Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

ayy ne guzel bak anaciginin yaninda olmanin tadini cikar rahat olmaya calis hesap yapma bende ozledm annecigimi :-(

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından

Annemi bende çok özlüyorum çok uzakta çünki , bu ay yanlızca akıntımı takip edeceğim geçen ay tam 30. Gün akıntım gelmişti ve 15 gün sonra adet oldum e tabi o zaman ovulasyonun bittiğini düşünerek çalışma yapmadım. Vucut herzaman doğru sinyal veriyor emin olun!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim annemde uzak ne yazikki o turkiyenin bi ucunda ben diger ucunda.. gecen ay baya gecikmeli adet gormussun o zaman 30.gunde bile olabildigine gore vay be hep yanlis yapiyoruz demekki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim annemde uzak ne yazikki o turkiyenin bi ucunda ben diger ucunda.. gecen ay baya gecikmeli adet gormussun o zaman 30.gunde bile olabildigine gore vay be hep yanlis yapiyoruz demekki

Doktorun bana söylediği ovulasyon tarihinden 14 gün sonra kanama başlar ve bu 14 gün değişmez, bende bu ay 13 gün geciktim ve 30. Gün akıntım vardı ama çalışmadın bitti diye. o tarihten 14 gün sonra adet olunca kafama dank etti kısmet değilmiş

Doktorun bana söylediği ovulasyon tarihinden 14 gün sonra kanama başlar ve bu 14 gün değişmez, bende bu ay 13 gün geciktim ve 30. Gün akıntım vardı ama çalışmadın bitti diye. o tarihten 14 gün sonra adet olunca kafama dank etti kısmet değilmiş

oyle insallah bu ay olur

Kizlar simdi ovulasyon testi yaicam hic bisey yiyip icmedim olurmu yoksa ogleden snrami yapmaliyim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Burayida hareketlendirelim canlar yazin yazalimmm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kızlar benden başka soğan kürü yapmayı düşünen yok mu ? Beni yanlız bırakmayın 😜

Kızlar benden başka soğan kürü yapmayı düşünen yok mu ? Beni yanlız bırakmayın 😜

ben dusunuyordum ama adetten sonra 7. gun baslanmasi gerekiyormus benim gecti birde daha once denedim icemedim yine icemem devam edemem diye vazgectim ama onun yerini.tutmasada gun asiri sogan salatasi yapip yiyiyorum

ben dusunuyordum ama adetten sonra 7. gun baslanmasi gerekiyormus benim gecti birde daha once denedim icemedim yine icemem devam edemem diye vazgectim ama onun yerini.tutmasada gun asiri sogan salatasi yapip yiyiyorum

İlaç niyetine şifa niyetine deyip içebilirim inş.

bende resmen akinti takip ediyorum :-):-) yumurta aki kivaminda akintim var iki gundur falan ama rengi tam yumurta aki gibi degil bilemedim ben yumurtladimmi naptim :-) ovulasyon testinide daha cok stres olurum diye yapmadim ins. tutar ne diyelim bugun calisma gunu ama kocis gece caliscak bugun bnde arkadaslarla sozlesmistim iki araya bi dereye sokcam artik sonra da bacaklar yukari :-):-)

Tam olarak nasil bi akinti canim ya bende takip edeyim :)

kizlar bisey sorucam yumurtlama bitse bile adet tarihine kadar ilskiye devam etmeli mi? dogru mu sizce bu yoksa iliskiyi birakmali mi

kizlar bisey sorucam yumurtlama bitse bile adet tarihine kadar ilskiye devam etmeli mi? dogru mu sizce bu yoksa iliskiyi birakmali mi

Valla benim yumurtlama gerceklesti sanırım ama devam edicem adet olana kadar en fazla 2 gün ara vererek...
Garanti olsun aklımda bişey kalmasın diye

Devam canim devam durmak yok garanti olsun bende bu ay sonuna kadar devam edicem.gecen ay bende bırakmıştım yumurtlama bitti diye ama bu ay birakmam:)

yumurta aki kivamindaysa akinti yumurtanin habercisiymis :-)

Pekii onuda takip edeyim ovulasyon testi de aldim bu ay bakalimmm

X