Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

5 ay oldu sanırım her ay kaçırıyorum gecen ayda 30. Gün yumurtladım anlamadım yani

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende sendenim ayniyiz valla bende mi kaciriyorum cozemedm ya bizimde 4. ayimiz bu ay. bu ay da olmazsa iyicene umudu kesicem bisey var kesn ozman bizde yada bir yerde ni yanlslik yapiyoruz dye dusunmeye baslcam yani bu ay bile umutsuzum niyeyse :/

bence sen calismalara basla canim her ovulasyon testi cok koyu cikmiyo basla yakalarsin illaki yumoşu:)) iyo gorunuyo sondaki ikinci cizgi

Sabah calistim artik yrn sbha olur esim yeni geldi uyudu hmn yrn sbh benim olacak o sperm yumosa sarilip uyuyacak o kadar !!!😄😄😄😄

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Arkadas agda yapiyorum nasil zormusss bu is pratik yolunu bilen paylassin.lutfen

bende sendenim ayniyiz valla bende mi kaciriyorum cozemedm ya bizimde 4. ayimiz bu ay. bu ay da olmazsa iyicene umudu kesicem bisey var kesn ozman bizde yada bir yerde ni yanlslik yapiyoruz dye dusunmeye baslcam yani bu ay bile umutsuzum niyeyse :/

melekooo senin yazilarini okuyunca benmi yazdim acaba diyorum ayni seyleri dusunuyoruz hep

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.ben bu ay çalışmalara başladım.mayıs 7 de adet oldum şu sıralar yumurtlama zamanım.çalışmalara başladık.heralde 10 güne belli olur.nasıl sabretcem bilmiorum

Hayirlisi olsun cnm hosgeldin safa getirdin

Doktora ilk 3 ay sürekli gittim bıktırdım :) kan ve hormon testlerim normal, kistim yok, yumurtlamam normal stress hat safhada :) kafamdan atmamı önerdi ama bu gecikmeler takipler yüzünden rahat olamıyorum gerçi son ay baya rahattım bu ay dahada rahat olurum inş. Sadece soğan kürüne başlayacam 😍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayyy hadi insallah kuzum bende simdi relaxim dra gidecegim az sonra...

Tabiikii canim sende durumlar nedirr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben 6 aydır bekliyorum. heray hüsran tabiiii. yumurtlama testleri falan kullandım ama nafile. benim tiroit problemim var. ilaç kulanıyorum adetlerim düzensi ve uzun aralıklıydı ama son 2 aydır 29. gün oluyorum ve 5 sürüyo. sanırım ilaç anca düzene soktu. artık kendi kendime takmamaya karar verdim oluruna bıraktım kısmet dedim bakalım...

Hos geldin 💐

Hoşbuldummmm:))

Haziran gulleri neredediniz ?

Kizlar ovulasyonum negatif dimi

ne guzell yaaa hic bir skintin yok canim ben doktora gttim de testleri yaptirmadim kist felan yok ama hormonlari bilmiyorum bu ay tutmazsa yaptrcam testleri bsey yoksa bile icim rahatlar en azindan. stres en buyuk dusman zaten insann elinde olmuyorki gunler yaklastikca stres oluyorsun ister istemez. ama bnce sen bu ay bize guzel haberler verirsin inaniyorum ben hayirlisi artik hepimiz icin :)

Bence testlerini muhakkak yaptir kuzum snrda yumurta takibine basla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…