HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Ay bu bebiş ne tatlı böle maaşallah bayıldım o kaşları dudakları kime benziyo annesidemi böle güzel ne bir görsek
Allah hayırlı ömürlü etsin inşallah. HAyırlısıyla bizimde bi kızımıs olcak oda böle kibar olsun bayıldım bebişe

seyahat sistemi kimindi yaf :uhm: güzelmis baktimda ..bi sayfa geri gidip bakamiom kim die ..
26786 saat yüklüyo :)) cok kalabalikk

benim kuzenin karisi kizindan kalan giysileri verdi vallaha o kadar guzel kiyafetler ki gene verse gene alirim belki bazilariniz neden aldi diyebilirsiniz:teytey:
ben alirim vallaha ne guzel yikamis mis gibi kokuyyor kizima giydircem bi suru kiyafet oldu
benim oglan da sansli kiz da masallah
herkes alio verio oh oh ne guzel jeyyar:1ninca:
ha yakinda aldigim cantalarda gelcek insallah oh oh kafamçokkarıştı

benim kuzenin karisi kizindan kalan giysileri verdi vallaha o kadar guzel kiyafetler ki gene verse gene alirim belki bazilariniz neden aldi diyebilirsiniz:teytey:
ben alirim vallaha ne guzel yikamis mis gibi kokuyyor kizima giydircem bi suru kiyafet oldu

valla canım bende görümcemin oğlunu kıyafaetlerini aldım zaten birer kere giyilmiş şeyler bide yıkanmış mis gibiler valla........ iyi yapmışsın.........

iyi yapmışsın bana hiç bir yakınım bişey vermedi , verselerdi ben de alırdım .. :lepi:

ne bilim aldim vallaha ta almanyadan annem getirdi kiyafetleri
ablam demis yani kuzenin esine abla diyorum benden buyuk
ablam demis teyzecim kizin alir mi giysileri giydirir mi falan diye annem de demis benim kizimi biliosun giydirir neden giydirmesin demis
nasil sevinmis yazik cope gitcek bosuna o kadar guzel kiyafet elbise sapka
pembis pembis :asigim::teytey:

:1hug:

güle güle giysin canim .. benimde 8 yasinda kizkardesim var ..onunda böle beyaz ve lacivert felan olan tulumlarini aldim yikadim ütüledim giydircem pa$ama ..

kızlar izne çıkınca hamaratlığım tuttu. önce sepeti sonra da çikolataları süsledim. dün ve bugün de cibinliği diktim. cibinlik modeli olarak internette funnybaby'nin modeli vardı onu örnek aldım. elimden bu kadarı geldi :)) beğenilerinize sunulur :)))

bebi023sp4.jpg

bebi024bs6.jpg

bebi025sm7.jpg

bebi028eq5.jpg

bu da dolabımız... odasını hala tam yerleştirmedim o yüzden genel bir oda resmi koyamıyorum.. hazırlayınca inşallah... tabi doğurmadan hazırlayabilirsem :)) mobilyaların yerini değiştirmek için evde iki erkeğe ihtiyacım var bi türlü denk gelmedi :))

bebi029xs0.jpg

çok güzel aldıklarınız kızlar ii günlerde kullanın...

meralcim ellerine sağlık çookk güzel olmuş allah güzel günledrde kullanmayı nasip etsin inşallahha

meralcım çok güzel apmışsın valla elıne sağlıkk...hamarat bır dünürum olacak desenecoksekeriremsu:roflol::roflol:

meralcim cok güzel olmus hepsi.. ii günlerde kullanin..
kirmizi beyaz kombinasyonda görmemistim hic bebek yatagini.. hos duruyo..
gelinlik gibi :lepi:
allah gelin oldugunuda göstersin kizinin insallah..

canım sende söyle az kaldı odasını yerleştirmek istiyorum diye. zaten siparişi verdikten sonra hemen getirmiyolar odayı... bide onların keyfinimi bekliceksin...

sorma canım yaa çok dertliyim bu konuda..biliyorum bebek odası hemen gelmiyo ama böyle oldu baksana.. hevesim de kursağımda kaldıı.. ne güzel hepiniz neler neler yapmışsınız bebişlerinize.. Çok üzgünüm çoook

meralcim cok güzel herşeyiniz hayırlısıylada gelsin artık kuzun :asigim:

kızlar benim aldıgım rengarenk corapları hatırlıyosunuz dimi iyikide almışım sürekli bir takım giydiriyorum üste yeşil giydiriyosam altada yeşil coraplar bugünde sarı giyindi bugün 5. banyomuzu yaptık sarıları giydirdim alllahım ne tatlı oldu ördegim civcivim diye sevmeye başladım :roflol:

dünde böcegim kuzum fındık kurdum diye seviyodum okadar güzel bir duygu ki size anltamam inş. en kısa zamanda dogursunuz kızlar bu mutlulugu yaşarsınız :1rolleyes::asigim:

saglık ocagına gittik kilomuz 3.400 :nazar:olmuş ben hic farketmedim boyuda 10cm uzamış ama annelere galiba cocukları hep kücük geliyor herkez büyüdü desede bana göre büyümedi hala gözümde minacık bir bebek ilk dogdugu gibi sanırım hepte gözümde öyle kalıcak büyümiycek benim kızım kimselere veremiycem ben onu coksekeriremsu

X