HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

senace canım ben ekim annelerinden kuzularına bayıldım nerden bulabilrim bide malzemesi nasıl kartonmu canım teşekkürler

RAFTAKİ KUZULARDAN MI BAHSEDİYORSUN?
GERÇİ HEPSİ NICI ÜRÜNÜ...
PELUŞ TARZI KUMAŞ OYUNCAK BUNLAR.
BABAMIZ ALDI, BÜYÜK BİR OYUNCAKÇI DA ÇALIŞIYOR.
HEMEN HEMEN BÜTÜN LÜKS OYUNCAKÇILAR NICI ÜRÜNLERİNİ SATIYOR.
BİZ NEZİH'ten ALDIK.

RAFTAKİ KUZULARDAN MI BAHSEDİYORSUN?
GERÇİ HEPSİ NICI ÜRÜNÜ...
PELUŞ TARZI KUMAŞ OYUNCAK BUNLAR.
BABAMIZ ALDI, BÜYÜK BİR OYUNCAKÇI DA ÇALIŞIYOR.
HEMEN HEMEN BÜTÜN LÜKS OYUNCAKÇILAR NICI ÜRÜNLERİNİ SATIYOR.
BİZ NEZİH'ten ALDIK.

canım cibinliğine taktıklarından bahsediyorum

Kızlar kendimize bebek mevlütü için cibinlik ve yatak örtülerinin siparişini verdik.. Çok güzel Şu sipariş verdiklerim bir gelsin toplu halde fotolarını çekip koyacağım buraya. Az kaldı haziranın 15 ine kadar tamamlarım her haldi...

Kızlar kendimize bebek mevlütü için cibinlik ve yatak örtülerinin siparişini verdik.. Çok güzel Şu sipariş verdiklerim bir gelsin toplu halde fotolarını çekip koyacağım buraya. Az kaldı haziranın 15 ine kadar tamamlarım her haldi...

SEN ALDIKLARINI ÇEK KOY.
TAMAMLAYINCA TOPLU KOYARSIN.
BELKİ FİKİR ALACAK ARKADAŞLAR OLABİLİR. sırnaşık şey

SEN ALDIKLARINI ÇEK KOY.
TAMAMLAYINCA TOPLU KOYARSIN.
BELKİ FİKİR ALACAK ARKADAŞLAR OLABİLİR. sırnaşık şey

Olmaz bitsin hepsini öyle çekip koyacağım.. çatlayın biraz daha. Cibinliği kendime aldım bu arada..Bebek mevlütü için güzel bir fikir bence.....Bunu çalabilirsiniza.s.

Olmaz bitsin hepsini öyle çekip koyacağım.. çatlayın biraz daha. Cibinliği kendime aldım bu arada..Bebek mevlütü için güzel bir fikir bence.....Bunu çalabilirsiniza.s.

BENİM BÜTÜN HAZIRLIĞIM BİTTİ Kİ :))
BENİMDE CİBİNLİĞİM VARDI, BEBEK BEŞİĞİNİ ODAMIZA KOYDUĞUMUZ İÇİN,
DOLABIN ve YATAĞIN YERİ DEĞİŞTİ.
CİBİNLİK YATAK BAŞINA DUVARA MONTE EDİLMİŞTİ.
MECBUREN KALKTI...senağlama
ŞİMDİ TAVANDAN OLABİLİR ONU DA KULLANAMAM.
CAMI KAPATIR FALAN FİLAN....
BİZ RESİMLERİ BEKLİYORUZ. 15 HAZİRANDA HEMEN BURAYA BAKACAĞIM :))

BENİM BÜTÜN HAZIRLIĞIM BİTTİ Kİ :))
BENİMDE CİBİNLİĞİM VARDI, BEBEK BEŞİĞİNİ ODAMIZA KOYDUĞUMUZ İÇİN,
DOLABIN ve YATAĞIN YERİ DEĞİŞTİ.
CİBİNLİK YATAK BAŞINA DUVARA MONTE EDİLMİŞTİ.
MECBUREN KALKTI...senağlama
ŞİMDİ TAVANDAN OLABİLİR ONU DA KULLANAMAM.
CAMI KAPATIR FALAN FİLAN....
BİZ RESİMLERİ BEKLİYORUZ. 15 HAZİRANDA HEMEN BURAYA BAKACAĞIM :))

Tamam canım koyacağım 15.Haziranda.. Cibinlik olayı benim çok hoşuma gidiyor. evlenirken aklıma gelmemişti. Şimdiye kısmetmiş...

Tamam canım koyacağım 15.Haziranda.. Cibinlik olayı benim çok hoşuma gidiyor. evlenirken aklıma gelmemişti. Şimdiye kısmetmiş...

cibinlikleri ben de çok seviyorum ve evlenirken de çok bakmıştım ama tavana ya da duvara monte edildikleri için yatak yerinin hiç değişmemesi gerekiyordu ve bu da benim hoşuma gitmedi. gerçi 2 yıl olacak nerdeyse hiç değiştirmedim odanın modelini ama benim işim belli olmaz ki...

GÜLE GÜLE KULLAN CANIM :))
BAK DOĞURSAMDA SIRF ODAYA BAKMAYA GİRECEĞİM BURAYA sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bizimde odamız geleli nerdeyse 1 ay oldu aldıklaımızı yıkadık yerleştirdik ama hala bi kaç eksiğimiz olduğu için bende tamamen bitince koymak istiyom fotoları
Bu arada arkadaşlar çok güzel her şeyleriniz.... güle güle kullanın...

bende bu ara emzik(nuk),biberon(dr.browns)-hava yutmayı önleyici olanlardan, yedek biberon (angel),boğulma önleyici yastık(bebedor),kaztüyü uyku yastığı(alapagoos),kraft dönence,küvet filesi,kovası maşrafası,yedek alt açma (sevi bebe),chicco bebek yağı,pudrasını aldım(pişik kremini daha önce almıştım)...artık son rütuşlar uyku seti kaldı şimdi beebeğimin yatağına bide dolabını alacağız...
Güle güle kullanın canım.

RAFIMIZDA KUZULARIMIZ ( 1 tanesi benimdi :)) )
kuzuuule7.jpg

CİBİNLİĞİMİZİ KAPATMAK İÇİN MAGNET KUZULARIMIZ
fotoraf0243xz0.jpg

fotoraf0244cq5.jpg

PUSETİMİZ ( Arkadaşımızın hediyesi )
fotoraf0235bq0.jpg

fotoraf0237ma7.jpg

fotoraf0238ry6.jpg
Ay kuzular çok hoş olmuş cidden.Güle güle kullanın.

Ya kızlar odanın tamamlanmasını beklemeyin.Aldıklarınızı koyun şimdilik.Sonra odayı yerleştirip bi daha çekersiniz.Biz merak ediyoruz ama burda yaaa

kızlar kanguru alanlar ne kadara aldınız hangi markayı önerirsiniz hangisi daha iyidir ben aslında sevmiyorum ama annem sen genede al sürekli arabayı oto koltugunumu kulanıcaksın agır gelir diyor ne biliyim bende alıyım diyorum sizce hangisini almalıyım???

adasu canım eğer kaliteli bebeğin rahatını düşünüyosan en iyisi. chicco kanguru. içinde bebek küçükken takılan bi yeri ver yumuşak bebek biraz büyüyünce çıkabiliyo hem rahat hem çok kullanışlı tavsiye ederim. fiyatı urda sordum ben 120 ytl.

Ama Kizlar Valla Kanguruya O Kadar Para Verilmez Tbi Herkezin Kendi Tercihi Ne Bileeyim Bana Fazla Geldi.

kızlar kanguru alanlar ne kadara aldınız hangi markayı önerirsiniz hangisi daha iyidir ben aslında sevmiyorum ama annem sen genede al sürekli arabayı oto koltugunumu kulanıcaksın agır gelir diyor ne biliyim bende alıyım diyorum sizce hangisini almalıyım???

BENDE ANNENİN FİKRİNE KATILIYORUM. KANGURU iLE RAHAT EDERSİN.
BEL BOYUN İÇİN YUMUŞAK AYNI ZAMANDA GüVENLİ BİR KANGURU ALMALISIN.
CHICCO KANGURU BENCEDE GÜZEL...
ARKADAŞIM ALDI BENCE ÇOK GÜVENLİ GÖZÜKÜYORDU.
BİZDE BABACIKLA GİDİP BAKACAĞIZ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA.

X