Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

çok karışıyorum ne yapacağımı bilmiyorum zaman geçmiyor gibi hesap yapmaktan yoruldum Allah uzun zaman bekleyene sabır versin bizi de sınamasın Allah ım

Oyle cnm Allah hayirli evlat versin insallah

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

çok karışıyorum ne yapacağımı bilmiyorum zaman geçmiyor gibi hesap yapmaktan yoruldum Allah uzun zaman bekleyene sabır versin bizi de sınamasın Allah ım

Canim...sabir herseyin ilaci kendisi aci ama meyvesi tatli...ee bizim.meyvelerde.geleck.tadina doyamayacagiz

kizlar mrb..isten glince uzanmistim uyuya kalmisim uyandigimda cok tuaf hissettim kendimi sanki icimde bisey var gibi:beer: bu duygu bile cok.farkli cok tuaf yaa insallah gercek olurr rabbim aklimizdakini gonlumuzdekini bize nasip eder hakkimizda hayirli eyler insallah..son 8 gun cok merak ediyorm 19 haziran dogum gunum insallahhh bu yilki.dogum gunu hediyem hayatim boyunca unutamayacagim kadar buyuk olurr:):)

Benim de doğum günüm 19 haziran :)
Ama bu aydan umutlu degilim...
Artık yıldönümü hediyesi olarak veririm haberi inşallah temmuzda :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde umidim yok nedense uc aydir sonuc negatif bu ayda oyle olacak sanki..hayirlisi olsun artik insallah bebislerimiz bizimledir.

Inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavusuruz...
Hemen oluverir sanmıştım

benimde umidim yok nedense uc aydir sonuc negatif bu ayda oyle olacak sanki..hayirlisi olsun artik insallah bebislerimiz bizimledir.

Hepimiz ayni hatayi yapiyoruz beklentiye giriyoruz malesef....

Benimde doğum günüm 17 haziran :)
17 temmuzda yıldönümü ikisinden birini tuttururum inş :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydin mizlar bati yaklasanlar ne durumdasiniz

Gunaydin mizlar bati yaklasanlar ne durumdasiniz

bende hic bi belirti yok bir hafta var dun sadece asiri.usudm hirka patik modundaydim battaniye altinda yattim resmen gecede cok sicak geldi ustumu acmisim falan..hos ben artik bu tarz seyleri belirti olarak gormuyorum adettim gecerse o zaman umitlenip heveslencm kesin belirti dicm kac aydir hep kendimi dinledim ama yok olmadi..

Bende yumurtlama donemindenso nra.puturlu akintin devam ediyormu benimde 1 haftam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…