Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Yola herturlu devam yrn sirkete yolliycam testi ama en iyisi prodictor ve clear blue mus

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Ayy kızlar bana bi ateş basması geldi ki...Terliyorum bildiğin yani...
Adete 13 gün var daha. ..
Var mi böyle ateş basmalari yaşayan?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy kızlar bana bi ateş basması geldi ki...Terliyorum bildiğin yani...
Adete 13 gün var daha. ..
Var mi böyle ateş basmalari yaşayan?

Ben tatlimmm ama havalar fena benimde 15 gun var

Ayy ben usuyen tiplerdenim bugun kavruldum ter basti....bende ovulasyon testiyle ilgili sikinti yasiyorum...hep negatif veriyor oysaki dr sali gunu 19 mm olmus dedi buarada yumurta rezervim sikintili benim...okadar ilac kullandim 2 tane olmus yine 1 i de 1y mm di catlamis olmam lazimdi offf yrn productor alacagim onu deneyecegim pahali bide....

Devam canim devam durmak yok garanti olsun bende bu ay sonuna kadar devam edicem.gecen ay bende bırakmıştım yumurtlama bitti diye ama bu ay birakmam:)

Evet bende bırakıyordum sonuç alamadım adet olana kadar devam edeceğim bu kez tembellik yok :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy ben usuyen tiplerdenim bugun kavruldum ter basti....bende ovulasyon testiyle ilgili sikinti yasiyorum...hep negatif veriyor oysaki dr sali gunu 19 mm olmus dedi buarada yumurta rezervim sikintili benim...okadar ilac kullandim 2 tane olmus yine 1 i de 1y mm di catlamis olmam lazimdi offf yrn productor alacagim onu deneyecegim pahali bide....

Merhaba canım, ovulasyon testi tam bir muamma çünki ikinci çizgi silik olsa bile negatif yazıyor kağıdında ben bir türlü koyu renk çizgiyi yakalayamadım onun için en iyisi akıntı takibi ve ben ciddiye almamıştım doğru çıktı bu ay boşa gştti önümüzde ay inş.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla benim yumurtlama gerceklesti sanırım ama devam edicem adet olana kadar en fazla 2 gün ara vererek...
Garanti olsun aklımda bişey kalmasın diye

ozaman bende devam ederimm :) benm daha yumurtlama gerceklesmedi bitince devam ozmann :)) tesekkrler canm cvbn icinn

Devam canim devam durmak yok garanti olsun bende bu ay sonuna kadar devam edicem.gecen ay bende bırakmıştım yumurtlama bitti diye ama bu ay birakmam:)

haklisin dogru diyosun canm bende gecen ay oyle yapmstim bi sonuc elde edemedimm ozman devamm :) insallah ugraslarimiz bosa cikmaz bu ay hic birimizinn :) cvbn icin tesekkrler canm

haklisin dogru diyosun canm bende gecen ay oyle yapmstim bi sonuc elde edemedimm ozman devamm :) insallah ugraslarimiz bosa cikmaz bu ay hic birimizinn :) cvbn icin tesekkrler canm

Insallah canim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin insallah dua da edelim birbirimize :)

Smd ben birazdan bi yest daha yapicam bakalim ne olacak sonuc icmedim yemedim 2 saattir bekliyorum benim testtede en az 2 saat diyor bakalim

Kizlar tam gaz devammmm hic ara vermeyin sakin sakin devam nerde hareket orda berekettt

Kizlar sondan bugune sirasi bu bi bakarmisiniz

Ates olcmeden bi arkadas yrn koyuyu gorursun dedi

X