştirdim.üstüne çamaşırı koydum gül yapraşkarını çikolatayı ve kapağını kapattım. sonrada kurdeleyle paketleyim kalp çubuğu iliştirdim bu kadar basit. sende her hangi bir yerden istediğin büyüklükte kapaklı kutu bul çikolata kutularını falan ben hiç atmam bu tarz paketlerde çok işe yarıyor....
inşallah yeterince açık olmuştur a.s.

kız burcu ne güzel yapmışsın o kutuyu vallahi ben beceremem herhalde böyle birşeyi:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…