Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

ya da canım kartlara bugun sinmaya gidelim ya da bugun kahve içelim ya da benden bir şey iste tarzında şeyler değilde daha duygusal cümleler yazılabilir.

ya da canım kartlara bugun sinmaya gidelim ya da bugun kahve içelim ya da benden bir şey iste tarzında şeyler değilde daha duygusal cümleler yazılabilir.
o zaman o mektup olur cicim kart olmasinin ne mantigi kalir ki?

o zaman o mektup olur cicim kart olmasinin ne mantigi kalir ki?

yooooook öyle seni sewiyorum falan değil canıııım . duygusal istekler ne biliyim mesela;

- bugun benim için şarkı söyle, içinden ne geliyorsa.
- bugun benim için ne olursa olsun hiçbirşeye sinirlenme.
- bugun bana dair bütün sewdiğin yönlerimi bana anlatır mısın?
- bugun bana sewdiğim çikolatadan alır mısın?
- bugun benim sewdiğim yemeği yiyelim?

vs. vs. vs. . . .. .

kızlar resmimizden puzzle yaptırmaya karar verdim ben.. belki klasik bişey oldu artık bu ama bizim için değil hem ilerde evimize de asarız diye düşündüm.. nereler yapıyor bunu bilen var mı? bakırköyde uyguna yapan bi yer biliyo musunuz kızlar acil yardıııııımmm.. netten yapan siteler var fakat güvenemiyorum,bi de açıkçası çok pahalı geldi bi 500lük puzzle 67 lira diyoo yaaa... (

Canım ben geçen sene internetten yaptırmıştım. Ama ne kadara yaptırdığımı unuttum canım yaa. Ben puzzle parçalarını kalp kutu içinde hediye etmiştim.

benimde aklıma gelmişti puzzle ama cidden nette pahalı, bende vazgeçtim.
we maleseff hala bişey bulamadım , bu hafta kesin almalıyım artuk...

bende internetten yapılıyo diye biliyorum :)

isauracım, benim bildiğim bir fotoğrafçılar bir de copy center/ozalitçi diye tabir edilern, böyle büyük renkli fotokopi poster basımı gibi işler yapan kırtasiyeler de yapıyo puzzle ve daha hesaplı olabiliyo...bakırköy de merkezi bir yer bence mutlaka bulabilirsin a.s

Bende hazırlıklar tam gaz sürüyor canlarım. Ama dün evde bulunan mevcut kutuyu kaplayamadı bu beceriksiz arkadaşınız. Kadife bir kutu aldım.

Bende hazırlıklar tam gaz sürüyor canlarım. Ama dün evde bulunan mevcut kutuyu kaplayamadı bu beceriksiz arkadaşınız. Kadife bir kutu aldım.

esra ya sana bişe sorucam.Canım se kol düğmelerini kaça yaptırdın ? Beğendin mi ?:uhm: ben karar veremedim bide pahalı geldi bana :sm_confused:

Bende bugün kadife kutu baktım ama fiyatlar uçmuş 50 tl biraz daha bakınıcam.,Kızlar bu arada ben sevgililer günü için cd yapıcam ama aklıma şarkı gelmiyo öneriniz varmı????

kızlar puzzle için fikirler vermiştiniz sağolun hepiniz.. ısmarladım puzzle ı netten bi siteden 500 parçalık 36 liraya ısmarladım.. fiyat uygun geldi inşallah bi sorun çıkmadan getirirler.. bakırköyde bi çok yere sordum fakat fotoğrafçılar sadece 130 parçaya kadar yapabiliyorlarmış.. büyük bi kırtasiyede vardı fakat o da ya 130 luk ya da 3000 lik yapıyodu.. 3000liğine de 90 lira dediler ben de netten aldım korkuyorum ama ya gelmezse yaa..

kadife kırmızı kutu da aldım kızlar 25 liraya aldım kırtasiyenin birinden.. çok güzel üstünde de kadifeden gene siyah beyaz desenler var.. ilerde yatak odasında takı kutusu olarak kullanırım hem de.. puzzle parçalarını bunun içine koyup vercem inşallah..

esra ya sana bişe sorucam.Canım se kol düğmelerini kaça yaptırdın ? Beğendin mi ?:uhm: ben karar veremedim bide pahalı geldi bana :sm_confused:

Canım 66 liraya aldım 12 taksite kadar yapıyorlar. Ben çok beğendim canım internetten aldım hiçbir sorun çıkmadı.

ohh ohh kızlar hazırlıklar başlamış davetiye güzel ffikirrr ya ben ne alsamkiii kıyafet hep alıyorum zaten evimiz için bişiler mi alsam offf fikir verin banada bi hafta kaldı canlar

vaaaay süper...ben de nişanlıma doğum gününde kırtasiyeden çok şık bi kutu alıp hediyesini koymuştum içine...kapağına da baş harflerimizin olduğu taşlı kolye uçlarından yapıştırmıştım:asigim: hayırlısıyla bi evlenelim hemen el koyacam o kutuyasositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…