Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

Kıslarrr benim daha bitmedi hazırlığım ama hazırladıklarımın resimlerini koyayım hemen :1rolleyes:

Daha ekleyeceklerim var ama dayanamadım gösterip fikrinizi alayım dedim

Hediye kutumun içi ve dışı..( Kurdalelerini yapana kadar canım çıktı beceriksizmiyim neyim yahu )
p2070566customft8.jpg

p2070568customol9.jpg

Kol düğmeleri;
p2070561customqe6.jpg

Üzerine yazdığım Not : Ömrümüzün sonuna kadar bunlar gibi uyumlu bir çift olmak dileğiyle.SENİ ÇOK SEVİYORUM...

Film Cd'si..
p2070564customal0.jpg

Aşkımın Çok Sevdiği Yumuşak şekerler...
p2070562customgk4.jpg

Notu ;Birbirmizle konuşurken hep böyle tatlı olalım diye yazdım..

Bu hediyeleri göstermeden önce başka bir hediye vereceğim şaşırsın diye -tatlicadiarzu- Oda bu ;

p2070567customtq4.jpg
p2070571customia6.jpg

Buda paketi;
p2070570customyb3.jpg

Notu ; Arabamıza kavgalı girdiğimizde hava barut yerine kavun koksun dye yazdım :roflol:

Nasıl kızlar..

Canım 66 liraya aldım 12 taksite kadar yapıyorlar. Ben çok beğendim canım internetten aldım hiçbir sorun çıkmadı.

canım çok tşk ederimm :teselli:

bu arada süprizin çok hoş çok tatlı olmuş.O siyah kadife kutuya bittim zaten :lepi:eek:nu nerden aldınn :eek:

kadife kırmızı kutu da aldım kızlar 25 liraya aldım kırtasiyenin birinden.. çok güzel üstünde de kadifeden gene siyah beyaz desenler var.. ilerde yatak odasında takı kutusu olarak kullanırım hem de.. puzzle parçalarını bunun içine koyup vercem inşallah..

ben burdan gördüğüm bir fikirle [Burcuözge sağolsun], elimdeki mevcut cikolata kutusunu
kırmızı parlak kağıtla kapladımx çok da güzel oldu valla :)

Esracım kutu da çok şık olmuş kurdelaları da:) ama içnideki turuncu kuru yaprakları sevmedim ben
çok uyumsuz göründü gözüme, gül yaprakları olsaydı kırmızı kırmızı :)

Esracım kutu da çok şık olmuş kurdelaları da:) ama içnideki turuncu kuru yaprakları sevmedim ben
çok uyumsuz göründü gözüme, gül yaprakları olsaydı kırmızı kırmızı :)

bende aynı fikirdeyim siyah beyaza kırmızı gül yaprakları daha cici olurdu... yerimseniben
ama genel anlamda çok şeker olmuş kurdeleler harika bağlanmış birde beceremedim diyor :mymeka:
ayrıca tüm detaylar çok güzel.
hele hele araba kokusu ve üzerine yazdığın not çok eğlenceli:roflol:
umarım hayal ettiğin kadar güzdel bir tepkiyle karşılaşırsın...Şeniz

ha birde nacizane bir fikrim var...
kutunun tabanında metali görünüyor ya tatlım ben yerinde olsam ya siyah bir tül yada ne bileyim saten bir kumaş sererdim dibine ki daha şık dursun. belkide o kuru yaprakların gözümüze garip gelmesine sebep o metal yansımadır. çünkü içi gayet spor bir kutu ama gül yapraklarıyla romantiklik katılmaya çalışılmış... yerinde olsam altına bir şey serterdim kesinlikle tamamlanacaktır canım...

Düşünceleriniz ve fikirleriniz için çokkk teşekkür ederim canlarım. Resimleri yayınladığımdada söylemiştim zaten henüz kutum içn çalışmalarım bitmedi cumartesiye kadar daha bir kaç şekle girer o kutu. Kırmızı gül yaprakları konusunda çokk haklısınız evde o turuncu şeylerden vardı onarla denedim canlarım.Burcucum kutuyu kaplama konusunda haklısın hemen çalışmalara başlayacağım. Bu arada şekerlerin kutusunu değiştirdim . İşte yeni şekli;
p2090573customes0.jpg

günaydın esracıma.s.
bence şekerler böyle çokçok daha güzel görünüyokaydirigubbakcemile3

esracıım , çook şirin olmuş, detaylar süper. İnşallah beklediğinden de çok sewinir biricik nişanlın :)
şekerin kutusuna bayıldım, nerden buldun canım?

Şeker kutusunu nerden bulduğumu söyleyeceğim ama gülmeyin he :eek:klava: Cumartesi günü sandığımı karıştırıyordum ki birden kuzenimin geçen sene bana yılbaşında aldığı kırmızı iç çamaşırını gördüm. İşte bu kutuda o çamaşırın kutusu :roflol:

Şeker kutusunu nerden bulduğumu söyleyeceğim ama gülmeyin he :eek:klava: Cumartesi günü sandığımı karıştırıyordum ki birden kuzenimin geçen sene bana yılbaşında aldığı kırmızı iç çamaşırını gördüm. İşte bu kutuda o çamaşırın kutusu :roflol:

yemin ederim aklıma geldi :)delikafadulden

imageoalhixqrqswyafxpkjpo1.th.png

kızlar sizce nasıl ? alıyımmı bunu yaa çok hoşuma gitti ama kararsızım 44 ytl :S

canıııım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
aslında tahmin etmiştim, benimde vardı ama sormak istememiştim. ayy çok yakışmış güzel olmuş ama şekerlerle :):) çaldım fikrini haberin olsun.

X