Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
hacercım nerelerdesın uzun zamandır vıdeo yuklemıyorsun sanırım. benım gıbı makyaj yapmayı bılmeyenler ıcın cok ıyı ve ögretıcı oluyor tatlım vıdeoların. yenı vıdeolar beklıyoruz fazla özletme...

çok teşekkürler hacercim emeğine sağlık gerçekten yararlı bilgiler veriyosun seni büyük bir zevkle izliyorummm yeni videolarını bekliyorumm dört gözle.

SElam kizlarr
hadi kalkin bakalimm bilgisayarinizin basindan ve makyaj malzemelerinizi cikarinn..

yarismamizz basliyorrr..

en güzel hint makyajii yapan üyemizee Kadinlarkulübü tarafindan süpriz kozmetik hediye gönderilecekk !!

sansinizi denemeye degerr..

Ben makyaj yapamiyorum demeyinn.. karsiniza bir örnek makyaj acinn
ve bakin bakalimm neler cikaracaksiniz ..

ayrica maksat eglenmekk
gelin sizde katilin :))
beni kiracaginiza kafanizi kirin demi :))

buyrun buraya tiklayin...:)

çok hoş hepsi.. ayrıca çok sempatiksiniz.

izledim bir çok videonuzu çok beğendim. ve ben açılı fırça vb. aparatlarımı hiç kullanmazdım meğer çok işe yarıyormuş onlarda. sayenizde öğrendim. bende deniycem.

selam kızlarr
uzun zamandır bilgisayar arızası nedeniyle giremiyorum internete
teşekkür ederim güzel sözleriniz için a.s.

Video gercekten cok guzel, ilk defa Turkce amator makyaj denemesi izledim, ustelik cok da sempatik bir kizdan : )
Gozlerim daha cekik ve ufak, bana ne kadar yakisir bilmiyorum, sende cok daha guzel durdugu kesin.

(You tube da rastliyordum bu videolara, Turkiye de hala yasak mi bilmiyorum youtube?)

merhaba pembe saten çok teşekkür ederim güzel sözlerin için
youtube.da benim videolarım mı var anlamadım tam bilmiyorumkismile

Hayir, ne yazik ki sen yoksun (henuz). : )

Youtube a her hangi bir urunu almadan once, veya aldiktan sonra yorum, tavsiye istersem baktigim benzer videolari hatirlatti. Binlerce var.

Aralarinda kozmetik hakkinda hic Turkiye den ses yok. Ama makyaja gec baslayan biri olarak cok iyi tuyolari aldim. Cokseslilik guzel. Seninkiler ise, ne bileyim sanki Turkiye de arkadaslarla berabermisiz gibi. Hepsinden daha samimi : )

Sevgiler ve iyi sanslar,

öncelikle mezuniyet makyajında kullandığın takma kirpik sana çok yakışmış ve o makyajın çok güzel olmuş.tebrik ederim.
diğer videolarınıda yavaş yavaş izlemeye çalışıyorum.
bişi sormak istedim.
açılı fırçanı falan hani bi çok fara değdiriyosun ama temizliyo musun onu sora?

saçma bi soru oldu ama idare ediveropuyorumnanaktan

lilyum merhaba,
ne saçması aşkolsun
o kullandığım gün makyaj temizleme mendilleri ile temizliyorum
2 haftada bir de tüm fırçalarımı fırça temizleyicisi ile temizliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…