Hediye yardımııı

İnşallah öyle olur :)

Amin inşallah teşekkür ederim

konu sahibi bak kimse dalga geçmemiş üstelik ne kadar ince bulmuşlar seni.
benim bir fikrim yok maalesef böyle bir şey yaşamadım.
sadece duyarlılığın özenin için tebrik etmek istedim

Ama sarmayı çok seviyor kapalı bi kutuya koysam bozulmaz erken ulaşırsa yer ulaşmazsa da atar

ben peynirli börek göndermiştim tupperda olduğu halde peyniri ekşimişti 9 gün sürünce, bidaha hiç o tarz şeyler göndermedim, pişmiş pirinç (içinde soğan sarımsak vs olmasa bile) birkaç gün açıkta kalınca bakteri üretir. dolaba koymayın 3 gün saklama kabında bekletin bakın yiyebilecek misiniz, ona göre karar verirsiniz.

ay gözlerim doldu ne güzel düşünmüşsünüz. bir fikrim yok ama inşallah bozulmaz, kek de yollayabilirsiniz mesela o kolay kolay bozulmaz.

konu sahibi bak kimse dalga geçmemiş üstelik ne kadar ince bulmuşlar seni.
benim bir fikrim yok maalesef böyle bir şey yaşamadım.
sadece duyarlılığın özenin için tebrik etmek istedim

Teşekkkür ederim, bazen gereksiz yorumlar oluyor görüyorum okuyorum insanlar birbirine sataşacak yer arıyor o yuzden yazmak istedim :)

Haklısınız sanırım

ay gözlerim doldu ne güzel düşünmüşsünüz. bir fikrim yok ama inşallah bozulmaz, kek de yollayabilirsiniz mesela o kolay kolay bozulmaz.

Sizi duygulandırmışım ne mutlu bana :)
İnşallah deneyeceğim teşekkür ederim :)

Öncelikle doguda görevini yaptıgı için Rabbim onu korusun. Kendisine güç kuvvet ve dayanma sabrı versin Yüce Rabbim.
Hediye konusuna gelince valla sen öyle güzel şeyler düşünmüşsün ki hele ki o battaniye fikrine bayıldım:)
Battaniyeye kendi kokonuda sık canım içine ceksin kokunu özlemiştir.
Sağ salim kavuşmanızı temenni ediyorum.

Amin Rabbim vatanı için görev yapan askerimizi korusun onlara güç, kuvvet, sabır versin inşallah.
Bunu hiç düşünememiştim iyi bir fikir verdiniz teşekkür ederim :)
Aminnn. İnşallah :)

Hakkari' de demek. Gece yorganlar usuyormus. cok duygulandim ben ya. Fikirler cok guzel ama sarma koyma bence de.

Ya gerçekten kırılmanı istemem ama hediyelerin sevgiliden çok annevari gibi sanki.
Ben fazla domestik buldum.
Yani battaniyesini alsın, zencefilini alsın bi zahmet şeklinde düşünüyorum. Bir insanın her şeyini düşünmeyi çok doğru bulmuyorum.
Gerçekten kırılmanı istemem ama.
Bence normal hediyeler almalısın, işlevsel şeyleri ileride evlenince mecbur alıyorsun zaten ve hediyeliği kalmıyor.

Ama düşünüyorum, ben alıp göndermesem oda almayacak biliyorum. Üşüyecek hasta olacak. O hasta olunca ben üzüleceğim. Normal hediyeden kastınız nedir mesela? Normal bir hediyede ekleyebilirim

Gerçekten mi? Yaz mıydı acaba siz yolculuk yaptığınızda? Yok bende düz bir şekilde koymayı düşünmüyorum dediğiniz gibi minik minik notlar yazıcam her gönderdiğimin üzerine :)

Yaz da değildi kışındı. Hatta ocak ayında filandı sanırım. Onun yanında bir de pilav götürmüştüm ona bir şey olmamıştı. O yüzden bilemicem yani

Çok güzel düşünmüşsünüz bu yapacağınız sarmada bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Bende Bursa'dan doğuya kıymalı patatesli börek göndermiş insanım
Kurabiye yapabilirsiniz bozulmaz kargonuz da göndereceğiniz şeylerin üzerine küçük notlar yazabilirsiniz çok güzel olur bence

Ama düşünüyorum, ben alıp göndermesem oda almayacak biliyorum. Üşüyecek hasta olacak. O hasta olunca ben üzüleceğim. Normal hediyeden kastınız nedir mesela? Normal bir hediyede ekleyebilirim

Haklısın da hayatın boyunca ay üşüdü ay hasta gibi dertlenemezsin ki. Cidden bırakıyorsun bir noktada. Her şeyine koşmana alıştırma derim.
Ya ne bileyim saat falan gibi düz şeyler.

Haklısın da hayatın boyunca ay üşüdü ay hasta gibi dertlenemezsin ki. Cidden bırakıyorsun bir noktada. Her şeyine koşmana alıştırma derim.
Ya ne bileyim saat falan gibi düz şeyler.

Saati yazın almıştım, böyle hediyeler alsam da kullanamıyor ki malum asker senede 50 gün izini var fazlasıyla kıyafetı saati var giyemiyor. Bende dolap beklesin istemiyorum açıkcası

Bence çok güzel düşünmüşsünüz sizinle alakalı bir kaç şeyde alabilirsiniz bunların yanında ama fikrim yok bunlar bile yeterli aslında süper sarmayı pişirmeden gönderin derim

Ben de şu anda hediye hazırlıyorum sevgilim için. Resimli takvimler var onlardan yaptıracağım fotoğraflarımızdan seçip. Bir de çok hoş görünen tahta resimler var. Siz resminizi gönderiyorsunuz onu tahtaya işliyorlar. Çok güzeller de hepsi fazla büyük gibi geldi bana o yüzden emin olamadım. Bir de kurabiye yapmayı düşünüyorum becerebilirsem.
İnternette görmüştüm minik bahçeler var kişiye göre özelleştirebiliyorsunuz. Onları da düşünüyorum.
Bir de sevdiği bir karakteri polimer kilden yapma planım var ama bakalım

Çok güzel düşünmüşsünüz
Mutluluklar dilerim

Hepsi çok hoş düşünceler.
Fotoğraf eklemeni tavsiye ederim.
Sarmalar için de pişir, soğut ve rica edip peynircilerde vs. vakumlu paket yaptırıp sonra da köpük kutuya koy.
O zaman hem dağılmaz hem bozulmaz.. Ya da annenden destek al sarmaları cam kavanoza yan yan diz, konservele.

sarma ve zencefil olmaz bence o kadar da abartmayın. çünkü o zaman doğum gününe özel bir hediye değil ihtiyaç kutusu göndrmiş gibi olursunuz

battaniye için kişiye özel yapılan battaniyelerden yaptırabilirsiniz .battaniye ve kazakla birlikte değişik çikolatalar yaptırıp koyabilirsiniz yada küçük bir şeyler ve özel notlarla birlikte hoş bir hediye kutusu haline gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…