hediyenin kabul edilmemesi

komidin26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
695
4
iyi geceler kızlarr umarım orgazm olurken başı dönen kızın konusunun yanında benim konum da ilginizi çeker ve görüşlerinizi yazarsınız :)

hayatımda biri var ve bu kişi bugün bana bi kolye hediye etti. topiğim ise bu hediyeyi kabul etmemem gerektiğini düşünen annem hakkında..

eğer biraz aşinalığınız varsa beni karamsar depresif agresif yorumlarından hatırlarsınız. ben uzun bi süre önce eski erkek arkadaşımdan ayrıldım, karamsarlık ona dair. ayrılıktan bu yana çevremde bir sürü erkek oldu. kimisi sadece arkadaşımdı, kimisi hayatıma girmeye çalıştı, kimisi sadece takılmak istedi. Ama ayrılıktan bu yana hiç sevgilim diyebileceğim bi insan olmadı, üstelik hiç birinin sohbeti bile açmadı beni. bi süre sonra o kişiden o kadar sıkılıyordum ki, naber diye yolladığı mesajı bile yanıtlayamıyordum :S

neyseki sohbeti beni açan bi erkek oldu. bu sene beraber çok vakit geçirdik ders dolayısıyla, ders dışında da gezdik tozduk, üstelik yanındayken bunalmadığım TEK erkekti.. gel zaman git zaman, bu erkek arkadaşım benden hoşlanmaya başladı ben de bunu anladım, anlamamazlıktan geldim. 2 ay falan ben bunu bilerek ama bilmezden gelerek takıldık. ama ne takılmak, bütün gün beraberdik, her yere beraber giderdik, hala da öyleyiz. 2 ayın sonunda bana beni sevdiğini söyledi. sanırım artık burda benim duygularımı anlatmak gerekiyor.

itiraf etmeliyim ki ben aşk defterini kapattım. ne onunla ne başkasıyla. aslında defter kendi kapandı çünkü ben hiç bi erkeğe karşı bişey hissetmemeye başladım malesef. bu arkadaşım da bundan muzdarip ben ona karşı HİÇ BİR ŞEY hissetmiyorum bi erkek olarak. sadece arkadaş olarak görüyorum. ama tabi bu bizim garip başkalığımız yüzünden de olabilir. ben kısa boylu zayıf bi kızım, o ise kilolu uzun biri. ben yaşımdan küçük gösteriyorum, o ise yaşından çok büyük. yanyana durduğumuzda alakamız yok. hatta bi arkadaşım kim o amcan mı diye sorduu :KK43:

durum böyleyken ben onunla sevgili olamadım. o bana açıldığında kötümsü davrandım, muhabbeti kesmeye çalıştım çünkü bu işin oluru yoktu. ama olmadı işte. sabah akşam beraber takıldığın bi insanla tak diye bağı koparamıyorsun. tam o sırada benim hayatımda ki en berbat anlarımdan biri gerçekleşti, eski erkek arkadaşımla ilgiliydi. ne olduğunu söylemiycem, ama onun desteğine muhtaçtım. zaten o sırada o yanımdaydı, onunla beraber ağladık felan. o akşam benim yanımdan ayrılmadı. ayrılıktan bu yana bi kaç kez çok çok kötü olay yaşadım, ve her olayda yanımda belki bi kız arkadaşım olurdu. ama hiç biri benimle ağlamadı, ve olayın akşamında herkes kendi hayatına çekildi. arkadaşlarıma bu olayda çok kırgınken, bu arkadaşım bana öyle yapmadı. benim ağladığımı gördü o da ağladı, bütün akşam yanımda oturdu içimi rahatlattı, diğerleri gibi kendi hayatına çekilmedi.

ve bu vesileyle bizim bağ bi kez daha kuvvetlendi, hayda !!

bana açıldığından beri böyle bi muhabbet aramızda hiç geçmemiş gibi davranıyorum. zaten ilişkimiz aynen devam ediyor. iki iyi arkadaşız. hala beraber güzel vakit geçiriyoruz.
anlatabildim mi acaba.. bu çocuk benden fiziksel hiç bi beklenti içinde değil.. ne elimi tutuyo ne sarılmaya öpmeye kalkıyor.. bana açılmadan önce nasılsak, hiç bişey değişmedi gene aynı.. yani arayıp da bulamadığım şey.. iyi bi arkadaş.. cinsel bi beklentisi yok.. beni rahatsız eden tavırlar davranışlar yok.. nasıl onunla muhabbeti kesebilirim ki, elimde bi sebep yok.. sonuç olarak hala irtibat halindeyiz, görüşüyoruz..

kullanmak ?? umut vermek ?? bu cevaplar bende yok, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. hala da içimde kıpırtı yok ! üstelik çevremden de hiiiç olumlu yorum almıyorum ki şöyle bi alıcı gözle ona bakayım :KK43:(

bugünkü olaya gelirsek, bugün görüştük. bana kolye almış, altın kaplamalı (altın kaplama olduğunu anneme söylemedim), peri kızlı harika bi kolye. bayıldım. taktım hemen, gerek yok mok derken.. :)) eve glince annem kolyeyi görünce morali bozuldu. ne sıfatla sana kolye alıyor, senin neyin oluyor ki. umut verme şu çocuğa, sert davran biraz dedi.. akşam akşam hevesim kırıldı, moralimiz bozuldu..

bana çok hediye alıyor, hani bendeki kaçan kız modu, ondaki aşık, kibar erkek halleri.. şimdi bu vesileyle çok hediye görüyorum. ilerde erkeklerin odunlaşmak suretiylen hediye özürlü olmalarını bildiğimden, bu hediyeler benim hoşuma gidiyor tadını çıkarıyorum :KK17:

kolye konusunda da hassasım.. eski erkek arkadaşımdan bigün gümüş kolye istemiştim, sonra her kutlamada bana kolye alıp getiriyordu. hediye olayına pek kafa yormayan bi odun olduğu için kendisi.. benim bayağı bi kolyem olmuştu, onun aldığı kolyelerden birini takardım hep, beni seven bi insan var der gibi, benim için kolye çok özeldi..
sonra ayrılınca hepsini dağıttım, kolyesiz kaldım, kendim kolye almak da istemedim, koynum boş boş geziodum ben.. :KK17: arkdaşımın da hediyesini, bu kolyeyi görünce dayanamadım işte taktım hemen.. beni seven bi insan var işte demek istedim ayna karşısında..

boş bulundum galiba, hediyesini kabul etmemeli, geri çevirmeliydim sanırım, yani annemin dediğine göre..
ama bunu nasıl yapardım ki ??

puff gene mi treni kaçırdım ?? saatini bilmeliyim ben şu işin, yanlış saatte açıyorum konuyu.

canım sevgili olmak zorunda değilsinizki...neden böyle olması geekiyormuş gibi davranıyorsun yada düşünüyorsun...tamam o senden hoşlanmış olabilir...ama sen birşey hissetmiyorsun...bu demek değilki arkadaşlığınız bitecek yada bitmesi lazım...
arkadaşını al karşına anlat ben seni arkadışm olarak görüyorum bunun ötesi yok...sadece arkadaşım olarak kalmanı istiyorum de...unutamadığın o önceki sevgilinden bahset ondan sonra duygusal bişey yaşayamadığını falan...hediyesini de geri ver bence...en azından böyle bi adım at baktın almıyor diretiyor tşk eder takarsın tekrar...
ama kesinlikle bir konuşma yapman lazım..yoksa umut vermiş oluyorsun....

Başlıktan kaybediyorsun üzgünüm:KK9:
Çok pişmanım! gibi bir fiyakalı başlık seçmeliydin:KK17:

Ben şahsen alınan bir hediyeyi reddetmenin kabalık olduğuna inanırım..
Ancak eğer kesinlikle bu insanla olmaz ben onunla bir ilişki yaşayamam
o gözle bakamam diyorsan ümitlenmesinden de çekiniyorsan kabul etmemen
doğru olabilir ya da kibarca bunu kabul ediyorum seni üzmek istemiyorum ama
bundan sonraki hiç bir hediyeni kabul etmeyeceğim bil ve lütfen alma diyebilirsin..
Ama neden bilmem sen de bu çocuğa karşı bişeyler hisseder gibisin ama etraftan
bir kaç destekçi bekliyor gibisin gibi geldi bana..
Benden sana destek ben anlatış tarzından bile arkadaşına karşı pozitif tutum geliştirdim
yani denemeye değer:KK34:

canım sevgili olmak zorunda değilsinizki...neden böyle olması geekiyormuş gibi davranıyorsun yada düşünüyorsun...tamam o senden hoşlanmış olabilir...ama sen birşey hissetmiyorsun...bu demek değilki arkadaşlığınız bitecek yada bitmesi lazım...
arkadaşını al karşına anlat ben seni arkadışm olarak görüyorum bunun ötesi yok...sadece arkadaşım olarak kalmanı istiyorum de...unutamadığın o önceki sevgilinden bahset ondan sonra duygusal bişey yaşayamadığını falan...hediyesini de geri ver bence...en azından böyle bi adım at baktın almıyor diretiyor tşk eder takarsın tekrar...
ama kesinlikle bir konuşma yapman lazım..yoksa umut vermiş oluyorsun....

kolye çok güzel ama.. kıyamam ben onu geri vermeye :KK43:(
neyse peki tamam, geri vereyim, ya da veriomuş gibi yapayım.. ama işte onunla bu konuda konuşamıyorum ben.. ya neden olmasın ki diyor, ben sevilcek biri değil miyim diyor, hatta ağlıyor..
ben eski erkek arkadşaımı sevmiyorum ki, bunu o da biliyor, sadece bu defteri kapatmış durumdayım. ve açacak kişi malesef bu olamadı, ama söyleyemiyorum işte yüzüne böyle.. nasıl denir ki.. sevmiyorum seni, açamadın defteri, aramızda bişi olmayacak.. susmayı tercih ediyoruz ikimiz de.. o da konuyu açmıyor ki ben bişiler söyleyeyim.. ama peki tamam kolyeyi geri verirken konuşmayı deneyeceğim..

teşekkürler..

singasong'un yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum..

benden de sana tam destek :)))

başlık konusuna da katılıyorum ayrıca:))) daha dramatize bir başlık burayı uçururdu:))))))))))

valla bence tam da evlenilecek bir adam bu:))))

mersa cığım, zaten bende akıl olsa kaçırmam bu çocuğu :)
namazında niyazınsa, karı kıza bakmaz, hele bana aşık olduktan sonra iyice dışarıya kapattı kendini, ben kız kesiyorum o kesmiyor :))
çalışkan, sakin, muhabbeti güzel, bana aşık..
off off
ama gel gör ki elini bile tutmak gelmiyor içimden !
gerçi zaten çocuğun elimi tutmak istediği yok, o yanımda olsun yetiyo ona :KK70:
ee böyle çocuğa can kurban ben de irtibatı kesemiyorum :KK1:

mersa cığım, zaten bende akıl olsa kaçırmam bu çocuğu :)
namazında niyazınsa, karı kıza bakmaz, hele bana aşık olduktan sonra iyice dışarıya kapattı kendini, ben kız kesiyorum o kesmiyor :))
çalışkan, sakin, muhabbeti güzel, bana aşık..
off off
ama gel gör ki elini bile tutmak gelmiyor içimden !
gerçi zaten çocuğun elimi tutmak istediği yok, o yanımda olsun yetiyo ona :KK70:
ee böyle çocuğa can kurban ben de irtibatı kesemiyorum :KK1:

ahhh...ahhhh...

doğanın kanunu bu! kaçan kovalanır.. arkadaşlarında da sevgilinde de..her insanla olan ilişkinde bu geçerli..maalesef

Başlıktan kaybediyorsun üzgünüm:KK9:
Çok pişmanım! gibi bir fiyakalı başlık seçmeliydin:KK17:

Ben şahsen alınan bir hediyeyi reddetmenin kabalık olduğuna inanırım..
Ancak eğer kesinlikle bu insanla olmaz ben onunla bir ilişki yaşayamam
o gözle bakamam diyorsan ümitlenmesinden de çekiniyorsan kabul etmemen
doğru olabilir ya da kibarca bunu kabul ediyorum seni üzmek istemiyorum ama
bundan sonraki hiç bir hediyeni kabul etmeyeceğim bil ve lütfen alma diyebilirsin..
Ama neden bilmem sen de bu çocuğa karşı bişeyler hisseder gibisin ama etraftan
bir kaç destekçi bekliyor gibisin gibi geldi bana..
Benden sana destek ben anlatış tarzından bile arkadaşına karşı pozitif tutum geliştirdim
yani denemeye değer:KK34:

dimiii, çok büyük hata yaptım kızlar!! acillll yardımmmmm yazmalıydım :KK70:
ben de reddedemedim işte hediyesini.. hediyeleri kesilmesin amaaa.. doğum günümde bana çok düşünceli bi hediye aldı, sevgilim ama öyle düşünerek hediye almamıştı yaaa, ben bu hediyelerine bayılıyorum onunnn
ama şımarıklığın luzmu yok, tamam hediye konusunu konuşayım onunla, bana artık hediye alma gibisinden..
ne gerek var diyorum, çok güzel bu ama diyorum,
sen daha güzelsin diyor gülümsüyor, mutlu oluyor bana hediye verince, böyle böyle hediye stoğumuz artıyor :KK70:

onunla malesef olmaz, çok gülüyoruz beraber, ama farklı cinsiyetiz biz, bi yakınlık olması lazım.. kurmaya çalışıyorum kolunu tutuyorum, sonra bırakıyorum, koluna girmek bile gelmiyor ki içimden :KK43:( ona çok değer veriyorum, arkadaş olarak çok seviyorumm, ama eğer beraber gelecek düşünüyorsak ona karşı içimde bi kıpırtı olması lazım, ama olmuyor işteeee :KK43:(

Biliyor musun ben eşime evet dediğimde hiç birşey hissetmiyordum nerdeyse..
Ama bana öyle güzel bakıyorduki bu adama aşık olmazsam eşeğim ben diye başladım:KK9:
O kadar yalvardı peşimden koştu evet dediğimde cevabı Allahh razı olsun inan pişman olmayacaksın
olmuştu:KK9: bazen pişman etti:KK14: laf aramızda:KK17: ama sonunda ondan kopamayacak hale geldim
ki evlendim:KK16: çok sevmek çok acı veriyor çok sevilmek daha güzel bence..:KK31:
Ve ben ilk görüşte pat diye başlayan aşktan çok zamanla büyüyen aşkların sağlamlığına inanırım:KK34:

Biliyor musun ben eşime evet dediğimde hiç birşey hissetmiyordum nerdeyse..
Ama bana öyle güzel bakıyorduki bu adama aşık olmazsam eşeğim ben diye başladım:KK9:
O kadar yalvardı peşimden koştu evet dediğimde cevabı Allahh razı olsun inan pişman olmayacaksın
olmuştu:KK9: bazen pişman etti:KK14: laf aramızda:KK17: ama sonunda ondan kopamayacak hale geldim
ki evlendim:KK16: çok sevmek çok acı veriyor çok sevilmek daha güzel bence..:KK31:
Ve ben ilk görüşte pat diye başlayan aşktan çok zamanla büyüyen aşkların sağlamlığına inanırım:KK34:

haklısın.. yaşadım biliyorum..
eski erkek arkdaşım ilk çıkmaya başladığımzda dakikalarca gözlerime bakardı, ben o sırada başka başka şeyler düşünürdüm çünkü onun gözlerinde hç bişi görmezdim o zamanlar.. o seviyor diye başlamıştık.. sonra ben deli gibi aşık oldum, tanıdıkça daha çok aşık oluyorum sana derdim.. sonu gelmedi ilişkimizin ayrıldık, ama hani sevmiştim sonradan.. ama onunla boyumuz uyuyordu, ilk görüşmemizde koluna bile girmiştim seve seve.. çok olmasa da bi çekim vardı aramızda..

bu da öyle olsun istiyorum, sonradan aşık olayım istiyorum ama zaten biz mayıstan beri sürekli beraberiz çıkıyor gibiyiz zaten, ama hala aşık olmadım ! hala koluna bile girmiyorum ! uff :KK43:(

haklısın.. yaşadım biliyorum..
eski erkek arkdaşım ilk çıkmaya başladığımzda dakikalarca gözlerime bakardı, ben o sırada başka başka şeyler düşünürdüm çünkü onun gözlerinde hç bişi görmezdim o zamanlar.. o seviyor diye başlamıştık.. sonra ben deli gibi aşık oldum, tanıdıkça daha çok aşık oluyorum sana derdim.. sonu gelmedi ilişkimizin ayrıldık, ama hani sevmiştim sonradan.. ama onunla boyumuz uyuyordu, ilk görüşmemizde koluna bile girmiştim seve seve.. çok olmasa da bi çekim vardı aramızda..

bu da öyle olsun istiyorum, sonradan aşık olayım istiyorum ama zaten biz mayıstan beri sürekli beraberiz çıkıyor gibiyiz zaten, ama hala aşık olmadım ! hala koluna bile girmiyorum ! uff :KK43:(

Boy farkınızı gerçekten merak ettimm:26:

teşekkür ederim ikinize de
siz ne derseniz deyin ben bu çocukla olmayacağını biliyorum
sorun hem boy, hem kilo, hem de yakışıklı olsun istiyorum galiba, ya da bunlar sadece bahane ben kimseyi sevemiyorum..
neyse o yüzden kolye ve hediye konusundan girip bu işin olmayacağını konuşayım onunla
yarın ola hayrola
iyi gecelerr..

teşekkür ederim ikinize de
siz ne derseniz deyin ben bu çocukla olmayacağını biliyorum
sorun hem boy, hem kilo, hem de yakışıklı olsun istiyorum galiba, ya da bunlar sadece bahane ben kimseyi sevemiyorum..
neyse o yüzden kolye ve hediye konusundan girip bu işin olmayacağını konuşayım onunla
yarın ola hayrola
iyi gecelerr..

canim muebbetim,
eski erkek arkadasini da basta sevmedigini ama onunla onun sevgisi icin basladigini ve sonunda kendini ona kaptirdigini yazmissin. -burda yine mi ayniyiz kizim biiizzz heeyyy:KK53:-
bu cocukla neden olmuyor diye sormayacagim. cunku bazi insanlar ne yaparsa yapsin gercekten olmuyor. su an ben de buna benzer bi olay yasiyorum.
sen bu cocukla yukarda kendi yazinda da belirttigim gibi gelecek gormediginden eminsin,nedense ben de eminim bu cocukla olmayacak:KK31:-
bunu ona soylemen lazim,cunku o kendini sana gunden gune kaptiracak ve sonu husranla sonuclanacak.
sen onun ahini alacaksin bi de onu cekeceksin cektigin ask acisinin ustune.
bu cocuga gayet acik ve net " olmayacagini,o sekilde onu gormedigini gormeyecegini" soylemen gerekiyor. hediyeler icin de tesekkur et. ama daha fazlasina gerek yok cunku ben seni umutlandirdigimi dusunecegim aldigin her hediyede.
diye ifade et kendini. hic bir ifade acik ve net ifadeden guzel degildir bence. herkes kendi yoluna bakmali..
hediyeyi geri verme,en basta kabul etmesen olabilirdi ama almissin artik canim.bundan sonra hediye vermemesi icin sen onu uyar,eger alirsa da "biz anlasmistik,ben bunu kabul etmeyecegim"deyip geri cevir.
bu devirde millet sevgilisine almiyor altin kaplama kolye be:))) cocuk sana resmen asik,yazik etme,uzulmesin o. belirsizlik cok kotu bir sey sen de ben de biliyoruz ama bunu netlestirecek olan da sensin:KK34:

Son düzenleme:
canim muebbetim,
eski erkek arkadasini da basta sevmedigini ama onunla onun sevgisi icin basladigini ve sonunda kendini ona kaptirdigini yazmissin. -burda yine mi ayniyiz kizim biiizzz heeyyy:KK53:-
bu cocukla neden olmuyor diye sormayacagim. cunku bazi insanlar ne yaparsa yapsin gercekten olmuyor. su an ben de buna benzer bi olay yasiyorum.
sen bu cocukla yukarda kendi yazinda da belirttigim gibi gelecek gormediginden eminsin,nedense ben de eminim bu cocukla olmayacak:KK31:-
bunu ona soylemen lazim,cunku o kendini sana gunden gune kaptiracak ve sonu husranla sonuclanacak.
sen onun ahini alacaksin bi de onu cekeceksin cektigin ask acisinin ustune.
bu cocuga gayet acik ve net " olmayacagini,o sekilde onu gormedigini gormeyecegini" soylemen gerekiyor. hediyeler icin de tesekkur et. ama daha fazlasina gerek yok cunku ben seni umutlandirdigimi dusunecegim aldigin her hediyede.
diye ifade et kendini. hic bir ifade acik ve net ifadeden guzel degildir bence. herkes kendi yoluna bakmali..
hediyeyi geri verme,en basta kabul etmesen olabilirdi ama almissin artik canim.bundan sonra hediye vermemesi icin sen onu uyar,eger alirsa da "biz anlasmistik,ben bunu kabul etmeyecegim"deyip geri cevir.
bu devirde millet sevgilisine almiyor altin kaplama kolye be:))) cocuk sana resmen asik,yazik etme,uzulmesin o. belirsizlik cok kotu bir sey sen de ben de biliyoruz ama bunu netlestirecek olan da sensin:KK34:

zaten erkekler ne sevgililerine ne karılarına hediye alıyo :)
benim gibi kaçarsan kıymetli oluyosun işte.. bi de zevkli ki anlatamam ya.. eski erkek arkadaşımın aldığı hiç bişeyi beğenmezdim ben, bu arkadaşımın her hediyesini beğeniyorum :))
onu kaybetmek istemiyorum ama sanırım umut vermek onu üzmek oluyor.. onu üzmemek için katlanıcam sanırım biraz mesafe koymaya..
teşekkür ederim :)

bu arada daha ne kadar ortak noktamız çıkacak merak ediyorum. umarım bundan sonra başımıza gelen güzel şeyler ortak olur da paylaşırız, geçmiş şeyler değil :)

X