Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

haklisin canm bu ayda tutmazsa ilk isim o olucak. ya bisey varsa diye endiseleniyorum acikcasi bu ay 4.ayimiz. bilemiyorum ya of

Garantiye al 2 yul yapmadilar bana snr yapildi temiz cikti ama yapilmaliydi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Selam kizlar
Benim 4 yasinda sezeryanla dogurdugum bi aslanim var 2 numarayi dusunuyoruz kismet olursa.. 6 ay kasar once 3 yildir kullandigim spiralimi cikardim. Cikardigimda test ve muayenelerimi yaptirdm hersy normaldi doktor enfeksiyon gecirmemissiniz diye tebrik bile etti yani..ama hala bebis yok 😒
Bu ay da gebe olmazsam dra gidcz. Hormon tahlili yapildi mi onu hatirlamiyorum cunku ve 3 gun adet olmaya basladim spiral ciktiktan sonra. Hayirlisi hakkimizda bakalim..
Son adet 3 mayis
Allah isteyen herkese hayirlisiyla saglikli evlatlar versin insallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

haklisin canm bu ayda tutmazsa ilk isim o olucak. ya bisey varsa diye endiseleniyorum acikcasi bu ay 4.ayimiz. bilemiyorum ya of[/QUOTE

Merhaba cnm süper dikeklerin için çok teşekkürler, hiçbişey olmasada biz kendimiz engel oluyoruz sanırım benim 5-6 aydır her ay biraz daha azalıyor stresim bu ay daha rahat oluruz inş :)

ben 6 aydır bekliyorum. heray hüsran tabiiii. yumurtlama testleri falan kullandım ama nafile. benim tiroit problemim var. ilaç kulanıyorum adetlerim düzensi ve uzun aralıklıydı ama son 2 aydır 29. gün oluyorum ve 5 sürüyo. sanırım ilaç anca düzene soktu. artık kendi kendime takmamaya karar verdim oluruna bıraktım kısmet dedim bakalım...

Hoşbuldummmm:))

Kısmet Allah biran önce ol der ve olur inşAllah :) bişey sorabilir miyim ? Troit problemini nerden teşhis etti dr ?

Selam kizlar
Benim 4 yasinda sezeryanla dogurdugum bi aslanim var 2 numarayi dusunuyoruz kismet olursa.. 6 ay kasar once 3 yildir kullandigim spiralimi cikardim. Cikardigimda test ve muayenelerimi yaptirdm hersy normaldi doktor enfeksiyon gecirmemissiniz diye tebrik bile etti yani..ama hala bebis yok 😒
Bu ay da gebe olmazsam dra gidcz. Hormon tahlili yapildi mi onu hatirlamiyorum cunku ve 3 gun adet olmaya basladim spiral ciktiktan sonra. Hayirlisi hakkimizda bakalim..
Son adet 3 mayis
Allah isteyen herkese hayirlisiyla saglikli evlatlar versin insallah

Hosgeldinn 💐💐💐benimde prenseim 4 olcak 2 numara dusuncesindeyiz

haklisin canm bu ayda tutmazsa ilk isim o olucak. ya bisey varsa diye endiseleniyorum acikcasi bu ay 4.ayimiz. bilemiyorum ya of[/QUOTE

Merhaba cnm süper dikeklerin için çok teşekkürler, hiçbişey olmasada biz kendimiz engel oluyoruz sanırım benim 5-6 aydır her ay biraz daha azalıyor stresim bu ay daha rahat oluruz inş :)

aynen canim sanirim oyle gercekten insallah bi problemimiz yoktur.. bende hic takmiyorum bu ay simdilik ama gunler yaklastikca ne olur bilemiyorum :))

aynen canim sanirim oyle gercekten insallah bi problemimiz yoktur.. bende hic takmiyorum bu ay simdilik ama gunler yaklastikca ne olur bilemiyorum :))

Ben suan da takilmamaya gayret ediyorum....ztn catlama yrn fln olur.kv geliyobkaynimla off gume dustu benim calismalar yani gumburtuye gittik

Ben suan da takilmamaya gayret ediyorum....ztn catlama yrn fln olur.kv geliyobkaynimla off gume dustu benim calismalar yani gumburtuye gittik

Çalışmaya ara vermek yok yaaa biz bekliyoruz burda 😃

slm benimde ilk 3 ay denemelerimiz boş çıktı. umarım bu ay olur.olmadıkça strese giriyorum hep düzenli gelen adetim 2 aydır gecikiyo.bu ay ovulasyon testi sipariş ettim internetten. adetim biter bitmez başlıcam teste. eğer olursa ilk çocuğumuz olcak :)

slm benimde ilk 3 ay denemelerimiz boş çıktı. umarım bu ay olur.olmadıkça strese giriyorum hep düzenli gelen adetim 2 aydır gecikiyo.bu ay ovulasyon testi sipariş ettim internetten. adetim biter bitmez başlıcam teste. eğer olursa ilk çocuğumuz olcak :)

Hosgeldin cnm dilerim saglikla gelir

Zor be kuzum bide bilmiyolar ikinci bebegi es kaza yakalansak azmis derler

amaann yaa calisma yok mu smdi sizde kuzum? bizim yumurtlama zamani calisma olucakta adete kadar olamicak muglaya gidicez ailemle malesef yalan oldu adete kadar calisma yok 6 sina kadar calsma var :/

Hosgeldinn 💐💐💐benimde prenseim 4 olcak 2 numara dusuncesindeyiz

Tesekkur ederim 😊
Hayirlisi olsun hakkinizda insallah

Ben ilkini bir yapayım Allahın izniyle bidaha korunmayacam ya olursa olsun ancak oluyor zaten ☺️

Ben de oyle diyodum da kismet hersey.. Kendi hikayrmden anladim ki hayirlisi demek lazimmis
Cok kilo almistim dogum da normal olmayinca spirale talim oldum..
İlk cocugum hemen olmustu simdi 6 aydir cok uzerine dusup dikkat etmediysek de olmadi..
Herseyin hayirlisi..

X