HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

ya bende diyorum bzim oda için msj yazanlara dün teşekkür etmiştim,bakıyorum bugün etmemişim demekki diye tekrar teşekkür et tıkladım.nolmuş bu teşekkürlere sıfırlanmış,yeni gördüm ben daha..

ya bende diyorum bzim oda için msj yazanlara dün teşekkür etmiştim,bakıyorum bugün etmemişim demekki diye tekrar teşekkür et tıkladım.nolmuş bu teşekkürlere sıfırlanmış,yeni gördüm ben daha..

evet yaa ben de biraz önce bi teşekkür edecektim buton arıyorum... habire yine güncellemeler var. bişeyler değişip duruyor. takvimlerimiz gitmesin de....

senace cok güzeller kızının odasını kuzular basmış kızzsırnaşık şey

senacecim çok güzel olmuş odan hele o kuzucuklar ayrı bi şirinlik katmış....
çok beğendim odanın dizaynı harika olmuş..
eline koluna sağlık arkadaşım... kuzucuğun mışıl mışıl uyusun odasında inşallah...
nazar boncuğu tak biyerlere allah nazarlardan korusun canım....

senacecim çok güzel olmuş odan hele o kuzucuklar ayrı bi şirinlik katmış....
çok beğendim odanın dizaynı harika olmuş..
eline koluna sağlık arkadaşım... kuzucuğun mışıl mışıl uyusun odasında inşallah...
nazar boncuğu tak biyerlere allah nazarlardan korusun canım....

CANIM NAZAR BONCUĞUNU KENDİM YAPMAK İSTİYORUM ASLINDA.
İZNE ÇIKINCA BELKİ YAPABiLİRİM.

ELİPS ŞEKLİNDE HAM MDF Yİ NAZAR BONCUĞU RENKLERİNDE BOYAMAYI PLANLIYORUM.
ONU DA ODAMIZIN GİRİŞİNE ASARIZ.
BENCE HEPİMİZ BEBİŞLERİMİZİN CİCİLERİNİN YAKINLARINDA ve ÜSTLERİNDE NAZAR BONCUĞU BULUNDURMALIYIZ.
SEVENİNDE NAZARI DEĞEBİLİR.

HEPİMİZİN KUZUCUKLARI SAĞLIKLA DOĞSUN...

CANIM NAZAR BONCUĞUNU KENDİM YAPMAK İSTİYORUM ASLINDA.
İZNE ÇIKINCA BELKİ YAPABiLİRİM.

ELİPS ŞEKLİNDE HAM MDF Yİ NAZAR BONCUĞU RENKLERİNDE BOYAMAYI PLANLIYORUM.
ONU DA ODAMIZIN GİRİŞİNE ASARIZ.
BENCE HEPİMİZ BEBİŞLERİMİZİN CİCİLERİNİN YAKINLARINDA ve ÜSTLERİNDE NAZAR BONCUĞU BULUNDURMALIYIZ.
SEVENİNDE NAZARI DEĞEBİLİR.

HEPİMİZİN KUZUCUKLARI SAĞLIKLA DOĞSUN...

canım sende beklenir sen yakında mobilya imalatınada başlarsın vallaa:roflol::roflol:
maşallahın var elinden gelmeyende yok hani her şeyi tasarlayıp planlayıp yapıyosun..
eminim nazar boncuğuda çok şık olur ben senin zevkine güveniyorumm..a.s.a.s.a.s.

canım sende beklenir sen yakında mobilya imalatınada başlarsın vallaa:roflol::roflol:
maşallahın var elinden gelmeyende yok hani her şeyi tasarlayıp planlayıp yapıyosun..
eminim nazar boncuğuda çok şık olur ben senin zevkine güveniyorumm..a.s.a.s.a.s.

ÖNCELİKLE KENDİMİ İYİ HİSSEDİP YAPABİLİRSEM ve
GÜZEL BİRŞEY YAPABİLİRSEM BİR TANE DAHA YAPIP SANA DA GÖNDERECEĞİM. ( SÖZ )

ÖNCELİKLE KENDİMİ İYİ HİSSEDİP YAPABİLİRSEM ve
GÜZEL BİRŞEY YAPABİLİRSEM BİR TANE DAHA YAPIP SANA DA GÖNDERECEĞİM. ( SÖZ )

teşekkür ederim canım benim yapamasanda inan ben almış kadar oldum.......Şeniz
bu çiçekler sana.............a.s.a.s.a.s.a.s.

Senace, canım..
Profiline ziyaretçi mesajı bıraktım 2 gün önce, ama sanırım kontrol etmiyorsun.
Ben de sütlüce taksinin arkasında oturuyorum. Apartmanda Goodyear tabelası var, yoldan geçerken görürsün.
Henüz hamiş değilim ama adyıyım aralık ayında bebeğimi 2 aylıkken kaybettim, şimdi yine düşünüyoruz, ama sanırım bebişim bizi biraz uğraştıracak. Sizlerin hazırlıklarını takip etmek çok zevkli...
Canım, evine temizlik için yardımmcı alıyormusun, bu çevrede ben birtürlü bulamadım. Senin aldığın, yada bildiğin birileri var mı?

Cevap verirsen sevinirim....

Senace, canım..
Profiline ziyaretçi mesajı bıraktım 2 gün önce, ama sanırım kontrol etmiyorsun.
Ben de sütlüce taksinin arkasında oturuyorum. Apartmanda Goodyear tabelası var, yoldan geçerken görürsün.
Henüz hamiş değilim ama adyıyım aralık ayında bebeğimi 2 aylıkken kaybettim, şimdi yine düşünüyoruz, ama sanırım bebişim bizi biraz uğraştıracak. Sizlerin hazırlıklarını takip etmek çok zevkli...
Canım, evine temizlik için yardımmcı alıyormusun, bu çevrede ben birtürlü bulamadım. Senin aldığın, yada bildiğin birileri var mı?

Cevap verirsen sevinirim....

CANIM BEN SANA CEVAP VERDİM SANIYORDUM.
DİKKATSİZ DAVRANDIM SANIRIM, ÖZÜR DİLERİM.
BEN HER SABAH SİZİN APARTMANIN ÖNÜNDEN OTOBÜSE BiNİP İŞE GELİYORUM :roflol:

EVİME DÜZENLİ OLARAK YARDIMCI ALMIYORUM.
BİRKAÇ KEZ ALDIM, AMA ÇOK MEMNUN KALMADIM.
O NEDENLE TEKRAR AYNI BAYANI ALMIYORUM.
BİZ TEMİZLİK İŞİNİ AİLECE HALLEDİYORUZ. sırnaşık şey

BEBEK OLAYINDA SANA TEK TAVSİYEM ( Bir düşük, bir kürtak yaşamış biri olarak )
KAFANI RAHATLAT...
SÜREKLİ O KONUYA ODAKLANMA...
SONRA DAHA RAHAT HAMİŞ OLURSUN...
BU ZEVKLİ HAZIRLIKLARI EN KISA ZAMANDA YAŞAMAN DİLEĞİYLE...

canım ilgin için teşekkürler,
ben de 3 kez birini aldım, apt. merdivenlerini siliyordu. Ama 2. gelişinde şüphelendim; 3. gelişinde de çantasını kontrol edince evden her geldiğinde bişeyler götürdüğünü anladım. Makjay malzemeleri, ayakkabı, parfüm gibi ufak şeyler ama güvenim sarsıldı birkere, zaten o olaydan sonra merdivenler için de başka birini bulduk.. neyse konuyla alakalı değil uzatmıyım.
Tavsiyelerin için teşekkürler, insan ister istemez stres yapııyor... Bebeğimi kaybettikten sobnra nisana kadar hiç ama hiç bebek lafı bile duymak istemedim. Şimdi ise deniyoruz ama, bakalım.. zaten yeni başladık denemellere, umarım biran önce ben de anne olur sizlerden tavsiye alırım...

canım ilgin için teşekkürler,
ben de 3 kez birini aldım, apt. merdivenlerini siliyordu. Ama 2. gelişinde şüphelendim; 3. gelişinde de çantasını kontrol edince evden her geldiğinde bişeyler götürdüğünü anladım. Makjay malzemeleri, ayakkabı, parfüm gibi ufak şeyler ama güvenim sarsıldı birkere, zaten o olaydan sonra merdivenler için de başka birini bulduk.. neyse konuyla alakalı değil uzatmıyım.
Tavsiyelerin için teşekkürler, insan ister istemez stres yapııyor... Bebeğimi kaybettikten sobnra nisana kadar hiç ama hiç bebek lafı bile duymak istemedim. Şimdi ise deniyoruz ama, bakalım.. zaten yeni başladık denemellere, umarım biran önce ben de anne olur sizlerden tavsiye alırım...

NE KADAR UTANÇ VERİCİ DEĞİL Mİ ?
KADIN EKMEK YEDİĞİ TASI KİRLETMİŞ. ( Yazık çok yazık )
BEBEK KONUSUNDA DA BENDE ÖYLE DERİN DUYGULAR YAŞADIM VAKTİYLE.
SONRA ATLATIYOR, KENDİNİ TOPARLIYORSUN.
ONDAN HEMEN SONRA DA GELİP BURADA GÜZEL HABERLER VERİYORSUN...

kızlar hepinizin aldıkları çok güzel şeylerr odalarınızda harika olmuş bayıldım hepsine bizimde dolabımız gelicek inşallahh bu ay çıkmadan 2 3 güne kadar gelirmiş mobilyacı öle dedi bekliyorum sabırsızlıkla ama yerleştirecek o kadar çok şey yok bende çoğu izmirden gelicekk o zaman yerleştirip koyarım artık çoğu şeyi annemler kayınvalidemler aldılarr bide teyzem tabikii saolsunlar...allah hepimize o alınanları giydirmeyi nasip etsin önemli olan o...

ben daha hiç bişey almıyorumm bu aralar tosbama ya....
gerçi iyi hoş alınıcak bişey de kalmadıı .....
zinedila canım fotolarını bekliyoruma.s.

çorumlu ben de çorumluyum daha önce sormuşdum sana gerçi ama neresindensin çorum un ben alacalıyım yani aslında ben değil de ailem ben çorumu çok iyi bilmem sadece merkezini biliyorum

ben corumda degilim canim ama ben dut koyluyum yani corum iskilip yolu uzerinde bir koy var dut koyu diye oraliyim ben
ama corum ici de diyebiliriz amma ozledim memleketi yahu :çok üzgünüm:senağlama

Canlarum hepinizinde odalari birbirinden güzel güle güle kullanin bebeklerinizle güzel günleriniz gecsin insallah Saglikla sihhatle cokkk zevklisiniz.....

bende bu ara emzik(nuk),biberon(dr.browns)-hava yutmayı önleyici olanlardan, yedek biberon (angel),boğulma önleyici yastık(bebedor),kaztüyü uyku yastığı(alapagoos),kraft dönence,küvet filesi,kovası maşrafası,yedek alt açma (sevi bebe),chicco bebek yağı,pudrasını aldım(pişik kremini daha önce almıştım)...artık son rütuşlar uyku seti kaldı şimdi beebeğimin yatağına bide dolabını alacağız...

güle güle kullan u2remcim. yavaş yavaş hazırlıklar tamamlanıyo zaten şunun şurasında ne kaldıkii...

güle güle kullan u2reemcim zaman azaldıkça eksikler tamamlanıo ne güzel...

u2rem iyi günlerde kullanın canım.herkezin çoğu eksiği bitti,bebişler kaldı.ne mutlu bizlere...

X