Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

haklisin canm bu ayda tutmazsa ilk isim o olucak. ya bisey varsa diye endiseleniyorum acikcasi bu ay 4.ayimiz. bilemiyorum ya of

Garantiye al 2 yul yapmadilar bana snr yapildi temiz cikti ama yapilmaliydi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Selam kizlar
Benim 4 yasinda sezeryanla dogurdugum bi aslanim var 2 numarayi dusunuyoruz kismet olursa.. 6 ay kasar once 3 yildir kullandigim spiralimi cikardim. Cikardigimda test ve muayenelerimi yaptirdm hersy normaldi doktor enfeksiyon gecirmemissiniz diye tebrik bile etti yani..ama hala bebis yok 😒
Bu ay da gebe olmazsam dra gidcz. Hormon tahlili yapildi mi onu hatirlamiyorum cunku ve 3 gun adet olmaya basladim spiral ciktiktan sonra. Hayirlisi hakkimizda bakalim..
Son adet 3 mayis
Allah isteyen herkese hayirlisiyla saglikli evlatlar versin insallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kısmet Allah biran önce ol der ve olur inşAllah :) bişey sorabilir miyim ? Troit problemini nerden teşhis etti dr ?

Hosgeldinn 💐💐💐benimde prenseim 4 olcak 2 numara dusuncesindeyiz

slm benimde ilk 3 ay denemelerimiz boş çıktı. umarım bu ay olur.olmadıkça strese giriyorum hep düzenli gelen adetim 2 aydır gecikiyo.bu ay ovulasyon testi sipariş ettim internetten. adetim biter bitmez başlıcam teste. eğer olursa ilk çocuğumuz olcak :)

Hosgeldin cnm dilerim saglikla gelir

Hosgeldinn 💐💐💐benimde prenseim 4 olcak 2 numara dusuncesindeyiz

Tesekkur ederim 😊
Hayirlisi olsun hakkinizda insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…