Hediye Olarak Altın Takmalı Mıyım ?

sanayitostu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
247
262
25
Evett kızlar selam. Konu açmayı düşünmüyordum ama bugün aklıma bir soru geldi size sormak istiyorum.

Benim bir arkadaşım var samimi ben düğününe de kınasına da bekarlığa vedasında da gittim ve o zaman 500 km uzaktaydım ama onun hatrı için hep gittim düğününde altın gram taktım durumum o kadar iyi değildi o zamanlar. İmkanım ona yetti yani şimdiki eşim o zamanki sevgilim de 500 tl falan taktı sene 2021 falan işte. Evlerine de gittiğimde hediye verdim.

Benim düğünüme geldi o da uzaktaydı ama bir şey takmadı. Evime hediye de almadı... Geçen zamanlarda çocuğu oldu ben de hastaneye gidip muz meyve vs bide tebrik için çikolata götürdüm. Altın takmamam ayıp olur mu sizce?

Sponsor olmuşsunuz kadına resmen, niye ayıp olsun? Hiçte ayıp olmaz.

Zamanında bende bir kaç arkadaşıma öyle yapmıştım. Sonra baktım ki beni enayi yerine koymuşlar. Azdan az çoktan çok değil, hep benden gidiyor. Geçirdiğim güzel günlerin hatrına bir bardak buuzz gibi soğuk kahve içtim

Olmaz neden olsun.
O yapmamış birşey siz en azından eliniz boş gitmemişsiniz. Yeter bence götürdükleriniz.

Bu devirde kimse kimseden altın hediye beklememeli, zaten hastanede ziyaret edip eliniz boş gitmemişsiniz gayet yeterli, evde görmeye de gideceksiniz bir iki parça bebek kıyafeti almanız gayet yeterli sonuçta o da size yapmamış

Siz arkadaşınızı yakın olarak görüyorsunuz ama o sizi öyle görmüyor.
İnsan altın takamasa bile evinize hediye alır.
Maşallah hiçbir şey yapma zahmetinde bulunmamış.
Sizi de birazcık enayi buldum kusura bakmayın.
Hayatın alma verme dengesi var bozmayın derim.

alma-verme dengesini zaten bozmuşsunuz daha da fazla bozmayın takmayın bişey. benimde arkadaşım mesela düğünümde bişey takmamıştı evime gelince kahve seti almıştı. bende evlenirse takmayı düşünmüyorum evine bişey alırım. gerek yok yani.

Arkadaşınıza neden sponsor olmak istiyorsunuz anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…