hedef boy

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
1.720
14
kızlar bişey öğrendim.belki bileniniz vardır ama ben yinede paylaşmak istedim.hedef boy hesaplaması yapabilriz.yani çocuğumuz ilerde yaklaşık ne kadar olacak diye hesaplama yapabiliriz.bu sonuç ortalama bişey gösteriyor galiba.ama kendim ve kardeşimde denedim yaklaşık olarak tutuyor.bi deneyin!
baba boyu+anne boyu+12,5
------------------------------------- erkek için
2

bababoyu+anneboyu-12,5
--------------------------------- kız için
2

174 cm olacak o zaman oğluşumun boyu...
iyi en azından kısa olmayacak gibiii

eğer bu hedef boydan kısa olursa çevresel faktörler ve yetersiz beslenme gibi şeylerin etkisinde kalmış oluyormuş çocuk.

Ben 1,65 baba 1,87. Oooo 1,70 olacak o zaman kızım :) Baba faktörü :)

Son düzenleme:
kızım 172 oğluşlarım 184 olcakmış buçukları yuvarladım....ee yeter heraldee..birazda fazla süt içerlerse kız manken oğlanlarr basketçi olur kanımca:)))))))))))))

ben 160,eşim 182. kuzey 177 olcakmış.yeter bee daha ne olsun.ama babayı geçmesini isterim tabi.genelde çocuklar anne babayı geçiyor.

süttt sütttt sütttttttttttt kızlarr inanın sütün çok etkisi var tabi genetikte faktör ama süt içsinler bol bol...benim oğlumm 3 öğün süt içiyorrr arkadaşlarını geçtii..kızım sütten birden soğudu boyu ortalama ölçülerde şuann..bir arkadaşı varr..anneanne bakıyorr..devamlı süt elinde bebeklikten bu yana biberon biberon sit içirmiş halada ölee..vee kız annesini ablasını geçmiş...anne baba faktörü derseniz ortalama boydalar ama kıza bakınca kesin manken olur bu diyorsunnuzz akranlarınınn iki katıı maşallahh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…