Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Kizlar simdi ovulasyon testi yaicam hic bisey yiyip icmedim olurmu yoksa ogleden snrami yapmaliyim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Burayida hareketlendirelim canlar yazin yazalimmm

Kizlar simdi ovulasyon testi yaicam hic bisey yiyip icmedim olurmu yoksa ogleden snrami yapmaliyim

Sabah 10 dan önce akşamda 10 dan önce diye biliyorum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar benden başka soğan kürü yapmayı düşünen yok mu ? Beni yanlız bırakmayın 😜

Kızlar benden başka soğan kürü yapmayı düşünen yok mu ? Beni yanlız bırakmayın 😜

ben dusunuyordum ama adetten sonra 7. gun baslanmasi gerekiyormus benim gecti birde daha once denedim icemedim yine icemem devam edemem diye vazgectim ama onun yerini.tutmasada gun asiri sogan salatasi yapip yiyiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İlaç niyetine şifa niyetine deyip içebilirim inş.

Tam olarak nasil bi akinti canim ya bende takip edeyim :)

kizlar bisey sorucam yumurtlama bitse bile adet tarihine kadar ilskiye devam etmeli mi? dogru mu sizce bu yoksa iliskiyi birakmali mi

kizlar bisey sorucam yumurtlama bitse bile adet tarihine kadar ilskiye devam etmeli mi? dogru mu sizce bu yoksa iliskiyi birakmali mi

Valla benim yumurtlama gerceklesti sanırım ama devam edicem adet olana kadar en fazla 2 gün ara vererek...
Garanti olsun aklımda bişey kalmasın diye

Devam canim devam durmak yok garanti olsun bende bu ay sonuna kadar devam edicem.gecen ay bende bırakmıştım yumurtlama bitti diye ama bu ay birakmam:)

yumurta aki kivamindaysa akinti yumurtanin habercisiymis

Pekii onuda takip edeyim ovulasyon testi de aldim bu ay bakalimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…