Hediye yardımııı

Aaa bu konservelemek çok iyiymiş o zaman bozulmaz :)

poncikbirgelincik ihtiyaç kutusu denilmiş de bu da iyi fikir aslında. Bir ihtiyaç kutusu yap süsleyip püsleyip koy ihtiyaç duyacağı malzemeleri. Onu kapatıp paketle yanına da diğer hediyelerini koy.

Güzel düşünmüşsün . Sarmalar bozulur diyorsan tekzen gibi yerlerde satılan buz küpleri var bak burdan da bakabilirsin hatta; http://www.mutfakdelisi.com/Renkli-Buz-Kupu-12li,PR-12035.html
bunlardan alıp küpleri dondurup sarma koyduğun kutunun içine koyabilirsin serin tutar zaten bazı kargo şirketleri 1 günde teslim ediyor ürünü . .
hediye konusunda da senin düşündüğün hediyeler gayet güzel ama kendi emeğim olsun dersen örebilirsen bir çorap örebilirsin yada ördürüp üstüne bişeyler işlersin ama kesinlikle bir mektup yazmalısın onu ömrü boyunca saklayacaktır bence bu bütün hediyelerden güzel olur mektup fikrini atlama sen

Bu küpler eriyip sulandırmaz mı anlayamadım nasıl bişey olduğunu.Daha önce örmüştüm zaten :)
Atlamıycam teşekkürler :)

Bu küpler eriyip sulandırmaz mı anlayamadım nasıl bişey olduğunu.Daha önce örmüştüm zaten :)

Canım bu küplerin içinde bir sıvı var . Yani pet şişeye su koyup dondurucuya attığını düşün o mantık
bunların içindeki sıvı sudan daha dayanıklı daha uzun sürede eriyor sadece :)

Fikirlerin çok hoş. Bende el sobası almanı öneririm. İzlemeye vakti olur mu bilmem ama ikiniz için anlamlı bir film cdsi ya da kitap olabilir.

Hafif nem etkisi yapıyor ama sarmaları koyacağın kap iyi muhafaza eden bir kap olursa problem olmaz sanırım . Kermeslerde koydukları şeffaf kapaklı kaplar var ya onlardan alıp koyabilirsin üstünü de sıkı sıkı bantlarsın onu da bir beze sararsın yada köpük kaplara da koyabilirsin bir şey olmaz inşallah kargoya verirken kırılabilir madde diye belirtsinler bişey olmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…