HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

darkinlife aldığın her şey gerçekten çok güzel... hele babamı seviyorum badysine bittim bittim... güle güle güzel günlerde giysin inşallah canımm

Hafta sonu ayrıntılı ultrasona girdim.Bebeğimin iyi olduğunu öğrenincede biraz alışveriş yapmak istedim.

maaşallah ne güzel ciciler almışsın bebişine renklerine bayıldım pembeli yeşilli.birde babamı bu kadar seviyorum yazan tşört ne güzel bir jest olmuş babacığa. iyi günlerde kullanın:emir_bebek::nazar:

Ayy Canim Aldiklarin çok şeker Hele O Minicik Kot Etekle O Babami çok Seviyorum Baisine Bayildim Bebişinin Iyi Olduğunada Sevindim Canim Llah Güzel Günlerde Kullanmayi Nasip Etsin

Darkinlife ne güzel şeyler onlar öyle.. renkli renkli... hele o t-shirtle kot eteğe bayıldımmmm... güle güle giymek nasip etsin Allah...

yesilpembekolsuzvx9.jpg

altbh3.jpg

beyaztisortct1.jpg

ngrakmi4.jpg

etekiw5.jpg

eteklitaytit2.jpg

iplibodyzl6.jpg

pembetakimwg3.jpg

puzleegb0.jpg

Hafta Sonu Ayrıntılı Ultrasona Girdim.bebeğimin Iyi Olduğunu öğrenincede Biraz Alışveriş Yapmak Istedim.

Bebişinin Sağlikli Olmasina çok Sevindim.
Aldiğiniz Herşey çok Güzel, Güle Güle Giyinsin Minik Kelebek :))

darkcım herşeyi çok güzel kızınn allah üstünde görmeyi nasip etsin canımm ii günlerde giysin inşallah kızın çok şekerler...

kızlar bugün dolabımız gelicek bizimde ama kulpları eksikmiş kalmamış benim istediğim kulplardan kızda öteki beşikten çıkarıcak ama ordada 4 tane var bize 6 tane lazım artık 2 tane eksik olucak 1 2 ay içinde gelir dedi o zaman vericek öle takıcaz artık napalım olmuşken takım olsun beşiğimizle babaannemlerde birsürü şey almışlar oğluma kargoyla yollucaklarmış onları çok sewindimm yaa kendime alınsa bu kadar sewinmezidm walla bian önce gelsinde yerleştireyim dolabımızaa:)))

kızlar bugün dolabımız gelicek bizimde ama kulpları eksikmiş kalmamış benim istediğim kulplardan kızda öteki beşikten çıkarıcak ama ordada 4 tane var bize 6 tane lazım artık 2 tane eksik olucak 1 2 ay içinde gelir dedi o zaman vericek öle takıcaz artık napalım olmuşken takım olsun beşiğimizle babaannemlerde birsürü şey almışlar oğluma kargoyla yollucaklarmış onları çok sewindimm yaa kendime alınsa bu kadar sewinmezidm walla bian önce gelsinde yerleştireyim dolabımızaa:)))

hayırlı olsun canım dolabınız... fotolarını bekliyoruzz...a.s.

darkinlife çok tatlı kızının kıyafetleri , ayakkabısı.. yerim ben onların minnacık ayaklarını yaa..

hadi gözün aydın zinedila :teytey: canım benim de yarın gelecek inş. dolabımız ve beşiğimiz :dance: ben de çok heyecanlı ve mutluyum , bir o kadar da sabırsızlanıyorum .. herşey yıkandı ütütlendi yerleşecek ..

hadi gözün aydın zinedila :teytey: canım benim de yarın gelecek inş. dolabımız ve beşiğimiz :dance: ben de çok heyecanlı ve mutluyum , bir o kadar da sabırsızlanıyorum .. herşey yıkandı ütütlendi yerleşecek ..

febicim seninde gözün aydın canım güle güle kullansın bebeğin inşallah...

seninde gözün aydın febicim insan çok sewiniyo wallahi fotolarını çeker koayrım szie yarın inşallah...

mobilyacı aradı perşembe yada cumaya gelecekmiş :KK43: klasik sendrom hiç gününde getireni görmedim.. :eek:klava:

doğru sölüosun febicimm hep bişi çıkar olsun geç olsunda güç olmasın geçiverir hemen gelir perşembe:)))

adasu canım eğer kaliteli bebeğin rahatını düşünüyosan en iyisi. chicco kanguru. içinde bebek küçükken takılan bi yeri ver yumuşak bebek biraz büyüyünce çıkabiliyo hem rahat hem çok kullanışlı tavsiye ederim. fiyatı urda sordum ben 120 ytl.

Ya semacım bana birazda 120 ytl pahalı geliyor yazık günah diyorum ama iyi bişi almak isteyince haliyle o fiyatı buluyor senin dedigin kangurunun resmini eklermisin canım bir göreyim baktıgımızda fikrim olsun Şeniz

BENDE ANNENİN FİKRİNE KATILIYORUM. KANGURU iLE RAHAT EDERSİN.
BEL BOYUN İÇİN YUMUŞAK AYNI ZAMANDA GüVENLİ BİR KANGURU ALMALISIN.
CHICCO KANGURU BENCEDE GÜZEL...
ARKADAŞIM ALDI BENCE ÇOK GÜVENLİ GÖZÜKÜYORDU.
BİZDE BABACIKLA GİDİP BAKACAĞIZ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA.

senace cim evet bizde kocişimle düşündük daha rahat ederiz dedik hemde yolda giderken bir baba takmıştı kanguruyu eşimin cok hoşuna gitti bizde allalım dedi bizde alıcazda nerden baksak nerde bulunurlar bilmiyorum nerede daha uyguna gelir siz nerden bakıcaksınız mesela:uhm:

X