HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

bebişimin odası bittiii.annemle herşeyini yerleştirdik.bekliyorumm.girip çıkıp seviyorum cicilerini.ayy beklemek ne zor geliyo şimdi.bakalım beğenecekmisinizz.

beşiğimiz;
dsc01282pi9.jpg

halımızı anneannemiz ördüüü;
dsc01273xm6.jpg

dolabımız içi ve dışı.biraz boş çünkü kışlıkları hep kaldırdımm...
dsc01284ha4.jpg

dsc01285vr5.jpg

hastane çantalarımız ve pusetimiz;
dsc01286qy9.jpg

park yatağımız kendi odamdaki;
dsc01288hm1.jpg

dsc01287jg0.jpg

son olarakta dönencemizz;
dsc01291ex4.jpg

cok guzel cigdemcim allah bozmasin ne guzel yerlestirmisiniz
yavrun gule gule oynasin buyusun odasinda insallah herseyi cok guzel

cok guzel cigdemcim allah bozmasin ne guzel yerlestirmisiniz
yavrun gule gule oynasin buyusun odasinda insallah herseyi cok guzel

saol bacımm.senin prensesinde eşyaları biran önce gelir inşallahsende yerleştirirsinn..allah sağlık versin gerisi boş.bu odalar bebişlerimiz olmasa ne halta yarar.çok az kaldıı yaaww.:dance:

benim kizin odasi yok yani oglumun yattigi yatagi var onu kullancaz cunku daha super kullanilabiir annemler almisti sagolsunlar oglum icin:1hug:
simdi kizim yatacak oglum icin yatak almamiz lazim ne zaman alcaksak :1no2:neyse aliriz insallah en kisa zamanda
kizim icin bi de yatak kenari almayi dusunuyorum ama bu ay battik sag olsun devlet yardim edio ev kirasi icin ama bu ay olmadi isler karisti elden gitti kira :sm_confused:eek: zaman bi iki ay pek bi sey alamicam olsun napalim saglik olsun :bbo:

çiğdemcim odası çok güzel bebişin güle güle yatsın içinde canım

bebişimin odası bittiii.annemle herşeyini yerleştirdik.bekliyorumm.girip çıkıp seviyorum cicilerini.ayy beklemek ne zor geliyo şimdi.bakalım beğenecekmisinizz.

beşiğimiz;
dsc01282pi9.jpg

halımızı anneannemiz ördüüü;
dsc01273xm6.jpg

dolabımız içi ve dışı.biraz boş çünkü kışlıkları hep kaldırdımm...
dsc01284ha4.jpg

dsc01285vr5.jpg

hastane çantalarımız ve pusetimiz;
dsc01286qy9.jpg

park yatağımız kendi odamdaki;
dsc01288hm1.jpg

dsc01287jg0.jpg

son olarakta dönencemizz;
dsc01291ex4.jpg

:nazar:cook tatlii bayildimm.. renkler muhtesem..a.s.

çok hoş olmuş çiğdemcimm güle güle yatsın bebiş inşallah içinde...

çiğdemcim güle güle kullansın bebişin çok güzeller

çorumlu bizim kızında odası yok olsun allah sağlık sıhat versin herşeyden önce oda eşya sonrasındada olur

çiğdemcim bebişinin odasi çok güzelmiş bende çok severim yeşil rengii çok uyumlu olmuş valla herşeyinn güle güle kullansin bebişinnn

benim kizin odasi yok yani oglumun yattigi yatagi var onu kullancaz cunku daha super kullanilabiir annemler almisti sagolsunlar oglum icin:1hug:
simdi kizim yatacak oglum icin yatak almamiz lazim ne zaman alcaksak :1no2:neyse aliriz insallah en kisa zamanda
kizim icin bi de yatak kenari almayi dusunuyorum ama bu ay battik sag olsun devlet yardim edio ev kirasi icin ama bu ay olmadi isler karisti elden gitti kira :sm_confused:eek: zaman bi iki ay pek bi sey alamicam olsun napalim saglik olsun :bbo:

canım senle aynı durumdayız oglumun beşiginde yatacak bizim kız oglumada bazalı yatak alıcaz artık her gece düşer yere:1no2:çok deli yatıyo:))

çigdemcim gule gule kullanın canım...çok hos olmus...

perihancım sağlıklı olsunlarda sonradan herseyleri olur...takma kafana hayatım...

ÇİĞDEM GÜLE GÜLE BÜYÜT MELEĞiNİ :)
ODANIZ HARİKA...
HALINIZIN DA EL EMEĞİ OLMASI ÇOK HOŞUMA GİTTİ, ÇOK ÇIK BİR HALI OLMUŞ KISKANDIM DOĞRUSU :))

çiğdemcimmm çok güzel olmuşş canım odanız...
güle gülee büyüsünn bebeğin odasında inşallahh

merhaba bizim bebeğin odasını babaannesiyle dedesi alacaktı doğuma 10 gün kaldı tık yok hala.. Allaha çok şükür ki anneciğim herşeyini aldı..bizde babasıyla kıyafetlerini alıyoruz ama oda olmadığı için orda burda duruyor kıyafetleri bebeğimin.. hayır birşey de demiyorlar yoksa alamıcak durumda değilizz.. elimi kolumu bağladılar..
a>

merhaba bizim bebeğin odasını babaannesiyle dedesi alacaktı doğuma 10 gün kaldı tık yok hala.. Allaha çok şükür ki anneciğim herşeyini aldı..bizde babasıyla kıyafetlerini alıyoruz ama oda olmadığı için orda burda duruyor kıyafetleri bebeğimin.. hayır birşey de demiyorlar yoksa alamıcak durumda değilizz.. elimi kolumu bağladılar..
a>

canım sende söyle az kaldı odasını yerleştirmek istiyorum diye. zaten siparişi verdikten sonra hemen getirmiyolar odayı... bide onların keyfinimi bekliceksin...

kızlar hepnızın aldıklarına baktım cok gusel olmuslar hepınız gule gule kullanın gozlerım yoruldu valla

X