Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Günaydın kızlar, bugun soğam kürüne başladım ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim insaallah dermanin olur bendende umut yok hic iliski olmadi testin pozitifliginin ustune...

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kısmet Allah biran önce ol der ve olur inşAllah :) bişey sorabilir miyim ? Troit problemini nerden teşhis etti dr ?

Amin canım inşallahh.. Kan testi yaptırmıştım canım orda TSH ve Serbest T3-serbest T4 değerlerine bakyorlar orda değerlerin üstünde çıkmıştı yani yavaş çalışıyormuş ilaç verdi. Ömür boyu kullanıcam. tiroit hamilelikten önce anlaşılmaz ise düşük tehlikesi oluyo. hormon eksikliği bi nevi. ama çok şükür suan değerler normale döndü kısmet artık

Amin canım inşallahh.. Kan testi yaptırmıştım canım orda TSH ve Serbest T3-serbest T4 değerlerine bakyorlar orda değerlerin üstünde çıkmıştı yani yavaş çalışıyormuş ilaç verdi. Ömür boyu kullanıcam. tiroit hamilelikten önce anlaşılmaz ise düşük tehlikesi oluyo. hormon eksikliği bi nevi. ama çok şükür suan değerler normale döndü kısmet artık

Herşeyde bir hayır vardır. Sabırla ve duayla beklemeye devam :)

Evet gelelim soğan kürüne 😜
Bugun sabah akşam içtim tadı acı değil, ılık içiliyor zaten bakalım merakla bekliyorum içimin temizlenmesini göreceğim 😃
1 hafta sonra tiksinti gelebilir ama sabredicem. İnciri yarıda bıraktım adetim 10 gğn gecikti bu kez sonuçlandırıcam inş.

Kizlarr naberr nadil gidiyor calismalar brn ovu testi yapiyorum ayni zamanda 2 gune bi iliski bakalım insallah bu ay Rabbim nasip eder hepimize :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlarr naberr nadil gidiyor calismalar brn ovu testi yapiyorum ayni zamanda 2 gune bi iliski bakalım insallah bu ay Rabbim nasip eder hepimize :)

Insallah kuzum insallah....bende umut yok bu ay inşallah sizin yuzunuz guler

Evet gelelim soğan kürüne 😜
Bugun sabah akşam içtim tadı acı değil, ılık içiliyor zaten bakalım merakla bekliyorum içimin temizlenmesini göreceğim 😃
1 hafta sonra tiksinti gelebilir ama sabredicem. İnciri yarıda bıraktım adetim 10 gğn gecikti bu kez sonuçlandırıcam inş.

Tadi nasil

Koyu çizgiyi gördün mü ovü testinde ?

Koyu çizgiyi gördün mü ovü testinde ?

Yok canim daha gormedim ama gorsemde gormesemde iki gune bi devam ediyoruz pekte guvenmiyorum testlere

Yok canim daha gormedim ama gorsemde gormesemde iki gune bi devam ediyoruz pekte guvenmiyorum testlere

Kesinlikle ben testten de sonuç alamadım en güzeli adet başlayana kadar devam etmek çünkü geçen ay ben 30. Gün yumurtladım :KK43: o zamanda çalışma yoktu boş geçtik hayırlısı artık hakkımızda inş :)

Kesinlikle ben testten de sonuç alamadım en güzeli adet başlayana kadar devam etmek çünkü geçen ay ben 30. Gün yumurtladım :KK43: o zamanda çalışma yoktu boş geçtik hayırlısı artık hakkımızda inş :)

Aynen canim bende gecen ay sadece adetin 10 ile 16. Gunler arası denedik olmadı en garantisi gun aşırı Rabbim kismet ederse tabiki insallahhh

Tadı acı değil 5 dakika kaynadığı için tam olarak pişmiş olmuyor ilk gün iyi geçti sabredicem canım :)

Regli olunca baslayacagim denerim

Merhaba mayista malesef degeriim 49 ken 0.5 e. Dusuverdi bianda bende haziran a kismet dedim hadi buyrun hazirana umutlarini baayanlar...

Günaydın kızlar bende haziran topiğine transfer edildim batım 23 Haziran :)

gunaydin kizlar benim batta 5 haziran gunler azaldikca heyecanlanip merak ediyorum gerci dort gundur calisma yapmadik akintimda yok gerci son dort bes gun oncesine vardi yumurta aki kivaminda ve bi kac gun surdu.yumurtaliklarimdada batma oldu bir iki sefer yumurtladimmi bilmiyorum bu ay gecen aylara gore rahattim rahat olmaya ilgimi dikkatimi baska seylere vermeye basladim ama hayirlisi artik insallah vardir..bi tarafimda sanki.yinr husran olacak diyor ama ...

X