Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

sagol canim ya cok :)
bzimki kopukleri hic sevmiyor o yuzden kopuk koymam sanirim.
cilek ve muz koymayi dusunuyorum en sevdikleri onlar cunku.
onlarin da bir kismini cikolata sosuna batiriyim kurdana takiyim diyorum. ama onlar kurdan dan kayarlar mi acaba?
o zaman temiz guzel bir tabaga hazirlayip paketini ona gore yapmak laizm demi??

bana sorarsan madem harddisk istiyor, onu d.gününde al canım... 14 Şubat ta da durumun sıkışıksa sadece ya plaketi yada meyve sepetini gönder, gönderemediğinide 1 ay sonra falan ummadığı bir anda gönderirsin daha büyük sürpriz olur, hemde senin içinde kalmamış olur :CüvCüv: Ama şartları zorlarım diyorsan yine sen bilirsinyerimseniben
Bu arada 12 Şubat benimde doğumgünüm, nişanlıma sıkı sıkı tembih ediyorum her sene, sakın ayrı ayrı bişey yapmaya kalkma masraf olmasın diye, yoksa evlenemicez napalımm :roflol:

o zaman şık bir tabağa (kırmızı kalpli bulabilirsen çok tatlı olur) güzel bir şekilde dizip çiçek aranjmanları oluyor ya onlarla güzelce bir paket hazırlayıp üzerinede notunu iliştirdimmi tamamdır bence

pekey yarin alisveris zamani o zaman :))
sagolasin canim a.s.a.s.a.s.

kızlar bu arada fazla masraf yapmayım derseniz, bu şekilde bir fotoklolaj da yapabilirsiniz mantar panoya

buda benim yaptığım bir örnek :CüvCüv:

doğru söylüyorsun canım..yerimseniben ama yinede güzel birşey gördün mü dayanamıyorum.Çalışsam neler alıcamda Allahtan fazla param yok kaydirigubbakcemile3
evlencez para lazım dimifisfisfis babamda oğlana abuk sabuk şeyler aldırma siz artık sevgili değilsiniz.Evlenince bol bol kutlarsınız fazla masraf yapmayın bu tür şeylere diyorfisfisfis
off off hayırlısıyla bir evlensek benneyaptımki
bu arada şimdiden Seninde Doğum Günün Kutlu Olsun.Yeni Yaşında herşey dilediğin gibi olsun..a.s.

bencede baban doğru söylüyor canım ama dayanamıyoruz işte... zaten bize de para harcamaya yer olsun delikafadulden
bu arada doğum günüm içinde çok teşekkür ederim canım :CüvCüv:

katremcim, çok tatlı bir hediye..
ama ben senin yerinde olsam iş yerine yollamazdım.
akşam ewde saklardım ve tam gün bitti derken onu yönlendirerek hediyesini kendisinin görmesini sağlardım. Birde üstüne not iliştirirdim tabiki.. Hem o anki şaşkınlığını hem sewgisini yanında paylaşırdım. Hatta daha sonrada birlikte yerdik.. :):)

kizlar ben de notkartlar yapmaya karar verdim.. ay her gun kararim degisiyor yahu :)

boylr kartlat hazirlayip herbirisinin ustune birer cumle yazicam;
mesela bugun beni affet
bugun beni yemege cikar
bugun sinemaya gidelim
gibilerinden..
kartlar onun olcak ve istedigi zaman gosterip kullanabilcek..
ne dersiniz sizce nasil olur?

aaaa bunu kaval yellerinde izlemiştim...
aslı veriyordu öbür çocuğa adını unuttum şimdi..
istediğinde kullanabilirsin demişti..
bende ordaizlerken çok cici fikir olduğunu düşünmüştüm...
eğer sevgilinde izlemediğine eminsen yap. ama izlemişse o zaman kopya gibi olur canım yaaaa.s

hmm evet izlemis olabilir o zaman vazgecceym bundan en iyisi.. cok cici bisi evet cok da yapmak istiyorum aslnda ama kopya gibi olcaksa hic olmasin daha iyi bence de,,

hmm evet izlemis olabilir o zaman vazgecceym bundan en iyisi.. cok cici bisi evet cok da yapmak istiyorum aslnda ama kopya gibi olcaksa hic olmasin daha iyi bence de,,

aslında izlemiş bile olsa sen yaptığın için yine de hoşuna gidecektir bence..
Way be deyip şaşırmaz belki ama yine de sewinir. kaydirigubbakcemile5

klava:

klava: kartları senin istemediğin zaman da kullanırsa mesela canın çok sıkkınken hiç keyfin yokken sinemaya gidelim diye tutturursa ?

klava: kartları senin istemediğin zaman da kullanırsa mesela canın çok sıkkınken hiç keyfin yokken sinemaya gidelim diye tutturursa ?

tuttursun canim ne olcak bunlari verdigim gun aklima gelir ve belki benim de canim ister :)
zaten anlayissiz biri degil yani bunlari boyle benim aleyhime kullancagini hic dusunmuyorum canimcim:1hug:

tuttursun canim ne olcak bunlari verdigim gun aklima gelir ve belki benim de canim ister :)
zaten anlayissiz biri degil yani bunlari boyle benim aleyhime kullancagini hic dusunmuyorum canimcim:1hug:

dünden razıyım diosun yani, anladım :teytey:

dünden razıyım diosun yani, anladım :teytey:

ahaha ne desem falso oluyor aslina bakarsan canim hayatimiza renk katsin maksat baska bir amacim yok yani sinirli iken ben onun aklina dahi gelcegini sanmiyorum kartlarin ama gelirse de sevinirim cunku vrdigim kartlari koseye atmak yerine kullanip o da renk katmak istiyor derim benim icin anlamli olur ayrica yazdigim cumleler oylesine cumlelerdi yani ona gore daha mantikli beni zor duruma sokmayacak cumleler yazabilrim :)
guveniyorum ben askima ya bisi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…