Hazırlayıcı Kasılmalar

kızlar bende olmuyor peki olmaması normal mi? olunca doğumun yaklaştığını mı gösterir?

evet vay halinize ben alistim nasil olsa dikkatli olun vallaha
dinleniyorum sanki icime biseyler batiyor hemen kalkiyorum geri
hele bi de oglan yaramazliklari artti evde o zaman hic dinlenemiyorum

bende ole çok lmuyoda adet sacısı gıbı ayakta çok kaldıgımda oluyo valla

bugun ev supureyım dedım oldum nefes nefese kaldım valla agırlasıyorum

bunun yalancisi nasil ..gercegi nasil.. biri tarif edebilirmi??? ne yaziodu kitapta arzu?yazarsan sevinirim bebisyerimseniben

askito düzensiz sancılar ama adet sancısını fazla andırmıyor sırtın kalcana kadar resmen kopuyo ne oturabiliyosun ne yatabiliyosun sancıdan yerinde duramıyosun zaten nereye savrulcagımı şaşırdım

normal dogum sancılarıda düzenli ve karnını kasıklarını sırtınını tamamen sancıyı hissetmen düzenli bir şekilde heryerinde bir sancı hissedermişsin ve adet sancısından biraz daha şideetli olurmuş canım Şeniz

ya kizlar iste beni anladiniz demi nasil sanci cekiyorum kac defa yazdim simdi sira size de geldi cekmek allah yardimciniz olsun
uzanmak fayda etmiyor malesef

Valla canım fayda etmiyormuş seni daha iyi anladım :1no2:

Benim Bazen Adet Sancisi Gibi Oluyooo Ama Dinlenince Geçiyoo
Bende Genelde Karnim Sertleşiyo Sanki Bebişim Bi Yerde Toplaniyoo Gibi Karnim Taş Gibi Oluyo Ama Uzaninca Geçiyoo

benımde ole uzanınca gecıyo kız adasu sen çok iş yapıyon ondan oluyo be guzelım dıkkat et kız sonra kızı gununden once getırcen

ah ah ben ne cekiom siz sorun bakim
bugun gidecem doktora baksin acilma falan var mi bende bikdim yahu yoruldum artik

ah ah ben ne cekiom siz sorun bakim
bugun gidecem doktora baksin acilma falan var mi bende bikdim yahu yoruldum artik

corumlu daha erken değil mi açılma için yaw??
Bu arada doktora gittim bugun bana magnezyumu keselim dedi ayagıma kramp giriyo diye vermişti magnezyum alınca sancıları hissetmeyebilirmişsin acaba ben de onun için mi tık yok kii? Sadece karnım tas gibi oluyo o kadar:uhm:

benımde ole uzanınca gecıyo kız adasu sen çok iş yapıyon ondan oluyo be guzelım dıkkat et kız sonra kızı gununden once getırcen

yok bee bacım yaptık bitti işte bu haftada da halıcı gelip halılarımı alıcak 1 hafta icinde de onlar yıkanır gelir tüm işlerim bitter cok yorgunum artık gecen haftaya daha iyiydim ozaman işleri bitirmem cok iyi olmuş şimdi hic bişeye el atasım yok sürekli yatıp kalkıp nete bakıyorum tvye bakıyorum eserse yemek yapıyorum bu yani :1no2:

erken mi bilemem ama benim gecen dedigim gibi fransiz bi forum var orda da temmuz annelerine yaziyorum okuyorum burdaki gibi ve orda cogunda 1 cm lik aciklik varmis
bazilarinda 1 cm den az

bugun bakti doktorum acilma falan yok dedi cok sukur aman ama bi yandan olsaydi beni hastaneye yaztirsaydi kafa dinlerdim ohhhhhhhhhhyerimseniben

çorumlu dr alttan benı muayene etmedı ama annemle her konusmamda bana dıo kı kızım acılmama varmıymıs dıo bende yok dıyom

Canım ya benimde kitaplarda yazanlardan çok farklı oldu. Öyle kasıklarımda veya karnımda değil de hani adet olduğunda üşütürsen sanki biri bıçakla deşermiş gibi sancı olur ya alt kısımda aynen öyle oluyor özellikle yürürken, senin ki de öyle mi oluyor? Acaba açılma falan mı oluyor:sm_confused:

yok canım benim öyle olmadı ama sırtım belime kadar koptu resmen belki üşütmüş olabilirsin sanmıyorum acılma olacagını.

allah allah ya
kızlar ben bu sayfaya bakmıyormusum ne zamandır
ne kasılması ne agrısı??
hay allah ya adasu walla gecmiş olsun..
bana erken dogumu onlemek icin o kadar ilaç verildi ki, kasılmaz herhalde amaniiiiiiinn ben cok korkarım yaaaa

Off bilgisayarım bozuktu kaaç gundur giremedim daha yeni geldi..Bu arada bende de hala tık yok sadece sertlesme var sancı felan olmadı heralde doguma girerken olacak bu gidişle..Ay cok ozlemişim sizi yahu:sm_cool:

bendede kasılma falan yok ama sertleşme oluo bi yere toplanıo sanki kuzumm hep bir yerlerini dayıyo göbeğimin bir tarafına adasucum geçmiş olsun bu arada canım sana

geçmiş olsun adasucumm inşallah yaşatmaz allahım.bende de olmuştu belimden girdi çok fenaydı.kasılmalarım oluyor ama şiddetli değil.sadce alttan bebek baskı yapıyor düşücekmiş gibime geliyor :bbo:

benimde ağrı kasıklarıma vuruyodu bi kaç gündür meğersem kasılmaymış onlar bende tanışmış oldum bu sancılarla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…