Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

çok güzelleeerrr valla aşkım gömlek giyse hiç düşünmeden yaptırırdım. buarada saate baskıyı yaptırcak yer buldum dijital baskı merkezi. bi masa saatine yapıcaklar hemen yapıp teslim ediyorlarmış çok sevindim :))kaydirigubbakcemile5

nette buldum canım çok hoşuma gitti netten vericem siparişi ama kararsızım işyerine yollucam çünkü saçma olur mu??eşim kalabalık biryerde çalışıyor

Kıslar bişey danışcam sizlere.İnternette gezerken değişik bir sevgililer günü hediyesine rastladım.YILIN EN İYİ SEVGİLİSİ OSCAR ÖDÜLÜ kaydirigubbakcemile3 googledan arama yaparsanız görürsünüz.Fiyatı siteye göre değişiyor.45tl olan var 40tl olan var.Sizce hoş bir hediye mi yoksa bu paraya değmez mi? :bbo: Ne olur biri bana akıl versin.
Ayrıca size fikir olacaksa eğer ; Face in hole diye bir site var oraya girdim.Gelin ve damat resmi vardı.O siteden o resimlere sevgiliniz ve kendi fotonuzu ekleyebiliyorsunuz.Ben de yaptım harika oldu.Sanki bizim düğün fotomuz gibi oldu hihoyyyt Renkli yazıcıdan çıktısını aldım ve çerçevelicem onu.Hazırlayacağım süpriz kutusunun içine koyıcam.Umarım beğenirsiniz fikri :jeyyar:

çok güzel bir seçim katremcim,meyvayı seviyorsa eşin çok hoşuna gideceğinden eminim.. Ancak sipariş vermeden bir görüş her semte gönderemeyebiliyorlar, veya uzak mesafelere ek ücret alabiliyorlar... Geçen sene bende nişanlıma göndermiştim böyle bir meyve sepeti,meyveler gerçekten çok lezzetli ve taze, kalite bakımından bir sorun yaşamayazsın yani a.s.

buda benim gönderdiğim meyveler :CüvCüv:

çok güzel yaa eşim kalabalık bir yerde çalıştığı için nasıl olur diye düşünüyorum sen nerden spariş vermiştin bizim ofiste birisi eşine almıştı ben de o zaman gördüm bize de ikram etti gerçekten çok güzeldi tadı

Bende lezzet demetlerinden sipariş vermiştim, çok güvenilir bir firma, teslim ettiklerinde hemen bilgi veriyorlar :lepi: artık eşinde işyerinde açmayıverir, çünkü onu aranjman yapıyorlar, hatta iş çıkış saatine mümkün olduğunca yakın gönderirsinki evde beraber tadını çıkartırsınız :CüvCüv:

11de evde oluyor canım yaa
meyveyi de çok seviyor bayılır kesin
şimdi orada almışken açar ikram eder
millet görür çünkü açmadan olmaz

11de evde oluyor canım yaa
meyveyi de çok seviyor bayılır kesin
şimdi orada almışken açar ikram eder
millet görür çünkü açmadan olmaz

madem meyvaya bayılıyor, içindende geçmiş bence gönder
zaten o meyvaların güzelliğini görünce kıyamaz vermeye, anca çevresindekilere verir artık (gerçi çalıştığı ortamı bilemediğim için çevresinde kaç kişi olduğunu bilemiyorum)
ama eminim ki çok hoşuna gider sositososito
bu arada sipariş vericeksen aman en az 5-6 gün öncesinden haber verki bi aksilik yaşama, sevgililer günü falan var yoğunluk olur o sıralar a.s.

çok sağol canım yaa a.s.
güzel bir hediye olacak inşallah:asigim:

canımm benimde arkadaşıma böyle bir süpriz yapılmıştı.Birde üzerinde Happy birthday balon asmışlardı.Çok güzeldi ve meyvalar çok lezzetliydi cokacimcoook

benimde nişanlımın 12 şubatta doğum günü var bende ona meyva sepeti göndermeyi düşünüyorum.Tabi balonsuz kaydirigubbakcemile3 çok mutlu olacağından eminim.Millet yılbaşında kocalarına sevgililerine şampanya sepetleri yolluyor biz meyva sepeti yollamışız çokmu benneyaptımki bence çok mutlu olacağından eminim..:dance:

ne kadar kizlar bu meyve olayi begendim ben de :)

yanlış hatırlamıyorsam 45 tl ydi sipariş verdiğim meyve sepeti , ancak 20-25 tl ulaşım ücreti vermiştim.. çünkü o zaman sadece etiler de yerleri vardı ve ben gaziosmanpaşaya göndermiştim meyve sepetini.. ama şimdi birkaç yerde bayii açmışlar sanırım a.s.

Bu arada tüm hediye önerileriniz için çok teşekkürler...a.s.
Hepiniz maşallah çok güzel süprizler hazırlamışsınız.Ellerinize kollarınıza bütçelerinize sağlık :1rolleyes:
12 şubatta doğum günü için nişanlıma
bu meyva sepetini

ve çok istediği

bu hard diski alıcam aslında bide khena arkadaşın yaptığı plaketten yaptırmak hediye paketimin içine koymak isterdim ama maddi yönden epey bi sıkışıcam senağlama

acaba plaketi meyva sepetiyle birlikte göndersem..Hdd 14 şubatta versem öylede olur dimi :uhm:
yaa napimm benn fisfisfis

cok sagol canim sanirim buna benzer biseyi ben kendi ellerimle hazitliycam :)

cok sagol canim sanirim buna benzer biseyi ben kendi ellerimle hazitliycam :)

o daha da güzel olur :CüvCüv: ben nişanlıma gönderdiğim meyve sepetinden aldığım kopyaları söyliyim o zaman sana belki yarıdmcı oluryerimseniben
saksının veya sepetin aranjmanı neye yapıcaksan işte onun tabanına beyaz köpükler oluyor ya hani ufalayınca kar tanesi gibi dağılıyor onlardan yerleştir.
meyveleride şiş çubuklarına tak ve köpüğün üzerine yerleştir.
aman sade olarak elma,armut,muz koyma ki kararmasın, koyarsan da çikolata sosuna iyice bulanmış halde koy hihoyyyt kolay gelsin canım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…