Hediye...

anahtarlık alabilirsin...

kış geliyor atkı örebilirsin çook özel olur...

saat alabilirsin. özellikle hangi takımı tutuyorsa lisanslı alabilirsin.

panduf yani hayvan figürlü terlikde alabilirsin.

ikinize bir örnek unisex giyilen şapka atkı takımı alabilirsin.

parfüm deodorant alabilrsin. set şeklinde kampanyalar oluyor.

şimdilik bunlar geldi aklıma

peki yanlış anlama da acaba neden maddi değeri yüksek olmasın.yani yeni olduğumuz için mi?

alışkanlık yapar boşver ...sonra çıtayı hep yüksek tutmak zorunda kalırsın:kızgın:

tatlış aslında henüz erken daha birşey alma:mymeka:

ha bak şöyle olur bayram yılbaşı yakın yerimseniben

Kitap güzel olur madem okuyormuş. Aklında olsun gene parfümde alabilirsin. Erkeklerin hoşuna gider. Çok pahalıda değil zaten...
Hadi kolay gelsin sana.....

alışkanlık yapar boşver ...sonra çıtayı hep yüksek tutmak zorunda kalırsın:kızgın:

tatlış aslında henüz erken daha birşey alma:mymeka:

ha bak şöyle olur bayram yılbaşı yakın yerimseniben

evt yaa en iyisi yılbası için alıyım az kaldı ztnkaydirigubbakcemile3a.s.tesekkür ederim cnm ya cok saol

Hiçbişey alma canım, alsın tabi çiçek çikolata normal şeyler alıcak elbet.. bekle yılbaşı geliyor. Yılbaşında üstteki arkadaşın dediği gibi taraftar terliği alırsın.

amann ne alcann almaa daha çok yenii azcukk şımarr boşverr
hemenn kendinnii borçlanmışş gibi hissetmeeee

Bence hediye alma, hediye yap.
Ben eşime evlenmeden önce de, sonra da hediyelerimi hep yapmayı tercih ettim. Çok daha değerli oluyor inan. Duygulandırıp ağlatma garantili.:)))
Mesela birşey işle, birşey ör, bir resim çiz, kes-yapıştır yöntemiyle duygularını ifade et, b,r albüm hazırla. Yaratıcılığını kullan.
İçinden geliyorsa hediye almak içini titretiyor demektir. Esirgeme emeğini ondan.
Mesela bak burd agörüdğüm birşeyden esinlenerek bir fikir vereyim:
Yeni yıl geliyor. Kırtasiyeden beğendiğin bir renk kartonu al. Karpostal zarfı al, istediğin boy. Kartonu karpostal boyutunda kesip katla ve yapıştırıcı yardımıyla ve resim yeteneğin varsa çizerek üzerini neyle istersen onla süsle. Mesela boncuk, renkli kağıtlar, kurdeleler, hediye paketlerinden çıkan süslü objeler, birlikte bir fotoğrafınız, çeşitli kumaşlar, simli kalem, pullar, payetler, kurutulmuş çiçek, makyaj malzemesi, bir parça şekerleme, bilgisayarda bulup çıktısını alacağın resimler... Ne bulursan ve canın ne isterse. İstediğin figürü, şekli, süsü koy. El yapımı nefis bir karpostalın olur. İçine de içinden gelen duygular nelerse onları ifade eden bir yeni yıl mesajı yaz. Bak nasıl sevinecek.

konu içeriği nedeniyle "bir önerim var" bölümüne taşınmıştır editör arkadaşımın da bilgisine

Bence hediye alma, hediye yap.
Ben eşime evlenmeden önce de, sonra da hediyelerimi hep yapmayı tercih ettim. Çok daha değerli oluyor inan. Duygulandırıp ağlatma garantili.:)))
Mesela birşey işle, birşey ör, bir resim çiz, kes-yapıştır yöntemiyle duygularını ifade et, b,r albüm hazırla. Yaratıcılığını kullan.
İçinden geliyorsa hediye almak içini titretiyor demektir. Esirgeme emeğini ondan.
Mesela bak burd agörüdğüm birşeyden esinlenerek bir fikir vereyim:
Yeni yıl geliyor. Kırtasiyeden beğendiğin bir renk kartonu al. Karpostal zarfı al, istediğin boy. Kartonu karpostal boyutunda kesip katla ve yapıştırıcı yardımıyla ve resim yeteneğin varsa çizerek üzerini neyle istersen onla süsle. Mesela boncuk, renkli kağıtlar, kurdeleler, hediye paketlerinden çıkan süslü objeler, birlikte bir fotoğrafınız, çeşitli kumaşlar, simli kalem, pullar, payetler, kurutulmuş çiçek, makyaj malzemesi, bir parça şekerleme, bilgisayarda bulup çıktısını alacağın resimler... Ne bulursan ve canın ne isterse. İstediğin figürü, şekli, süsü koy. El yapımı nefis bir karpostalın olur. İçine de içinden gelen duygular nelerse onları ifade eden bir yeni yıl mesajı yaz. Bak nasıl sevinecek.

canım yazdığın şeyler benimde hoşuma gitti açıkçası bizimde 2. senemiz bu ay ve ona özel bişeyler yapmak istiyorum ona kendi ellerimle çikolatalı toplar hazırlıycam bide bu albüm işini yapabilirsem süper olucak ama nasıl yapıcam işin açıkçası bilmiyorum umarım yapabilirim :çok üzgünüm:

Umarım güzel içine sinen birşey olur. Albüm için ilk aklıma gelen normal bir albüm alıp resimlerinizi koyman. Bir başka fikir de verebilirim. Değişik olur ama kullanışlı olur mu bilmem. Kırtasiyeden dosya tarzı birşey al. Ama normal dosya değil de böyle kartın filan takmak için. Kapağını güzelce süsle. Sonra evdeki kumaşlardan dosyanın boyuna uygun (hepsini eşit boyda) kes. Kalınca kumaşlar olsun. Sonra fotoğrafların kşelerinin denk geleceği yerleri işaretle ve iki santim kadar uzunluğunda kesik at. Fotoğrafın dört köşesinin denk geleceği yeri düşün. Biraz aşağısından, kumaşı verev görecek şekilde. Hani eski çok eski albümlerde olur ya. O kesiğe fotoğrafı köşesinden geçirerek yerleştirisin.
Ama bu ilk anda aklıma gelen şeydi. Daha yaratıcı şeyleri bulursun eminim sen de.
Kolay gelsin.

Umarım güzel içine sinen birşey olur. Albüm için ilk aklıma gelen normal bir albüm alıp resimlerinizi koyman. Bir başka fikir de verebilirim. Değişik olur ama kullanışlı olur mu bilmem. Kırtasiyeden dosya tarzı birşey al. Ama normal dosya değil de böyle kartın filan takmak için. Kapağını güzelce süsle. Sonra evdeki kumaşlardan dosyanın boyuna uygun (hepsini eşit boyda) kes. Kalınca kumaşlar olsun. Sonra fotoğrafların kşelerinin denk geleceği yerleri işaretle ve iki santim kadar uzunluğunda kesik at. Fotoğrafın dört köşesinin denk geleceği yeri düşün. Biraz aşağısından, kumaşı verev görecek şekilde. Hani eski çok eski albümlerde olur ya. O kesiğe fotoğrafı köşesinden geçirerek yerleştirisin.
Ama bu ilk anda aklıma gelen şeydi. Daha yaratıcı şeyleri bulursun eminim sen de.
Kolay gelsin.

teşekkür ederm cnm fikirlerin için bişeyler yapmaya çalışıcam artık ilk önce resimlerimizi çıkarttırıyımda yapıcaz artk bişeyler az zamanım kaldı çnkü a.s.a.s.

X