Hediye fikri??

Portkalk

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
3
0
24
Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ne almalıyım orijinal fikri olan var mı acaba yardımcı olurmusunuz

Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ne almalıyım orijinal fikri olan var mı acaba yardımcı olurmusunuz
Ben emeksel şeyleri seviyorum erkekler zaten genelde maddi hediyelerle çok mutlu olmuyor ya çok sevdiği ihtiyacı olan bir şeyi biliyorsanız alın ya da kendiniz bir şeyler yapın ben şuan evliyim ama evlenmeden önce ilk doğum gününde gidip dükkan dükkan dolaşıp hoş bir kutu buldum böyle eskitme tarzı sonra kendi yaptığım özel bı kurabiye tarifim vardı farklı boyutlarda kalp şekillerinde yaptım kutuya güzelce yerleştirdim isimlerimizin baş harflerini ve arasına sonsuzluk işareti yaptım ennuste yerleştirdim ve çok hoş samimi bi not yerleştirdim . Verdiğinde çok mutlu olmuştu maddi hediyelerden hoşlanmiyo hala bişey olduğunda hatırlar ve hafızası romantizm olunca berbat denecek seviyededir yani gerçekten etkilenmese hatirlamazdi. Origami falan yapabiliyorsaniz öyle biseyler olabilir nelerden hoşlandığını bilmedigimizden pek fikir şansımız olmuyor. Tiyatroya goturebilirsinjz ya da sevdiği bi sanatçının konseri falan . Benim eşim Farid Farjad ı çok beğenir ve eğer gelirse gitmek istediğini söylemişti ben de sık sık bakıyorum eğer olursa hemen bilet ayarlamayi düşünüyorum bunun gibi şeyler

Harika bir fikir bu muhtemelen böyle birşey yapacağım peki nasıl kutlamalıyım yalnız mı veya arkadaşları. İle mi ona karar veremedim

Harika bir fikir bu muhtemelen böyle birşey yapacağım peki nasıl kutlamalıyım yalnız mı veya arkadaşları. İle mi ona karar veremedim
Bu herkes için değişebilir mesela ben de eşim de kalabalıktan pek hoslanmiyoruz ve ikimizin için özel olan zamanlar ikimizin arasında olmalı diye düşünüyoruz . O zamanlar evli değiliz ve tabi biraz da utaniyoruz falan:)))) ben ayrılırken arabamızda vermiştim :)))) çok saçma ama basbasaydık. Tabi siz arabada vermeyin ama bence başbaşa olabileceğiniz bi zamanda vermeniz daha hoş olur gibi:))

Tema'dan ağaç diktirin bence.
Bence çok anlamlı ve doğa için bir katkı.

M

pinterest uygulamasından buldum büyük bir kutunun içine pasta su balonlarının içini helyum la doldurup onları fotoğraf alkol kullanılıyorsa alkol yoksa hoş şişeli bir içecek yapacağım ve tanıdık bir cafede ona gelmiş gibi getirteceğim doğum gününden önce yapacağım için anlayacağını sanmıyorum size de bir fikir olsun

Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…