HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kızlar bebeği yaza doğacak olanlar onlara bol bol çıtçıtlı badi alın benim oğlum geçen yaz 31 temmuzda doğdu yaz boyunca başka bişey giymedi :)))

TEŞEKKÜR EDERİM ALİ'nin ANNESİ

BENDE KIZIMA MİNİ MİNİ DONLU ELBİSELER GİYDİRECEĞİM. :))
BİRDE BADİLER.
AÇIKTA KALAN TOMBİŞ BACAKLARINI DA KIYABİLİRSEM ISIRACAĞIM :))
ISIRMASAMDA YUMULUP MINCIKLAYACAĞIMA EMİNİM...

ayerbacım daha ne olacak...annesi ne guzel uyumlu uyumlu odasını hazırlamıs bebeğinin...rabbim hayırlısı ile kucagmıza alıp, eşyalarını kullandırmayı nasip etsin...

çorumlucum sendende resimleri bekliyoruz...

kızlar inşallah ruyalardaki gibi bir avazda doguracağız

kızlar bugun toplantım vardı dısardaydım...
yol üzerinde lcw magazası vardı...oraya girdim...allahım neler var öyle...1 karıs capriler, tişörtler,etekler...6 aydan baslıyormus...bu yıl giyemeyiz hiç birini ama kendimi almamak için okadar zor tuttumki...bir adet yelek aldım...çok guzel...

TEŞEKKÜR EDERİM ALİ'nin ANNESİ

BENDE KIZIMA MİNİ MİNİ DONLU ELBİSELER GİYDİRECEĞİM. :))
BİRDE BADİLER.
AÇIKTA KALAN TOMBİŞ BACAKLARINI DA KIYABİLİRSEM ISIRACAĞIM :))
ISIRMASAMDA YUMULUP MINCIKLAYACAĞIMA EMİNİM...

Allah hayırlısı ile kucaklamanızı nasip etsin yavrularınızı mini mini mis kokulu meleklerinizi :nazar:
yaz bebikleri pek datlı oluyo cıbıl cıbıl ama onlar bebek üşür diye sıkı sıkı giydirmeyin annişler siz üşümüyosanız onlarda üşümezler:1hug:

ayerba , adasu , askito ne güsel tertemiz düzenlemişsin kızlar darısı başımıza .. benim kızın dolabı da salı günü gelecek kısmetse :)

ghaneli ben kendi resmimi sildim,1.5 saat durdu e yeter canıııım.sen alıntı yapmışsın ya sana zahmet sende bi siliver canım ya...resmim duruyo orda tedirgin olurum ben şimdi...a.s.a.s.

ayerbacim bu arada orasi bebisin odasi sanirim .. odasinida cekip koyarmisin rica etsem ?..[/B][/COLOR]

aşkito canım senin dolapda maşallah dolu dolu.iyi günlerde kullansın bebişin..

perdemiz
1523.jpg

pofidik minderlerimiz
1551.jpg

yatağımız ve dolabımız
1625.jpg

duvarımız
1639.jpg

halımız
1659.jpg

biz oda takımı almadık,dolabımızıda yeni almadık,vardı.oğlumun odasına pek güzel olmadı ama idare edecez artık birkaç yıl.3 yaşında falan oda takımı almayı düşünüyoruz.yatak odasına koyacağımız beşiği,uyku seti ve cibinliği haziranın 15i gibi gelecek.gelince onlarıda eklerim.[/QUOTE]

Bunlarda bizim dolabımızın ici ve cicilerimizi askılıklardan 3 tanesi boşta haliyle hastane cantası cicilerinin cogu

resim073bm1.jpg

dolabımızı yerleştirdik kızlar
1572.jpg

arabamız
1577.jpg

1586.jpg

saatimiz
1594.jpg
Kızlar hepsi çok güzel olmuş.Güle güle iyi günlerde kullanın.

RAFIMIZDA KUZULARIMIZ ( 1 tanesi benimdi :)) )
kuzuuule7.jpg

CİBİNLİĞİMİZİ KAPATMAK İÇİN MAGNET KUZULARIMIZ
fotoraf0243xz0.jpg

fotoraf0244cq5.jpg

PUSETİMİZ ( Arkadaşımızın hediyesi )
fotoraf0235bq0.jpg

fotoraf0237ma7.jpg

fotoraf0238ry6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Senace çook zevkli olduğunu düşünüyorum...ayyy yaaa kuzular çoook tatlı....bizde de bir kuzu sevdası vardır eşimle....herşeyi çoook güzel bebeğinin güzel günlerde güle güle kullansın....

darkinlife cnm seninkileri de şimdi farkettim maşallah hepsi çoook güzel güle güle kullanın cnm

Senace çook zevkli olduğunu düşünüyorum...ayyy yaaa kuzular çoook tatlı....bizde de bir kuzu sevdası vardır eşimle....herşeyi çoook güzel bebeğinin güzel günlerde güle güle kullansın....

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM.
HEPİMİZİN BEBİŞLERİ ALDIKLARIMIZI GÜZEL GÜNLERDE KULLANSIN.
SAĞLIKL GELSİN BİZİM KUZULAR :1hug::1hug:

BU ARADA SİZDE BİZİM KAFADANSINIZ HERHALDE.
KUZU, KURBAĞA BİZDE HEPSİNE YOĞUN HAYRANLIK VAR :)) sırnaşık şeysırnaşık şey

senace güzel demeye gerek var mi??
zevklü arkadasim .. güle güle kullanin ..yerimseniben

Güle Güle Kullan Canim çok Güzeller

nazlıcım canım seninkileri yeni gördüm hayırlı olsun canım elif sena güle güle kullansın cicilerini

senace güzel demeye gerek var mi??
zevklü arkadasim .. güle güle kullanin ..yerimseniben

KIZLAR TEŞEKKÜR BUTONU KALKMIŞ GALİBA...
HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. a.s.a.s.a.s.

HEPİMİZİN TEK EKSİĞİ MİNİK KUZULARIMIZ SAĞLIKLA VAKTİNDE GELSİNLER İNŞALLAH.

senace çok güzeller canım Allah nazarlardan saklasın.çok güzel oldu bebişinin odası.maşallah maşallah...

X