Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

hayirlisi canim ya bende unutuyorum aslinda ama sabah yada aksam birinden birinde aklima geliyor muhakak mutfakta renkli bir kaba yapip gozumun onune koydum dort bes gundur oyle takip ediyorum iyi oluyor bu ay bizim oldu oldu diger aya umidim hic yok hos bu ayda olmayacak gibi geliyor ama hayirlisi..diger ay memlekette olcaz ana- babanin evinde nasil diyim gun asiri hadi calismaya diye artik nasip diyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bncede ya sorun varsa halledeyim yani bu arada batim 13 Haziran

Merhaba kızlar benide aranıza alırsanız sevinirim.
Kendimden bahsedeyim biraz :)
3 yıllık evliyim ve 3 yıldır çocuk istiyoruz.25 yaşındayım eşim 32.Bende çok şükür bir problem yok.Daha önceleri sizler gibi soğan kürü incir havuç kürü eşime keçiboynuzu kürü denedim.Eşim 2012 haziranda varikosel ameliyatı oldu.Bir süre normale dönemedi sayı hız vs.Sonra onlar düzeldi DNA hasarı çıktı spermlerde.Kullanmadığı ilaç kalmadı canım benim ya..Şimdi yine ilaç kullanıyor ocak ayından bu yana.Bu ay Dr.iğne verdi bide.temmuz ağustos gibi Kruger kriterlerine göre morfolijiye bakılacak.Sonuca göre ya ilaca devam ya da direk tüp bebek.İnşallah o zamana kalmadan doğal yoldan olur diye bekliyoruz.Kendim için şuan bişey kullanmıyorum.Tabi şimdi böyle anlatıyorum ama zorlu bir süreçteyiz.Çok yıprandık maddi manevi.Böyle işte başta kısaca bahsedeyim dedim anlatmaya başlayınca uzadı kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin

Son düzenleme:

Bu arada bat 30 31 mayıs :) haziran değil ama bayağı yakın

Hoşgeldin cnm inşallah mujdeyi ilk sen verirsin cnm Allah cok buyuk beklemedigin anda ne olur bilemeyiz insallah bebisin seninledir

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Hoşgeldin cnm inşallah mujdeyi ilk sen verirsin cnm Allah cok buyuk beklemedigin anda ne olur bilemeyiz insallah bebisin seninledir

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Hoşbulduk cnm :) ahh keşke nerde o günler..3 senedir hep bekliyoruz.Beklemediğimiz bi an olacak mı acaba..Hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah .

dogru diyosun canim yaa oylede olmaz tabii..bende oyle dusunuyorum bu ay bile umitsizim niye boyle bilmiyorumm artik hayirlisi demekten baska care yokk :/

Minigin bicibicimi yaptı nevada tatlı oluyorlaar dimi civciv seni.ağlama kriz lerine gelince annelik tatlı ama zor çalışacaksın yakında.ayaklarını dinlerinden hafif bukerek karnina doğru it yavaş yavaş bir dak.kadar

Günaydın kızlar, ben bu ay soğan kürüne başlıyorum, ve kafamdan atmaya çalışıyorum o nasıl olacaksa 😪 ovulasyon gunumu de takip edemiyorum zaten bu ay 12 gün geciktim anlamadım bi türlü Allah hepimize sabırlar versin ....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende resmen akinti takip ediyorum yumurta aki kivaminda akintim var iki gundur falan ama rengi tam yumurta aki gibi degil bilemedim ben yumurtladimmi naptim ovulasyon testinide daha cok stres olurum diye yapmadim ins. tutar ne diyelim bugun calisma gunu ama kocis gece caliscak bugun bnde arkadaslarla sozlesmistim iki araya bi dereye sokcam artik sonra da bacaklar yukari

Ben ovulasyon testi de aldım ama onu yaparken daha çok stres oldum, e doktorda kafan at diyor birşeyi takip ederken synı zamanda kafamdan atamıyorum çok tuhaf :)

amin canim gercekten sabir gerektiren biseymis bebis sahibi olmak.. baska seylerle ugras canim arkadaslarina git onlari.davet et disari cik kitap oku ne biliyim takmamaya calis ben bu ay gecen aylardaki kadar takmiyorum ama nedensede yine olmayackmis gibi geliyir..spora basladim zaten is-ev- diyet+spor ve oncekunden daha cok kitap okuyorum cunku bos klinca yalniz kalinca insan dusunuyor binbir turlu senaryo yaziyor hakkimizda hayirlisi olur ins.

Bu arada okumadıysanız, Uğur Koşar ın kitaplarını tavsiye ediyorum. Çünkü bu gibi dönemlerde Allah a dua etmemize , isyan etmemize neden olan herşeyi zihnimizden atabilmeyi öğretiyor. Şu anda annemin yanına geldin tatildeyim 😀

ayy ne guzel bak anaciginin yaninda olmanin tadini cikar rahat olmaya calis hesap yapma bende ozledm annecigimi :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…