Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
dün akşam izledim .çk tatlıydın.rahatlığın herhalde beşinci denemen falan olmasındandı.
ellerine sağlık çok zevk aldım...

Fıstık ne güzel olmuş.yerimseniben
Emeğine ve tatlı diline sağlık..Gün ışığında çıktı asıl zerafetin ve güzelliğin..
pek belli olmamış karanlıktakaydirigubbakcemile3
Keyifle izledim devamını bekleriz..kaydirigubbakcemile2

hacerim yerim senii ben çok sempatik duruon kızzz.makyajında çok güzel olmuş emeğine sağlık fıstığımmmmŞeniz

haceriiiiim

harikasın kuzum ya,

süper bir eğitimci olacağın belli , o ne tatlı dilli bir usluptur maşallah diyorum :nazar::nazar: delikafadulden

makyajın da bence çok başarılı canım, sen çok güzelsin :) Şeniz

kaslarin ne kadar guzel ozel bakim yapiyormusun kaslarina harikalar yaaa bende boyle olmasini istiyorum kaslarimin ama cok inceldiler:KK43::KK43:

kaslarin ne kadar guzel ozel bakim yapiyormusun kaslarina harikalar yaaa bende boyle olmasini istiyorum kaslarimin ama cok inceldiler:KK43::KK43:

ay canım teşekkür ederim
özel bir şey uygulamıyorum
yüzüm için buğday-portakal-kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum,
yüzüme sürünce kaşlarıma da sürüyorum belki onun etkisidir süprizzzzz

Evet kızlarrr 2. videomuz da geldii kaydirigubbakcemile2
İlk video ile aynı cümleleri sarfetmiş olabilirim, kusuruma bakmayın; çünkü 2 video da aynı gün çekildi.
Makyajım video sonunda bitmedi, eyeliner sürmemle video da bitti.
Ama maskara sürüşünü 1. videoda anlatmıştım zaten, aynı şeyleri anlattım yine kaydirigubbakcemile3
Göz Makyajı Nasıl Yapılır -2şutarafagitti

Umarım beğenirsiniz, umarım faydalı olur. Makyaj sonucu oluşan göz makyajım şu şekilde :
13014407.jpg

canımmm çok iyi düşünmüşsün bunu valla devamını bekliyorumm
ben olsam gülmekten konusamazdım valla nasılda ciddi ciddi yapıyorsun
makyajda çok güzel olmuş :nazar:

ya ama bende böle cekiyorum eyelineri yine berbat oluyor bulastırıyorum hep senağlama
ince olmuyor kalın kalın oluyor senağlama

harikasın hacercim.valla makyajların süper oluyo bu videoların benm için çok iyi oldu baya bişiyler öğrendim tek renk farları sürer çıkardım eskiden yarın hemen deniycem tşkler . :)) bide pastel allığından memnun old. söledin rengi nasıl pembe mi şeftalimi bide nosu kaç cnm ???

X